Štvanec

Nedávno propuštěný muž chce začít nový život, a proto se rozhodne odjet co nejdál to půjde. Při jeho smůle v autě z půjčovny najde klíčové důkazy, které by mohly osvědčit místní policii z korupce. Nepoctiví policisté z policejního sboru chtějí ovšem tyto důkazy zničit. (Intersonic)

johnsnow

Film ktorý by som prirovnal k Getaway. Avak Getaway je živší, má lepší priebeh a oveľa viac akcie plus Hawka a Selenu. No a kedže Getaway dostalo odo mňa 2* tu musím dať iba *. Walker to sám neutiahne ale snaží sa, avšak zvyšok je mdlý. P.S. Vyhnite sa českému dabingu, Walkerov hlas je katastrofálny. ()

S3MIR

Nuda. To je asi najvystiznejsie slovo pre tento film. Tipujem, ze ujo Mukunda chcel poukazat na skorumpovany bordel aky maju v afrike a aby si to niekto pozrel, tak na to ukecal znamu tvar. To je vsetko pekne, ale tento "telefonno-budkovity" typ filmu nebola velmi dobra volba. To drama typu Krvavy Diamant mala presvedcivejsi dopad. A aj ked sa ujo Mukunda snazil a cely cas sa nieco deje (nahanacka aut pomedzi regale supermarketu bol celkom svetly moment),tak to proste nejako neslape a v principe mi bolo ukradnute co sa hlavej postave dalej stane. Navyse Walker je ako sucast timu v "zbesilych" filmoch sice fajn, ale ked som sa nanho a jeho bezradnost pozeral cely cas, tak som sa nemohol ubranit pocitu, ze v dalsom zabere sa priruti Vin Diesel v nejakom muscle car aby ho vytiahol z kase a cele to ukoncil. Snaha bola, ale vysledok sa nedostavil. ()

darth_swan

Nízkonákladové céčko, u kterého jsem si celou dobu říkal, proč že tam hraje Paul Walker... Ještěže to mělo jenom 80 minut (i přesto jsem se nevydržel dívat v kuse a měl jsem to na dvakrát). Jedna hvězda za Walkera (RIP), kterýho mám rád. Jinak by to byl odpad. // Co mě zaujalo: Asi jen krátká stopáž. ()

deluxxx

82 minút filmu, ktorého 90% deju sa odohráva v aute nezachránil ani Paul Walker ani tých pár naháňačiek. Nuda a pre mňa veľké sklamanie. Nemastné neslané ()

wick

Pitomost na druhou, bez jakékoli logiky s blbečkem Walkerem za volantem bojující proti zkorumpovaným policajtům. Jedině co stojí za zmínku je to, že kamera neopustí po celou dobu auto. Jinak adept na jeden z nejhorších filmů, co jsem v poslední době viděl. ()

erpe

Ha ha ha ha hááááááá!!!! Nic jinýho mě nenapadá ;) Natočeno docela líbivě, ale ten obsah!! Proboha...všechny postavy se chovají jak pitomci... Walker to auto neopustí celej film jen proto, že to auto má titulní roli!! Kristepane!! Jen za ten vizuál a držení jisté laťky, která vás udrží alespoň vzhůru, dávám hvězdičku. Víc si to nezaslouží... :( ()

MiniRecenze

Jeden z posledních filmu P.Walkera .O P.Walkerovi bylo známo,že si libuje v rychlé jízdě a autech.Proto je tento snímek zvláštní,neřídí žádnou super rychlou káru ,ale MiniVana.Hned na začátku je vidět,že je snímek nízkorozpočtový,nejen v efektech,ale i v způsobu režie,kdy je film skoro z celé části natáčen z kokpitu auta.Většinou nebude mít přehled o situaci co se bude dít kolem postav a auta , tak budete odkazování na jejich výraz v obličeji.Scénář je jednoduchý a děj docela napínavý a krátká stopáž nenáročná.Ve své podstatě tady mluvím o nadprůměrnému snímku,který i když na to nevypadá,tak jej určitě zvládnete dokoukat do konce. NENÁROČNÉ!!! ()

Tuty

Dějová jednoduchost a prázdnost v pěkném vizuálním hávu, který to ale nezachrání... Ale dá se to. ()

othoson

Místy trochu nelogické, místy trochu více, přesto mne to nijak neurazilo a ani nenudilo, navíc styl kamery, která se vlastně skoro nehne z auta, je zajímavý. Kdyby se trošičku vypiplal scénář, tak to mohl být bezva film, ale i tak se to shlédnout dá... ()

albiebennett

Dlouho jsem neviděl takto zbytečný film. Ubohá zápletka i celý děj doprovázený příšernou hudbou. Nepříjemnosti s ženou v kufru se kterou si Paul Walker vyměňoval zbraň, kdo na koho bude mířit působily velmi komicky. Alespoň, že v hlavní roli byl právě PW, protože koukat 80 minut na někoho, kdo by byl charizmatický jako zbytek herců bych nezvládl. ()

TOPmoovie

zfilmovanych niakych 24 hodin. dost putavo, action. divakov vnimajucich realitu obcas vyrusia absurdne detialy, ale kedze su to detialy zmiznu vo vire deja. spickova hudba, najlepsi rap- nie ten bezny co pocut z radii. ziaden narocny film uplne easy, ale top atmosfera a napatie. ()

TBS

K začiatku sa priznám že pred smrťou Paula som si samozrejme kukol tento film na DB a hneď aj zavrel...Avšak smutné okolnosti inak nedali a ja som si film predsa len zaobstaral. K filmu: Námet by ušiel...dalo by sa z toho avšak vyžmýkať viac...je tam veľa paradoxných scén a logických "failov", vzhľadom na žáner mali autori k dispozící "king of pop" takže Paulovi 80% * a filmu keď zatvorim obe oči 30. ()

fabregas1

Hmmmmmm snažím se snažím dát tomu co nejvíc hvězd hlavně z úcty k Walkerovi, kterého mám velmi rád, ale tady to bohužel nejde. Nebavilo mě to a kdyby tam hrál někdo jiný a bezvýznamný, tak to určitě vypnu. ()

Allein4

Walker (nikoliv Texas Ranger) jezdí sem a tam, telefonu má na uchu a nakonec vyřeší ohromné spiknutí. Tak jestli s těmito slovy začali scénáristi uvažovat nad natočením (tohoto) filmu, tak nechápu, jak jim to mohl někdo odklepnout. Ale stalo se a Vehicle 19 je na světě. Bez napětí (vše je dopředu jasné), bez elánu (ano, i u tohoto filmu se dá usnout), bez pořádných efektů... Snad jen fanoušci akčních filmů možná nebudou brát podívání se na to jako ztrátu času. ()