Perverzáci

Velká Británie, 2011, 90 min

Milton Kam

Robert Hall
  • GilEstel

Docela by mě zajímalo, proč takovéto filmy vůbec vznikají. Co chtějí sdělit a pro jakou jsou cílovou skupinu? Tohle je vrchol nevkusu. Jedna povídka stačila. Házím do odpadu!(7.12.2012)

Svatá prostoto, jaké choré mysli tohle vymyslely? U závěru třetí povídky jsem kvůli své fóbii ze psů málem umřel. Little Deaths je zajímavý žánrový přírůstek, ale s klidným svědomím jej doporučit nemůžu. V podstatě odpovídá stylu a náladě předchozích filmů Simona Rumleyho (Red, White and Blue; The Living and the Dead), což jsem přesně čekal - a tak trochu jsem se toho i bál, neboť to ani zdaleka není má krevní skupina.(23.6.2011)

Prosím, nevykladajte si moje hodnotenie ako súhlas s niektorou z postáv. Iba som sa dobre bavil, nič viac ;-)(26.2.2015)

• - Snímek byl v listopadu roku 2011 promítán na Mezinárodním filmovém festivalu v Leedsu jako plná nesestříhaná režisérská verze. (Verka13)

• - Natáčení probíhalo v Anglii v Londýně. (Terva)

• - Režisér a producent Sean Hogan měl na začátku natáčení problémy s některými herci, kteří po přečtení scénáře odmítali zahrát své role. (Terva)