Perverzáci

Little Deaths

Horor / Thriller / Mysteriózní / Povídkový

Velká Británie, 2011, 90 min

1. House and Home: 5* , 2. Mutant Tool: 3* , 3. Bitch: 4*(17.2.2012)

• Gilmour93

Jsou ve vaší ložnici rutina, všednost, šeď a manželka? Inspirujte se praktikami z "la petite mort" a zůstanete v ní sám.. Orgasmus č.1: poslední večeře služebníků Páně, bondage, pissing a pak už jen maso bez -chismu. Bon Apetit! Orgasmus č.2: uspávací zápletka kolem penisu o průměru požární hadice a nadpřirozeném efektu farmaceutik z jeho výměšku. Zív. Orgasmus č.3: submisivita, dominance a nezodpovězená otázka, jestli si lízl i Zdeněk Srstka. Haf! Délkou jednotlivých epizod zvýrazněný nedostatek invence mohla hasit snad jedině explicita, díky které by se Little Deaths dostaly (podobně jako Srbský film) do podvědomí diváků, nicméně autoři se rozhodli vydat jinou cestou - cestou trošku ostřejšího křesťanského týdeníku, co se snaží polaskat citlivé duše poetikou perverzity..(7.9.2012)

Velmi poetické.(25.6.2011)

Tři povídky, tři různé příběhy a stejné téma -- sex tak trochu jinak.. 1. House and Home - první a pro mě asi i nejlepší, vzít si domů pro ukojení svých choutek chudáka holku bezdomovkyni může bejt docela sranda, ale je potřeba si dobře vybrat... výborná klasická hororová a brutální jednohubka - 90 % 2. Mutant Tool -- a přichází druhá a asi nejhorší s nejfádnějším sexuálním námětem ( kurva, která to má ráda:) a nejbizarnějším asi monstrem ( cosi s kládovitým penisem pro výrobu čehosi v kleci) ... 40% 3. Bitch .. a zlatým středem končíme, jo pejsci jsou sladcí :) - 60 %(30.5.2012)

• Pilda17

Tři příběhy, ale viděl jsem jen první dva. Třetí už jsem neměl chuť zhlédnout, neboť se obávám, že bych šel s hodnocením níž. Pár věcí šlo, třeba první příběh nebyl nejhorší a člověk se i zabaví. Hodnotil bych ho lepším průměrem. To zkazil ten druhý, který mě nudil od začátku, až do konce. Snad jen na jednu scénu, tak že bych dal jednu hvězdičku. Možná by to prosekl třetí díl, ale na to jsem už neměl náladu, tak možná příště... 4/10 = 40%(11.9.2011)