Kongresman David Hedison sa počas letu na Balkán, kam ide vyjednávať s miestnymi politikmi o zastavení občianskej vojny, náhodou dozvie, že jeho súper v prezidentských voľbách chce eskalovať balkánsku vojnu. Dozvie sa, že ho chcú po pristaní zničiť, a preto aktivuje svoje tajné teroristické komando. Zločinci netušia, že na palube je kapitán Brian Bosworth, expert Air Force v boji proti terorizmu. Podarí sa mu prekaziť ich plán havárie, pri ktorej by zahynuli stovky nevinných ľudí? (oficiální text distributora)

corpsy

To naozaj nevie nikto zastaviť to hlúpe a drzé vykrádanie celých scén z iných filmov a ich nasledovné vmontovanie do takýchto kravin z dôvodu ušetrenia peňazí resp. malej režijnej invencie? A ja vlastne ani sám netuším, prečo som mu udelil jednu hviezdičku. Možno z ľútosti. ()

Nix

Ok, pokud chce člověk vidět vše s Brianem, nemohl jsem tento film vypustit. Takhle, je to totálně low budget film, který má i špatný herce. Jenže Brian mne  prostě baví. Má tu skvělý hlášky a umí i to co neumí. Takovej superhero. Jako netvrdím, že to není ptákovina a úlet, hlavně jak letadlo chytli do sítě a další věci, každopádně i díky tomu to bylo prostě sranda a já se nenudil. Nemám s tím filmem problém a zas tak drsně bych to nehodnotil v černý barvě, opravdu jsou horší odpady. A tyhle přepadovky letadel mne baví. Na jedno podívání naprosto bez problémů. ()

Wacoslav1

Tohle Rayovo dilko mi dlouho unikalo a byl to posledni film s Bosworthem kterej sem dosud nevidel ted sem to konecne schrastil a dalsi zetkarska jizda muze zacit co nas ceka je jasny uz od uvodu kdy Bosworth vyhodi teroristu z vlaku a zahlaskuje priste si snad koupi listek jinak ty zabery na vlak samozrejmne nejsou puvodni pochazi z jineho zetkoveho opusu zvaneho Unos nejzajimavejsi pak je fakt ze ve scene vykolejeni si vzali dva spolu nesouvisejci zabery spojily je do jednoho a nacpali sem v letadle uz to takova sou neni a nutno uznat ze si Wynorski kteryho nemuzu nezminit z danym tematem poradil lip rozhodoval jsem se nakonec mezi 2 a 3 hvezdami tu treti udilim za to jak to letadlo chytily do site to sem se smichy valel po zemi holt sranda musi bejt ()

Torgal

Nemôžem si pomôcť, ale tentokrát to odpad nebude. Predsa len som pod návalom trápnych hereckých výkonov, scenáristických lapsusov a smiešnych bojových scén videl o čosi viac filmárskeho umu a ochoty robiť si srandu sám zo seba ako u iných sračiek. Úvodná záchrana vlaku vládne a svojou naivitou a zábavnosťou strká zvyšok filmu do vrecka, čo je škoda. Potom už to taká šou nie je a v závere, keď už sú zlosyni po smrti je to aj celkom nuda. 3-/10 ()