Štvanec

Nedávno propuštěný muž chce začít nový život, a proto se rozhodne odjet co nejdál to půjde. Při jeho smůle v autě z půjčovny najde klíčové důkazy, které by mohly osvědčit místní policii z korupce. Nepoctiví policisté z policejního sboru chtějí ovšem tyto důkazy zničit. (Intersonic)

Ashar

Jednu hvězdičku za to, že jsem to dokoukal do konce. Ale musel jsem se hodně přemáhat! No kterej pitomec vymýšlí české názvy? Když už máme 6 Štvanců, tak mohl být třeba první Naštvanec, Co? ()

majo_svk

Vehicle 19 je film, ktorý by zvládol natočiť aj študent strednej školy. Jednoduchý scenár, takmer žiadny príbeh, amatérska kamera a biedna atmosféra. Jazdenie po meste, jeden chlapík, nesympatická černoška a veľká nuda. Keby tam nehral charizmatický Paul Walker, tak to ani nedopozerám. Koniec je celkom fajn. Pozrite si to len z úcty za Paulom, inak sa mu z ďaleka vyhnite. Hrozná nuda. ()

Toka

Ó bože, to bylo ale postavený na hlavu... A k tomu navíc nuda bez nápadu. Alespoň ta hudba tam hezky seděla. ()

Hapretor

Z úcty k panu Walkerovi jsem si to pustil in memoriam. Ale bohužel, ať shořím v pekle, mě se to prostě nelíbilo. Paul, budiž mu země lehká, není pro mě dobrý herec a dějově tento film je nudný. Kaji se a Ámen. ()

burton

Totální nuda, divný příběh, divná imaginární manželka na drátě, která podle mě není vůbec důležitá a nechápu, proč tam musela být, dalo se to napsat i bez ní. Nedávno propuštěný muž je hysterický střevo skoro až do konce. Černoška přehrátá, policejní komisař trapnej a soudce - soudce je taky divnej. A tohle jako že se odehrává v Americe? Nebylo to náhodou v Německu? Tam by takovýhle šrot pasoval. K Big Benovi. PS: jo a korunu tomu nasazuje český dabing. ()

Ondr@932

Vehicle 19 je něco podobného jako výborná Telefonní budka a nebo Pohřben za živa. Ale bohužel s tím rozdílem, že u těch dvou zmiňovaných filmu jsem se vůbec nenudil a byl napjatý od začátku do konce. Zde bohužel to na mě působilo nudně už od začátku :-( Jelikož se jedná o amatérskou slátaninu! A nechápu, že se této srajdy zúčastnil můj oblíbený Paul Walker. A tím, že to byl jeden z jeho posledních filmů co natočil tak dám trocha lepší hodnocení. Původně bych dal 40%, ale nakonec dávám zcela průměrných 50%. ()

Rockerman

Pokud je to jeden z posledních Walkerových hereckých zářezů v životě, tak nutno podotknout, že se mu to moc nepovedlo. Uzamknout děj filmu z 90ti procent do tak malého prostoru, jakým je auto, to chce velký cit a umění, aby to bylo snesitelné, jak správně píše Chrustyn. Tady to zase zabíjejí ty neuvěřitelné žvásty typu: "Musím to obrátit", "Jeďte", "Střílejte" a další "perly", jakoby divák byl slepý a nedokázal poznat, co má v té dané situaci herec udělat. Takovýmto způsobem se napětí nevytvoří, ikdyby se všichni aktéři rozkrájeli. Celé to navíc působí dost amatérsky a prostě u mě to moc nezabodovalo. Dvě hvězdy jen z piety za Walkera. ()

phoenixer

Nizkorozpoctove drama kdy vetsinu filmu koukate na oblicej a grimasy Walkera. Nijak zajimavy pribeh a cliche zaver. Doporucuji se divat alespon v puvodnim zneni, jelikoz cesky dabing je naprosto strasny. ()

Acrobat odpad!

Dominique, odnes to sudcovi! Odnes to len sudcovi Harabinovi. Iba jemu môžeš dôverovať. Tak znel hlas tej ženy, ktorú som polonahú stískal v aute, kým naposledy dodýchala. Romantická predstava sa končí, a ja zahľadený do zapadajúceho slnka využijem svoje jazdecké schopnosti v Škode 125L. Nemôžem zomrieť, veď konám dobro. V podmienkach SR však žiadny Drive nebude, sám sa usvedčím zo slabošstva a namierim to s konšpiračným autom z mosta do vody, oproti idúcemu kamiónu, vyjdem na koľaje a rozlúčim sa zo životom žijúcim v justičnej mafii Slovenska. Walker zmýšľa ináč, je totiž v demokratickej bašte JAR. Našťastie nevyzerá ako blonďavý barokový anjelik a trochu je mastnejší zo slnka a stresu. Kunda, pardon Mukunda, vynáša netradične JAR a Johanesburg znova do svetla filmových dejín. V prvých minútach vidím copy paste aspoň 10 filmov (že nájdeš Collateral?!), no potom to je jasná riť sveta – jedno z najkriminálnejších miest na svete. Čo dodať, miestami originálne, jednota deja auto je fajn, nízka stopáž drží opraty. Vyprchá síce všetko, no naposledy tu bola podobného zmýšľania Joelova Telefónna búdka. Problém filmu je logika, pretože na vrakovisku je 6 dôvodov prečo sa nevrátiť po zvoniaci telefón!!! http://www.youtube.com/watch?v=RcZn2-bGXqQ (videné 21.05.2013, BDrip) ()

greenwitch

Hlavní hrdina si omylem vleze do jiného vozu. Zvedne cizí telefon, vyloví z podlahy cizí revolver, všechno ošahá, všude nechá otisky, ještě na něho vypadne z kufru unesená policajtka odsouzená policejní mafií k zastřelení. Jeho bývalá mu nevěří ani slovo, slibuje jí nesplnitelné nesmysly. Policajtku mu zastřelí v tom autě policajti. Čistý průstřel plic a ani kapka krve u pusy? No jeden průser za druhý, jak ve špatným snu. A navíc se celý film odehrává jen v tom autě. Jediný moment k zasmání byl, když ho už téměř apatického a uštvaného neuvěřitelnou smůlou přepadl černoch s nožem. A on na něj vytáhl tu nechtěnou pistoli. V posledním momentě ho skoro zastřelili a hepí ende byl nebo nebyl? Bil tam i debyl. ()

bearmeedek

Film je zajímavý hlavně tím, že kameraman po celou dobu vůbec nevyleze z auta. S tím kameramanem je to nadsázka, s kamerou ne. Točeno celé v autě. Pokud Paul Walker náhodou na chvíli vyleze z auta, je točen opět jen z auta. Zajímavý pohled, který nevadil a dodal filmu osobitý ráz. A protože je to málem hra jednoho herce, tak se Paul musel snažit. Na náhodné podívání to jde. ()

john.h

Paula Walkera mám rád, ale toto je těžký podprůměr. Úplně zbytečný film. Docela nudný a Walker byl v tý roli málo macho. Takovej připosránek, skoro až nesympatickej. Kdyby se ta zápletka zvhrla v nějakejch jakože 96 hodin styl, tak by to bylo peckovní. Herec na to byl, prostředí na to bylo jako dělaný a rozpočet by taky postačil. Vždyť nejlepší scéna z celýho filmu je, když Walkerovi parta negrů přesprejovává barvu auta. A to je na pováženou. Nejtragičtější článek filmu je přitom bezesporu černošská parťačka, která hereckého talentu moc nepobrala a z každé její neumětelsky přednesené repliky se mi chtělo blít. Plus nechápu, že Walker nejedná celý film ani trochu rozumě. Nějaké zakrytí xichtu, když je hledaný, nebo opuštění auta, to od něj nečekejte. Tohle nemá Walker zapotřebí. ()

windows

Slabší Paul Walker, slabší film, kdy si v pronajatém vozidle vyřizuje telefonáty a zaplete se do "špinavých věcí". ()

TommyDiamond

U tohoto filmu jsem zestárl snad o dvacet let. Po půlhodině, kdy sympaták Paul pouze řídí vůz někde v JARu a telefonuje u toho, mě nuda stípala tak do očí, že jsem měl sto chutí místo vypnutí televize do ní rovnou šlápnout. Nevím jaká paranormální síla mi vnukla energii do další půlhodinky sledování ,ale už to taková bída nebyla. Děj filmu se díky telefonátům a nechtěné místní pasažérce více otevřel. V závěru Paulík konečně vylézá z vozu, aby mohl vše dořešit..... Myslím, že tento film na bázi telefonní budky neuspěl díky slabému scénáři a nezáživnému průběhu. Za snahu a se zavřenýma očima dávám dvě hvězdy ()

Shitonit

Minikunda Majkí Ďábel si vzal do kebule, že natočí akční doják ? Já nevím, nezůstalo ve mě ani prd, co bych vo tom měl napsat. Jen vim, že jsem to chtěl vidět, viděl, a ,...... to je všechno. ()

fanik15

Docela nuda protože se tam nic moc neděje. Zápletka taky není zrovna originální. A je to nudné i přes krátkou stopáž. Herecké výkony jsou taky na bodu mrazu. ()