Dvojčata Seth a Jonah jsou obdařeni schopností telepatie, kterou neváhají použít ke zlovolné manipulaci se svým okolím. Poté, co ji využijí k likvidaci svých spolužáků a stanou se tak podezřelými z jejich vražd, začne se jim jejich schopnost vymykat kontrole a nakonec je poštve i proti sobě. (Caminzind)

hous.enka

Nejdriv bych chtela zminit vyber hercu do hlavnich roli - tech dvojcat. Uzasny charismaticky typy, kteri se do filmu skvele hodily. Fajn je i atmosfera a napad se slozitejsim vztahem sourozencu-dvojcat. Celkove je ale film podle meho nazoru dost nedoladeny (vyzkum, lepsi uchopeni detektivovych zazitku). Nekteri mali kluci jsou fakt spratci a muzu rict, ze bych rozhodne nechtela delat chuvu temhle dvema ptackum :) ()

dawe04

Zneklidňující atmosférou prosáklý snímek, pohrávající si s myšlenkou psychické provázanosti dvojčat. Úvodní ruleta je parádní, bohužel žádný další výrazný moment již nenastane. Scénář, ačkoli svým způsobem velmi originální, se utápí ve fádnosti a nenaplní svůj potenciál. Pochválit ale musím bravurní technickou stránku i herce. J.A. Negret mě rozhodně zaujal. ()

StrYke

Skvělá myšlenka (horory s dvojčaty nevyhledávám) se stoprocentní realizací. Herci (především potom samotná dvojčata) odvádějí úžasný výkon, atmosféra je deprimující a některé záběry jsou obzvláště vydařené. Přesto ale bohužel musím hodnotit lepším průměrem (přibližně 3,5 hvězdičky), protože samotný film je bohužel nevýrazný a za pár dní mi název Seconds Apart nebude říkat nic. Jako jednohubku ale můžu jenom doporučit ()

Caminzind

Uh..! Co je tohle zase za horrorovou módu, obestlat herce vším možným retrem od hader až po jízdí kola a nechat je všechny se toporně šklebit jeden na druhého, nebo se tvářit jakoby právě spolykali veškerou moudrost světa? Jinak dějově je to o dvou nebojsech, kteří spí spolu v posteli, aby nakonec konečně zakusili, o čem vždy snili. 46% ()

Marqta

Rozhodně zajímavý film, který mě hodně překvapil. Originální nápad dal vzniknout originálnímu příběhu, který se jim vážně povedl. Prostředí katolické školy je jako dělané pro takovýhle horor, takže atmosféra je úžasná, stejně jako celá vizuální stránka filmu. Jediné co mě opravdu zklamalo byl konec a potom taky podivné a pro mě moc nepochopitelné nimrání v detektivově minulosti; Čemuž bylo podle mě věnováno až zbytečně moc času. Ale jinak jsem si tenhle film vážně užila a vůbec by mi nevadilo, kdyby vznikl nějaký nový- postavený na tomhle, nebo podobném nápadu Slabé čtyři hvězdičky. A ještě musím dodat, že ty "domácké-rodinné" scény na začátku mě vážně dostávaly. ()

U.Tarare

Tak za horor bych to ani moc nepovažoval, spíš to je takovej brutálnější thriller s parádní atmosférou. Ačkoli prostor pro detektiva bych klidně zkrátil, tak filmu nemám co vytknout. ()

Šakalík

Tak tohle není špatné, ale k dokonalosti přece jen něco chybí. O vzájemném tajuplném propojení dvojčat se toho napsalo/natočilo mnoho. Tady máme další přírůstek, který se veze na vlně lehce mysteriozního thrilleru, který postupem času přechází od detektivky k lehčímu hororu. Příběh je poměrně fádní, kdy oba bratři testují, čeho je jejich vrozená telepatie schopna, zvláště pokud spojí síly. Jenomže pak se nám jeden z bratří zakouká do sličné spolužačky a celý „Projekt“ jde do kytek. To druhého brášku pochopitelně nakrkne a vzájemný konflikt je nasnadě. K plusům snímku patří solidní kamera, zdařilá režie i výborná hudba. Naopak mě docela zklamalo samotné finále, které se dalo z akčního hlediska jistě vyhrotit daleko lépe, zvláště pokud proti sobě stojí dva stejně zdatní soupeři, nadto obdaření nadpřirozenými schopnostmi (ne že bych čekal přímo souboj alá Master Joda vs. Hrabě Dooku z druhého dílu Star Wars :-), ale tady se ti kluci zmohli jen na vzájemné škrcení a podpálení baráku). Docela zajímavá postava je detektiv Lampkin, který bojuje se svými vnitřními démony a tragickou minulostí, jehož ztvárnil Orlando Jones. ()

mosnak odpad!

Potkat takové dva chuje někde u nás v republice, tak si budu myslet, že jde o párek masochystických gayů, kteří trpí pocitem úzkosti a zároveň jsou nasraní na celý svět! Ta představa mě docela děsí a něco podobného jsem zažíval u tohoto filmu. Vím na 150%,že už tuto kravinu neuvidím. Za mě teda určitě ne! Mimochodem telepatie je moc krásná věc,ale nesmíte jí sdílet se ženou (svou). - 0% ()

Silviaxx

Seconds apart bolo celkom príjemným prekvapením. Film je postavený na dvojčatách, ktoré pomocou svojej nadprirodzenej schopnosti telepatie vedia znepríjemniť život ľuďom naokolo. Výber dvojčiat bol naozaj skvelý, filmu veľmi jednoducho dodávali závan temnoty a zla, čo s ľahkosťou zlepšovalo celkovú atmosféru. Najväčším ťahúňom je však samotný námet, ktorý je pomerne neokukaný a ponúknutý v pozerateľnej forme, vďaka čomu som sa nestihla príliš nudiť. Dej ako taký bol jemne predvídateľný, ale nič čo by mi robil vrásky na čele. Celkovo je to lepší priemer, ktorého výberom divák nič nepokazí. ()

johnymdoe

Prvně musím říci že jsem to sledoval něco po půlnoci a dosledoval ve ztemnělé atmosféře pokoje kde jedinými společníky mi byly tihle kluci vražední ušatí. Možná proto se mi to tedy líbilo více než je místní hodnocení...možná proto jsem se chvílemi i bál a běhal mi mráz po zádech. Ale v každém případě já byl opravdu až na pár detailů (vzpomínky detektiva si mohli scénáristé strčit někam) velice spokojen a konec mě natolik překvapil že dávám ještě o jednu hvězdu více. 4 za mě, i když možná trošku nadsazeně. ()

Rathalos

Myslienka dobra,no spracovanie trosku slabsie,ale dalo sa na to pozerat a pacil sa mi zaver,takze pre mna taky priemerny horor...:-) ()

Castielo

Zajímavá myšlenka, ale opět průměrně natočená a sehraná. Úchylný dvojčátka jsou sice super, ale není tam nic, co by mě zvedlo ze židle. Průměrnej horor, 3* ()

Deftie

Obstojný thriller s dobrým, priam skvelým výberom ústrednej dvojice. Zaujímavá zápletka, ale celkovo jej bolo dosť málo. Okolo "projektu" to len nenápadne jazdilo, sem-tam odbočilo do nezmyselnej lovestory (ach Bože, ja tak tieto romantické vložky do podobných príbehov neznášam), či nám tento film pľul do ksichtov nesmierne smutný príbeh hlavného dobráčiska. Takže, škoda, že si to neudržalo feeling začiatku, škoda, že rušivým elementom dovtedy nerozlučiteľnej dvojice bola malá (ehmehm, nejdem sa vyjadrovať neslušne, ale to dievčisko mohli dať aspoň trochu menej radodajné), škoda, že Sherlockom nového tisícročia bol chlap, ktorému by som asi odporučila brať aj ten sherlockovský kokaín a v neposlednom rade škoda, že príbeh je od začiatku až po ten koniec (veru, aj rozuzlenie) jasný ako facka zrána. Avšak, ako som na začiatku komentu spomínala, gro príbehu, teda ten projekt, sa mi páčil a myslím, že by urobili lepšie, ak by z neho vykľučkovali s mrazivým psychodelickým hororom než teen výplachom pre súčasné publikum hltajúce všetko mysteriózne. ()

Crazynka

Váhala jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdami, ta čtvrtá je právě za výběr dvojčátek. Těžko by se našla lepší. Role jim seděla jako prdel na hrnec. Atmosféra, syrovost, originalita.... super zážitek. ()

Zombiepod

Výnimočne kvalitný, nenápadný film, ktorý budovaním atmosféry a vyvrcholením situácií dosahuje priam desivé momenty. Zaujímavý nápad sa vydaril i dejovým spracovaním, herci sú výborní a finále nečakané a napínavé. Indie hororová kvalitka, ku ktorej niet viac čo dodať. ()

Shanen29

Tento druh filmů se moc netočí a proto byl velmi zajímavý a perfektně sklouben dohromady,poutavý a propracovaný filmík. ()