Perverzáci

Little Deaths

Horor / Thriller / Mysteriózní / Povídkový

Velká Británie, 2011, 90 min

• *CARNIFEX*

Viac film ako horor ktorý je rozdelený do troch príbehov. Prvý trošku hororový, druhý viac mysteriózny thriller a tretí zvrátený o úchyláckom páre, ktorý nevie čo so sebou a navyše končí dosť - no pozrite si a posúďte sami. Neviem čo chcel režisér týmto filmom povedať, ale mňa teda až na prvú časť filmu a troška z druhej - neohúril absolútne ničím. Originalita tu nechýba ale pointu by ste skôr našli v jednofarebnej rubíkovej kocke.(9.2.2012)

• Deimos

TV/// Obsazení 1/10 Děj 1/10 Hudba 3/10 Efekty 1/10/// PLUS: asi největší plus je první film, který se velice dobře rozjíždí, navíc překvapivý a nehezký závěr naznačuje že by jste to měli raději vypnout, u prvního ze tří snímku byla i celkem obstojná atmosféra MÍNUS: druhý a třetí film jsou zvrhlé nechutnosti, které nedávají moc smysl a dokážou dost nudit, hodně nepříjemný je filtr u jednotlivých záběrů a špatná kamera včetně nekvalitního obrazu, herci hrají příšerně, hudba je občas nijaká***(Celkem 14%)***Horory patří k mému oblíbenému žánru a přesto že je v tomto žánru spousta slabých snímků, tak ledasco dokážu dokoukat. V tomto případě to ale bylo utrpení./// PS: Být perverzákem se nevyplácí, být divákem tohoto filmu už vůbec ne(31.8.2012)

Jeden z těch filmů, které se dají vykládat různými způsoby - od znepokojivé sociální sondy zvrácené společnosti, přes temnou podívanou odvrácené lidské duše až po nudu pro zvrhlíky. Jisté je, že filmy posledních let prolomily většinu tabu a díky videotrhu se o zákazy starat nemusí. Soubor tří povídek se zajímá o otázky života a smrti, sexu a násilí. První nám názorně ukazuje, že není chytré vodit si domů cizí lidi, i když to s nimi myslíme zpočátku dobře a následně je chceme třeba naporcovat. Prostřední se vrací k mnohokráte omletému tématu šílených nacistických experimentů, jež i dnes nachází své příznivce. Zdá se příběhově nejslabší, na druhou stranu ale ukazuje na pohrdání lidským životem a degradaci člověka na pouhý materiál. Kolik míst naší planety je dnes a denně něčeho podobného svědkem. Třetí příběh předkládá podivné soužití muže a ženy, jejichž svazek drží pohromadě sexuální úchylky. Zdání však klame! Jak ukáže závěr, sex nebyl oním podivným poutem. Před (možná i místo) kolonku horror bych napsal drama či podobenství.(9.5.2012)

Tři naprosto úchylné, rádoby hororové povídky nesoucí špetku atmosféry, pričemž první koresponduje s jednou z letošního V/H/S. Vlastně celkově jsou si tyto filmy docela podobné. Jsem chorá, úchylná mysl, takže mně se to líbílo. 70%(7.12.2012)

• IQ Tiqe

Nejsem zrovna puritán, ale tohle je celkem soda. Tři povídky - u 2 mě mrazilo v zádech, u 2 jsem dospěl ke katarzi. Přes veškerý drsný a erotický obsah, je vyznění pozitivní.(13.7.2011)