Perverzáci

Little Deaths

Horor / Thriller / Mysteriózní / Povídkový

Velká Británie, 2011, 90 min

Mazec a obrovské překvapení!!!! Akorát moje hodnocení jednotlivých povídek je asi trochu odlišné (jak jinak, hehe!) od ostatních. První povídka 80%. Úchylná, perverzní, brutální, super vizual. Ale přímá, krátká jasná, žádné překvapení. Druhá povídka 100%!!!! Ta byla nejlepší!! Naprosto perfektně promyšlená zvrácenost. Zde asi lidem dělá problém angličtina, protože se mluví dost slengovou "britštinou" a to ještě feťáckým slovníkem, takže asi většině lidem (bez titulků) unikají souvislosti. Každopádně ta bytost v kleci je žena a proč má tak obrovský penis není zas tak složité si zpětně domyslet. Zvrácené, hnusácké, brutální, dramatické psycho s naprosto úžasným koncem!! Třetí povídka 90%. Úchylné, perverzní, syrové a surové. Docela hodně drsný a vypilovaný příběh o týpkovi, se kterým jeho holka fakt drsně vyjebává (a to doslova ...). Celkově se jedná o "tripple - explo" záležitost, která se mi opravdu moc líbila!! Mohu srovnat s Asií v podobě Three Extremes (2004), povídkovým hororem stejné, ale naprosto dimetrálně odlišné asijské kvality. Dal bych snad i plný počet nebýt "nekompromisního" Rampo Noir (2005) z Japonska, které je oboum těmto povídkovým hororům v kvalitě a šílenosti ještě daleko na míle vzdálené, takže proto 4/5. Navíc v dnešní době už jsme zvyklí na ledacos, takže už to taková pecka mezi oči není.Ale i tak, líbilo a potěšilo velmi ...(5.7.2011)

Prvním příběhem jsem byl vcelku zklamán. Začalo to vcelku slibně a skončilo to tak pitomě, že jsem si přál, aby další příběhy byly lepší. - * Druhý příběh naštěstí mé přání vyslyšel a já se radoval nad vcelku zajímavým dějem. Jen ty herecké výkony trochu kulhaly, ale závěr to nadšení tímto příběhem zachránil. - **** Třetí příběh mě upřímně celou dobu nudil. Stejně jako v prvním příběhu beru, že lidi mají své úchylky, ale podání mě moc nevzalo. Jsem ale upřímně rád, že filmy dokoukávám do konce, jelikož poslední 1/3 příběhu byla dobrá a samotný závěr už čistě, dá se říci, logický. - *** Celkově mě ale mrzí, že příběhy byly po kamerové a režijní stránce trochu odfláknuté. Myslím, že se z druhého a třetího příběhu dalo vytěžit daleko více. Škoda. Takto pro mě slabý průměr.(29.3.2013)

• GilEstel

Docela by mě zajímalo, proč takovéto filmy vůbec vznikají. Co chtějí sdělit a pro jakou jsou cílovou skupinu? Tohle je vrchol nevkusu. Jedna povídka stačila. Házím do odpadu!(7.12.2012)

• - Natáčení probíhalo v Anglii v Londýně. (Terva)

• - Režisér a producent Sean Hogan měl na začátku natáčení problémy s některými herci, kteří po přečtení scénáře odmítali zahrát své role. (Terva)

• - Snímek byl v listopadu roku 2011 promítán na Mezinárodním filmovém festivalu v Leedsu jako plná nesestříhaná režisérská verze. (Verka13)