Tři filmové povídky, které spojuje téma sexu a smrti. Zvrácené erotické hrátky, nadpřirozená monstra a vzrušení z převleků nenechají nikoho chladným…  Tři příběhy spojuje jediné – sexuální perverze. První vypráví o netradičním manželském soužití. Manželku Viktorii vzrušuje sex se ženami. Ráda také pozoruje, jak její manžel souloží se ženami. Vždy si pozvou bezdomovkyni a nabídnou jí jídlo, koupel a pár drobných. Oběti vyhledává manžel. Do vína pak přimíchají omamné látky. S dívkami mluví jako pobožní lidé, aby se nebály. Svážou je nahé ve sklepě a ukájejí se na nich. Z poslední dívky se avšak vyklube zoombie...
Druhý příběh je o feťačce a prostituce. Snaží se začít znova s přítelem Frankem, který jí dřív dělal pasáka. Nyní krade lidem ledviny pro doktora, který je blázen. Schovává mutanta, který má nepřirozeně velký penis. Produkuje velké množství spermatu, ze kterého pak lékař opiáty, které jsou mnohem silnější a návykovější než drogy. Mutanta a jeho penis udržuje při životě jen kaše z lidských ledvin...
Třetí příběh je o ženě, která má neuvěřitelný strach ze psů. Je to neskutečná mrcha. Sex si dokáže užít, jen když může přítele ponižovat jako psa. Dokonce mají v bytě pokoj s náhubkem, obojkem a boudou. Claire si užívá. Chodí na koncerty a spí s kapelníky. Její přítel Pete o všem ví. Za trest jí pomočí spodní prádlo. Jejich vztah je na mrtvém bodě. Když jdou jednou na procházku, v tunelu potkají dva psy a Claire omdlí... (oficiální text distributora)

bubun

Jako u většiny povídkových filmů je i zde kamenem úrazu nevyváženost, a navíc také, což by mne vzhledem ke stopáži celého filmu nenapadlo, zdlouhavost (hlavně u druhého příběhu, který mně osobně do konceptu mimochodem ani moc nesedí, zatímco první a druhý spojuje téma sexu a jakési perverze plus vyústění příběhu - zakončení zadostiučiněním pro diváka - pomstou, v tom druhém možná o jistý druh perverze taky jde, ale rozhodně ne o sexuální, a konec je pouze bezvýchodné zoufalství ). Ještě si rýpnu a zmíním určitou míru předvídatelnosti, u druhé a třetí povídky, sice jen chvíli před následnou pointou, ale i to filmu zbytečně uškodilo. Nakonec to ta poslední vytáhla na tři. Tedy spíš posledních deset minut poslední povídky (tahle pomsta byla vyloženě sladká). ()

Raven0

Zbytečná série povídek. První je jasně nejhorší a její pointa je tak nesmyslná, až to bolí. Druhá je zdlouhavá a těžko říci, co tím chtěl autor říci. Potenciál tam byl, ale trestuhodně nevyužitý. "Nejlepší" je pak povídka třetí. Která sice začíná jako prvoplánová přehlídka bizarních sexuálních praktik, ale má alespoň vtipnou pointu. Jinak zpracování, herci, vše je dost odfláklé... ()

Duoscop odpad!

Tři filmové povídky, které spojuje téma sexu a smrti. Zvrácené erotické hrátky, nadpřirozená monstra a vzrušení z převleků nenechají nikoho chladným… Taky vás namlsal obsah? Tak to budete dost zklamání. První povídka ještě ujde, ale zbývající dvě povídky jsou naprostý ODPAD. ()

hanagi

To je tak, když si nějaká blbka jako já poplete dva filmy ( jedno malé "s" na konci ). První povídka mě pobavila alespoň vtipnou pointou. Druhou povídku jsem vlastně nepochopila. A tu třetí jsem dlouho rozdýchávala - ponižování v jakékoliv podobě se mi silně příčí. Ironii a vtip jsem nenašla - tohle vážně natočili v Anglii? ()

Bobik9

Mám rád tyhle hororové antologie a očekával jsem, že tady tomu snímku se zde křivdí. Bohužel, to tak není. První snímek byl bohužel nejlepší. Dostal se na klasickou kvalitu takové solidního středu. Relativně jednoduchý nápad, který už zde byl víckrát, ale dobře funguje. Člověka napadne, že u nás houmlesáci vypadají jinak a většinou nemají operované prsa. Ale ve světě mají silikony i bezdomačky. Druhý příběh byl naopak nejslabší. Hrozně dlouho jsem čekal, co se stane, a když se to stalo, tak mě to ani ničím nešokovalo, ničím nezaujalo. Třetí a poslední příběh byl o maličko lepší, ale nedostal se ani na ten střed. Bylo fajn, že ta "Bitch" mě opravdu nas*ala, takže jsem jí přál hodně hnusný osud. Těžko říct, jak moc se naplnil, ale především, znovu zde bylo dlouhé čekání. 90 minut na takovéhle kraťasy je moc. ()

LEGACY

Little Deaths se skládá z tří povídek, takže k nim. První povídka House and Home --65%-- nebyla špatná, ale až moc znechucující, přesto dobře zpracovaná. Hlavně se mi líbil ten nápad. Druhá povídka Mutant Tool --10%-- s tou to bylo horší a fest. Hlavní příčinou mého nezaujetí byla zase ta nuda. A třetí Bitch-- 10%-- bohužel také příliš nezaujala. Přiznám se, že posledních pět minut jsem ani nedokoukal. Celkově lze prostě poznat, že se mi líbila když moc tak první povídka, ale jinak docela zklamání. Hodnotím 25% ()

headcrab

První povídka by pro mě byla asi nejlepší, nebýt toho konce, kterej to celý tak trochu zazdil. Jinak to bylo skvěle zahraný, vínečko, pohodička :). Druhá povídka je taková nejtemnější s poměrně hutnou atmosférou, dobrým nápadem a vyústěním. Co mi tady ale nejde tak trochu do hlavy, je vůbec smysl celé té "operace", když s každym, kdo okusí tu zázračnou novou "pilulku", se stane to, co tady s hlavní hrdinkou (a borcem na nahrávce). Jasně, doktor to hned na začátku naznačí, že doufá, že se mu jednou zadaří, ale v té povídce není jedinej náznak, že by se tak mělo stát. Takže tohle to tak trochu ubíjí, nicméně pro mě asi nejzajímavější povídka. No a ta třetí byla naopak uplně nejslabší, u té jsem skoro trpěl, hrozně nudně natočený, jednání těch postav uplně nahlavu - borec se mu nejdřív bojí jenom odpovědět, jestli jeho holka je sexy nebo ne, a pak s ní v jeho bytě, před ním, jde vklidu do postele? WTF? A o těch dvou nemluvim vůbec, jejich jednání jsem těžce nepobral (a ano, beru v potaz jejich úchylku). Naštěstí to lehce vyzdvihl konec, ikdyž hudbu bych si tam představil teda lepší. ()

zolo23

Po skončení tohto filmu som zostal v rozpakoch a sám som nevedel čo si mám myslieť. Svojim spôsobom boli tieto 3 poviedky zvláštne a musel by som dlho rozmýšlať či som niečo podobné už zhliadol. Najväčšou devízou je stopáž jednotlivých príbehov, kde prakticky nieje priestor pre nudné pasáže. Prvý príbeh ma zaujal asi najviac a záver určite prekvapil. Druhý sa rozbehol celkom zaujímavo, ale popravde ku koncu som sa už zamotal a finále ostalo dosť nepochopené. K poslednému sa radšej vyjadrovať ani nechcem, pretože mi to pokazilo dojem s prvých dvoch príbehov a popravde až taký úchyl niesom. Jedným slovom nechutné! ()

Mythago

Opravdová zhýralost. Nechápu jak mohli takovou nechutně úchylnou zvrácenost natočit Briti. Zrovna Briti, ti gentlmani v sakách, kteří pijou čaj o páté. No ale aspoň jsem si z těch tří povídek odnesl nějaká poučení: House and Home (6,5/10) - nikdy si nebudu svoje sexuální úchylky vybíjet na bezdomovcích, nejsou to žádné třasořitky. Mutant Tool (6/10) - nikdy si nebudu brát neznámé pilulky, o kterých nic nevím, od neznámého doktora, o kterém nic nevím. Bitch (7/10) - kdybych dostal fobii ze psů, nikdy si to nebudu kompenzovat na jiném člověku. ()

Šakalík

Solidní uchylárna. Povídkové filmy obecně moc nemusím, ale zrovna tenhle titul mě zlákal svým hororovým námětem. No, moc mě to nenadchlo. Každá povídka je natočena jiným způsobem, má odlišnou atmosféru, ale přestože jsou všechny svým způsobem zajímavé, celkově ve mně film vlastně nic nezanechal. K hororu jako takovému má asi nejblíže první povídka. Druhá je velmi bizarní a popravdě jsem jí až tak úplně nepochopil. To nejlepší však přijde na závěr. Třetí povídka je opravdu velmi podařená, přestože na ní nic hororového v podstatě není. Tuto část zdobí výborná hudba a nápaditá kamera, přičemž její finální zakončení ve formě škodolibé pomsty je přímo znamenité, až mě to rozesmálo. :-) Tahle povídka vytáhla celý film alespoň na solidní průměr. ()

sedm.1 odpad!

Bez mrknutí oka ODPAD! Opravdu nerad dávám jakémukoliv snímku toto hodnocení, ale když už ho dám, jsem si vždy naprosto jisttý, že to dělám jen kvůli jeho neskutéčné zbytečnosti a vůbec neprávu na jeho existenci. Tři povídky, tři neuvěřitelně zbytečné a nudné příběhy, které jsou vesměs zcela o velkém hovně a jen aby nebyli o úplně gigantickém hovně, snažili se autoři své story ozvláštnit nějakými těmi úchylkami, perverznostmi a sexuálními deviacemi, které ale nedávají žádný smysl, nenašel jsem v nich žádnou podstatu a nejsou ani nijak zábavné, snaží se jen za každou cenu šokovat, ale i s tím jaksi tvůrci zaspali dobu, takže nula bodů. Z mého pohledu nezafungovalo krom zbytečných a primitivních dějových linek ale ani nic jiného. Atmosféra sice britsky syrová a nekompromisní, nicméně ani trochu funkční, napětí vůbec žádné, herci z ulice byli spíš k smíchu, celé mi to vlastně přislo spíš jakoby nekonvenční experiment studentů filmové školy, kteří si řekli, že svými kraťasy s odvážnými témáty budou překvapiví a inovační, ale ve finále vtyvořili jen nudný a absolutně nepůsobící paskvil, kterému k opravdovému šoku, originalitě a mému nevýznamnému zájmu má zatraceně daleko. ()

klukluka odpad!

Perverzáci jsou hlavně tvůrci téhle srajdy. Navzdory tomu jim přeju, aby je nesežrali nějací homeless zombíci. Ale kdyby snad... Sere pes. - tenhle koment platí pro první 2 (sci-fi) povídky. Třetí povídce - Bitch - dávám 4 pecky. Líbila se mi, bavila mě, nevím, jak se dostala do holportu s těma prvníma dvěma..? Ten rejža si ji měl nechat pro sebe a pustit ji do světa sólo, s těma předchozíma to nemělo nic společnýho. Tohle byl promyšlenej počin, ty první dvě věci bych spíchnul do rána. (je jedna v noci) ()

Vaklaf

Parádní hororový povídkový flm dle mýho gusta. První povídka House and home je poměrně jednoduchá a ne kdovíjak originální, ale plně funkční, i když vás samozřejmě nijak nevyděsí. 80%. Druhá povídka Mutant tool má sice značný potenciál, ale tak nějak mi tam chybělo nějaké solidnější vysvětlení, aby to mělo hlavu a patu. Ale, možná jsem jenom díky únavě něco přehlédl. Možná po druhém shlédnutí... Prozatím pro mě 60%. Poslední povídka Bitch se mi líbila nejvíc, i když by se dalo polemizovat o její hororovosti. 95% Celkově jde o velmi dobré dílo, které je možná víc ujeté než hororové. To ale pro mě rozhodně není vada, mám rád prolínání těchto dvou aspektů. Nebýt té (možná nepochopené) druhé povídky, šel bych do 5*. Možná jí víc ocením až někdy časem. ()

reditelka

Černé, úchylně laděné povídky bych nedoporučila puritánům nebo slabým povahám. Každopádně oceňuji originální nápady. 1. House and Home - velmi dobrý začátek, ale ujetý konec se vzduchem lítajícíma vnitřnostma to srazil na 2*. 2. Mutant Tool - no to snad ne, mutant v kleci jako "dojná kráva"? Asi jsem úplně nepochopila závěr 1*. 3. Bitch - nejlepší na konec. Kdo nemá rád lidi, nemá rád psy - potvora dopadla tak, jak si zasloužila :-) Celkově hodnotím devadesát perverzních minut lehkým podprůměrem 45 %. ()

Paity odpad!

Fakt humus tohle to. Nechápu, že tohle někdo může označit hodnocením za velmi dobrou záležitost. Ani v nejmenším. Zápletka jak pro levné letní kino. ()

Corpsegrinder

Tak tu máme zase jednu povídkovou prasárničku. Tentokrát je ale spíš snesitelnější. První povídka se drží v nadprůměru ale je škoda že byla tak krátká, myslim že si s ní mohli pohrát trošku dýl. Naopak druhá povídka dostala prostoru až moc i když toho moc neřekla, nechutný to ani moc nebylo a zajímavý taky ne. Třetí povídka je asi nejlepší a to hlavně stylem jakým je natočená protože se šikovně střídaj barevný filtry kdy normální svět je točenej ponurou modrou barvou ale jakmile se jde do místnosti na úchylárny přepne se to do krvavě rudý. Navíc jsem asi jeden z mála kdo tohle bere trošku jako komedii, prostě se nejde nesmát když holka píchá umělým pérem frajera v psí masce za to že jí nachcal do prádla a nebo když si strká vibrátor do kundy a von vedle ní leží a furt na ní mluví a vona mu říká DRŽ HUBU MUSIM SE SOUSTŘEDIT :))) Takovejch filmů by mohlo bejt klidně víc. ()

iampatrik

40% Tři povídky, z toho o prvních dvou je škoda mluvit. Nemá to pořádně hlavu ani patu, absurdita tomu všemu nasazuje korunku. Třetí povídka je něco jiného, z toho by klidně mohl čouhat námět na nezávislé psychologické drama. Na poměry celého snímku zvládla poslední povídka vykreslit celý děj a ustřední dvojici, řešící otázku fungování vztahu. PS: Ona si to zasloužila.. ()

Hyb_rid

Poměrně slušné tři exploit povídky v hodně vlažném tempu se slušným obsazením a velmi uspokojivým zakončením poslední z nich. ()

tenebrae86

Nic úchylnějšího jsem v tomto roce asi neviděl (když nebudu počítat některá pornovidea na netu :) ). Tři příběhy u kterých se kvalita dle mého názoru zvyšuje. První dva jsou takové příliš nejasné... První je vyloženě divný, perverzní fantasy/horor, který krom skvělé gorefeast scény nic moc nenabízí... Druhý je opět výplodem něčí překroucené fantazie, ale bavil mě o něco více... A ten třetí je fakt síla. Příběh ze života o tom, že by holky rozhodně neměly zkoušet své kluky mrdat do prdele. Na jeho závěrečnou scénu určitě nikdy nezapomenu :) . ()