poster

Perverzáci

 • Velká Británie

  Little Deaths

Horor / Thriller / Mysteriózní / Povídkový

Velká Británie, 2011, 90 min

 • Z0oMb3E
  **

  Každý máme nejaký ten fetiš. A každého rajcne niečo iné. Niekto rád naští partnerke na gaťky, niekto si rád lyzne homulesáčkyno podpazušie a niekto stečie hneď pri obede. Tri príbehy z ktorých každý chytí za srdce. Jednak z toho že každý si buduje aké také renomé aby ho svojim absurdným záverom skopol o tri poschodia dolu. Hlavné je že obal a názov predáva. PART 1 Najhororovatejšia poviedka! To že i kresťania sú na baby a dokonca dospelé mi nedá ešte dlho spať. PART 2 Veľký frňák veľkého ducha značí, Hňupe! PART 3 Strach je u teba ozajstný faktor. Je mi ľúto vypadávaš!(6.1.2013)

 • schizmo
  ***

  Zajímavě a syrově zpracované tři tématycky nesouvisející povídky, pokud teda nebereme jistou dávku perverze a brutality jako jednotící pojítko. A že se vám nezdaj témata "homeless zombie", "mutant na semeno" a "čubou do Hamburgu" jako dostatečně ulítlé motivy na řádně ujetej horor? To nevadí :).(8.3.2013)

 • Gilmour93
  **

  Jsou ve vaší ložnici rutina, všednost, šeď a manželka? Inspirujte se praktikami z "la petite mort" a zůstanete v ní sám.. Orgasmus č.1: poslední večeře služebníků Páně, bondage, pissing a pak už jen maso bez -chismu. Bon Apetit! Orgasmus č.2: uspávací zápletka kolem penisu o průměru požární hadice a nadpřirozeném efektu farmaceutik z jeho výměšku. Zív. Orgasmus č.3: submisivita, dominance a nezodpovězená otázka, jestli si lízl i Zdeněk Srstka. Haf! Délkou jednotlivých epizod zvýrazněný nedostatek invence mohla hasit snad jedině explicita, díky které by se Little Deaths dostaly (podobně jako Srbský film) do podvědomí diváků, nicméně autoři se rozhodli vydat jinou cestou - cestou trošku ostřejšího křesťanského týdeníku, co se snaží polaskat citlivé duše poetikou perverzity..(7.9.2012)

 • - Režisér a producent Sean Hogan měl na začátku natáčení problémy s některými herci, kteří po přečtení scénáře odmítali zahrát své role. (Terva)

 • - Originální název, v překladu "malá smrt", pochází z francouzského "la petite mort", což je idiom a metafora pro výraz "orgasmus". (Verka13)

 • - Natáčení probíhalo v Anglii v Londýně. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace