Štvanec

Nedávno propuštěný muž chce začít nový život, a proto se rozhodne odjet co nejdál to půjde. Při jeho smůle v autě z půjčovny najde klíčové důkazy, které by mohly osvědčit místní policii z korupce. Nepoctiví policisté z policejního sboru chtějí ovšem tyto důkazy zničit. (Intersonic)

zeromen

Mohl to být výborný akční thriller ale bohužel, někdo to tak neskutečně skonil jak je to jen možné. Když si vzpomenu že jsem za to dal 200,- tak se mi chce brečet.:-) Škoda fakt to mohl být skvělý film. ()

JITY

Mohol to byť docela dobrý film, keby sa na ňom trošku viac popracovalo. Ako keby ho točil amatér. Celý film sa ťahal, hlavný hrdina Michael / Paul Walker/ nevedel, čo má robiť. zvláštne natočene a potom tesne pred koncom sa to vyriešilo. Nechápala som pol filmu. Pretože, nikto nikoho nepočúval. A, nakoniec ako mávnutím prútika sa všetko vyriešilo. Zvláštne. ()

Googooplexer

Tak presne na 2,7 hviezdy. Príbeh dosť priehľadný, keď už neviete čo s tým, nezabudnite, že policajti sú vždy zaručení záporáci. Agáta Christová by nemala radosť. Lenže malo to prijateľnú dĺžku, práve tak akurát na dopozeranie bez nudy. Oveľa lepšie než šmoulovia, ale raz stačilo. ()

hajner

Nuda a narcizmus posledných dvoch filmov Paula je nudná Hours a Vehicle 19 sú typické lacné a rýchle projekty pri ktorých si mohol pri jeho vyťaženosti Paul zahrať. Teda jeho poslednými. ()

violik

Na památku Walkera jsem film zkoukla až do konce. Bohužel s velkým zklamáním. Rádoby psychologický thriller, který by bez něho byl na hranici odpadu. ()

vbernard

Je to zajímavé. Po 15 min. jsem to chtěl vypnout. Jsem rád, že jsem to neudělal. Vtáhne to do děje. Přemýšlel jsem proč. Protože ta zápletka není nic moc na 1,5 hodiny jízdy. OVŠEM podařilo se a tak nějak jsem byl stále v očekávání na každou další minutu. ()