poster

Perverzáci

 • Velká Británie

  Little Deaths

Horor / Thriller / Mysteriózní / Povídkový

Velká Británie, 2011, 90 min

 • Ony
  ***

  První dvě povídky jsem nepochopila. Zato tu poslední chápu až moc.(23.10.2011)

 • Flipnic
  ****

  Mazec a obrovské překvapení!!!! Akorát moje hodnocení jednotlivých povídek je asi trochu odlišné (jak jinak, hehe!) od ostatních. První povídka 80%. Úchylná, perverzní, brutální, super vizual. Ale přímá, krátká jasná, žádné překvapení. Druhá povídka 100%!!!! Ta byla nejlepší!! Naprosto perfektně promyšlená zvrácenost. Zde asi lidem dělá problém angličtina, protože se mluví dost slengovou "britštinou" a to ještě feťáckým slovníkem, takže asi většině lidem (bez titulků) unikají souvislosti. Každopádně ta bytost v kleci je žena a proč má tak obrovský penis není zas tak složité si zpětně domyslet. Zvrácené, hnusácké, brutální, dramatické psycho s naprosto úžasným koncem!! Třetí povídka 90%. Úchylné, perverzní, syrové a surové. Docela hodně drsný a vypilovaný příběh o týpkovi, se kterým jeho holka fakt drsně vyjebává (a to doslova ...). Celkově se jedná o "tripple - explo" záležitost, která se mi opravdu moc líbila!! Mohu srovnat s Asií v podobě Three Extremes (2004), povídkovým hororem stejné, ale naprosto dimetrálně odlišné asijské kvality. Dal bych snad i plný počet nebýt "nekompromisního" Rampo Noir (2005) z Japonska, které je oboum těmto povídkovým hororům v kvalitě a šílenosti ještě daleko na míle vzdálené, takže proto 4/5. Navíc v dnešní době už jsme zvyklí na ledacos, takže už to taková pecka mezi oči není.Ale i tak, líbilo a potěšilo velmi ...(5.7.2011)

 • Jericho666
  ***

  Prvním příběhem jsem byl vcelku zklamán. Začalo to vcelku slibně a skončilo to tak pitomě, že jsem si přál, aby další příběhy byly lepší. - * Druhý příběh naštěstí mé přání vyslyšel a já se radoval nad vcelku zajímavým dějem. Jen ty herecké výkony trochu kulhaly, ale závěr to nadšení tímto příběhem zachránil. - **** Třetí příběh mě upřímně celou dobu nudil. Stejně jako v prvním příběhu beru, že lidi mají své úchylky, ale podání mě moc nevzalo. Jsem ale upřímně rád, že filmy dokoukávám do konce, jelikož poslední 1/3 příběhu byla dobrá a samotný závěr už čistě, dá se říci, logický. - *** Celkově mě ale mrzí, že příběhy byly po kamerové a režijní stránce trochu odfláknuté. Myslím, že se z druhého a třetího příběhu dalo vytěžit daleko více. Škoda. Takto pro mě slabý průměr.(29.3.2013)

 • akisha
  **

  No takže jsem čekala hororové povídky, ano, přišla ujetina nejvyššího rázu, ve který si můžou libovat snad jen úchylové, nebo individua, který oceňujou takovouhle úžasnou tvůrčí invenci a přehršel "perfektních" nápadů. Což o to, taky bych oceňovala, ale byla jsem většinou buď zhnusená nebo znuděná. Pár povídek jsem zapomněla snad hned, jak to skončilo (ta upírka či co), pak tam byla nějaká ta zdařilejší (sic bizarní, leč zábavná psí), vrcholem pak byla povídka centrovaná okolo pokusů na lidech s přirozením visícím po zem, to už jsem si musela pěkně pěstičkama protřít oči. Viděla jsem už kdejakou chujovinu, ale tohle se řadí k největším mnou zhlédnutým úletům.(7.12.2011)

 • iamek
  ****

  1. House and Home: 5* , 2. Mutant Tool: 3* , 3. Bitch: 4*(17.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace