Prostoduchý Deuce Bigalow nemá zrovna šťastné období. Přišel o práci čističe akvárií. Jeho vyvolená ho odmítla a práce, kterou si našel na inzerát, skončila katastrofou. Najal si ho totiž mladý gigolo Antoine Lacont, aby mu hlídal luxusní dům a staral se o velké pokojové akvárium. Jenže Deuce hned druhý den nešťastnou náhodou akvárium rozbije. Aby získal peníze na opravu, rozhodne se vydělávat jako gigolo. Jeho první pokusy však nedopadnou nejlépe. O Deuceho potížích se dozví pasák T. J. Hicks a nabídne mu, aby pro něj pracoval. Jeho první kšeft však připomíná horor. Klientem je totiž tlustý černošský transvestita Jabba. Ani další zákaznice nejsou "normální". Jedinou výjimkou je Kate, pro ni ho objednaly kamarádky s tím, že vše má vypadat jako náhodné setkání. Deuce s ní stráví romantický večer, a když vyjde najevo, že má dívka protézu, uklidní ji a něžně se s ní pomiluje. Kamarádkám pak vrátí peníze s tím, že se do Kate zamiloval. Deuce si pomalu vydělává na opravu. Zvyká si na své podivné klientky a přemýšlí, že kvůli Kate této práce nechá. Jenže to už Kate zjistí, jak to bylo s jejich seznámením. (TV Nova)

Hellboy

Docela jsem se pobavil, tak akorát, jak jsem čekal. Příběh je samozřejmě šíleně předvídatelnej a ne moc nápaditej, ale svůj účel splnil dobře. Hned tak se na to znovu asi nepodívám:) ()

Niktorius

Stupidní slátanina, nicméně věřím že lidem nalaďeným na tento druh humoru se líbí víc, než evropské pokračování. ()

freddy

Tak tohle se mi líbilo. Musím přiznat, že to bylo vtipné, originální a svým způsobem jistě i zajímavé. Rozhodně se filmu povedlo mě rozesmát. Tím samozřejmě nepopírám, že tato komedie byla místy nevkusná nebo dokonce odporná, ale to rozhodně nic nemění na faktu, že jsem se dobře bavil. Rob Schneider je prostě rozený komik a tahle role mu opravdu sedla. Dávám tedy tři hvězdičky, protože co si budeme povídat, na lepší hodnocení to nevidím, ale určitě je to dobrá komedie, která spolehlivě odreaguje a člověk se při ní pobaví. A tento komentář zakončím scénkou z filmu: "Soudce: Měl jste, pane Bigalowe, během své kariéry muže šlapky vůbec nějaký sex? Deuce: Ne, pane, jen jeden, a to bylo z lásky. Soudce: Dostal jste za něj zaplaceno? Deuce: Ne, pane. Soudce: Zprošťuji vás všech obvinění." ()

Divočák

Snad jen Rob Schneider může být takový looser, že ve filmu, který se jmenuje "Male Gigolo", ani jednou nezasune a navíc sbalí holku jen s jednou nohou. Ale sledovat to byla docela sranda. ()

lesumir

Je to možná trošku škoda, že je tady jen stupnice od odpadu do peti, protoze ostatn ctyrkove filmy jsou jasne lepsi. Jenze, tenhle film me silene pobavil, lacineho humoru je zde mnoho a dany okamzik nehleda nic sloziteho, urcite se pobavi. Par intelektualu by se zaleklo, ale ja dovvedu legraci pochopit, pokud je na miste a v tomhle pripade tomu tak doopravdy je. Navic mi to prijde i pomerne roztomile, takze nechapu, proc tolik lidi dalo odpad. To je dalsi priklad, ze tahle stupnice je mala. ()

juta

Skvělá komedie, kterou mám strašně rád. Rob Schneider bezvadnej, nevím co proti němu všichni mají. Z plných plic jsem se zasmál několikrát, můžu se na to dívat pořád a pořád se budu smát. Soundtrack se také nad míru povedl, nechal jsem díky němu běžet i závěrečné titulky. Možná pro někoho bylo nepříjemné sledovat, jak se dělá sranda ze zmíněných nemocí, chápu to, ale je to jen film, bylo to tak skvěle natočený, že se tomu nedalo v mém případě nezasmát. ()

Fiftis

Na túto komédiu by som sa dokázal pozerať opakovane, obsahuje takmer všetko, čo by u tohoto štýlu malo byť - bláznivý a predovšetkým vtipný hlavný herec, šialený a neokukaný príbeh. Celkovo bláznivá porcia, ktorá má ale svoje čaro. Nakoniec to hlavné - dokáže poriadne rozosmiať. Celý filmík veľmi pohodovo odsýpa a už od začiatku som sa dobre bavil. Každá jedna "slečna" čo si objedná spoločnosť gigola je niečím výnimočná a veľmi pobaví. Arija Bareikis je veľmi príťažlivá a divák páriku od začiatku fandí. Jedna z najlepších komédií, ktoré sa dajú opakovane pozerať. ()

ajuska

Několikrát jsem se pousmála, ale to bylo nejspíš jen proto, že jsem byla zrovna v dobrém rozmaru.. Přesto dávám dvě, protože ve srovnání s jinými dílky, kde "exceluje" Schneider se na Striptéra dá ještě celkem dobře koukat. ()

Shakers

Rob Schneider je skvelý komediant a vo filme sa okolo neho točí neskutočné množstvo skvelých nápadov, len škoda že to všetko funguje len fajn a že nám tvorcovia nenechali žiadnu lepšiu scénu.(Tou lepšou scénou som to myslel asi tak že všetky vtipy majú rovnaký smiech = všetky vtipy na jedno kopyto.) 70% - 3* ()

Boogeyman

Já se vtipům občas smál a občas smutně kroutil hlavou! To je jasnej příklad pro tři hvězdy a to ještě nemám Schneidera vůbec rád, ale tady mi přišel celkem sympatickej. ()

kingik

Prostoduchý čistič akvárií náhodou vytopí luxusní byt svého zaměstnavatele. Na jeho rekonstrukci si proto začne vydělávat nejstarším řemeslem na světě, do jedné ze svých klientek se ale zamiluje. Zábavná komedie, která i přes skvělého Roba Schneidera nedokáže překonat hranici něčeho vyjímečného. Nejlepší byl výběr adeptek pro gigola kdy snad každá trpěla nějakou anomálií. Vtipy tu mají početné zastoupení- od těch kvalitních až po naprosto trapné. Schneider hodně svým komediálním talentem přispěl k tomu, že jde celkem o originální komedii jejíž cílem je čistě pobavit. Následné pokračování je ale zcela nedívatelné. Mé hodnocení: 60% ()

Snorlax

Postava detektiva je za hranicí nejen dobrého vkusu, ale i toho špatného. Vlastně jediným důvodem, proč tento film neodhodím do odpadu, je fakt, že všechny holky z feministických hnutí z něj musí dostat kokcidiózu. ()

Jordan

Keď som išiel sledovať tento film, nemal som žiadne očakávania, okrem jedného: že sa jedná o prvoplánovo nechutnú, vôbec nie vtipnú a zlú komédiu. Toto očakávanie bolo naplnené. Je to naozaj stupíny kúsok, nevinný, no stupídny. Zopár veľmi málo momentíkov je na hane toho, že by mohli buť trochu vtipné, takže týmto zriedkavým okamihom všetka česť. Rob Schneider nie je ani dobrý a ani vtipný herec, teda - zatiaľ to nedokázal, možno nás ale všetkých prekvapí. Ale keď idete pozerať tento film s tým, že ste na chate, mierne opitý a unavený, vyvalíte sa ku teplému krbu s pivom v ruke a spolu s vami tam je ďalších zopár opitých kamošov, je šanca, že sa na filme aj dobre pobavíte. ()

Frajer42

Když jsem to viděl poprvé, tak jsem si uchcával smíchy. To mi ovšem bylo ast 10 let. Když jsem se podíval o pár let později, tak mě film absolutně neoslovil a humor mi přišel totálně trapný. Znovu se dívat rozhodně nebudu a ať vidíte, jak jsem hodný, tak filmu napálím rovnou 2*. ()

swamp

Tohle je jeden z těch filmů, u kterého se několikrát řádně zasmějete, zbytek filmu spíše prokoukáte.. ale když se po letech o něm bavíte, vzpomenete si jen na ty vtipné věci a máte pocit, že to byl skvělý film. :P A to je u mě OK. :) ()