poster

Perverzáci

 • Velká Británie

  Little Deaths

Horor / Thriller / Mysteriózní / Povídkový

Velká Británie, 2011, 90 min

 • Šakal
  ****

  Tento snímek doporučuji „podávat nalačno“ a zapíjet něčím ostřejším. Jedincům se slabší náturou by se totiž klidně mohlo stát, že veškerý obsah obědu (resp. večeře) půjde rychle ven a přijde vniveč. A to by byla škoda. Je to taková (britská) večerní chvilka poezie, ovšem nic pro romantické duše. Za to (pro nás „lehké domácí perverzáky a úchyláky“) laskomina. Na romantický večer při svíčkách (popř. první rande) bych přeci jenom volil něco poklidnějšího (nabízí se třeba Texaský masakr…. ). Pokud ovšem již máte s partnerkou (přítelem) „něco málo za sebou“, hrozí stereotyp a nebojíte se experimentů (popř. exkrementů), potom Little Deaths je tou správnou volbou. První povídka: House and Home je pro těžce věřící, kterým není cizí pomoc bližnímu svému, která je následně (po zásluze) stejnou mincí oplacena. Druhá povídka: Mutant Tool bude zajímat především lékaře. Nikoliv však obyčejné obvoďáky, nýbrž skutečné kapacity s vědeckými ambicemi. Na své si přijdou i milovníci nevinných tváří (koní), takže s klidným srdcem bych povídku doporučil i p. J.Váňovi a může přizvat i Tiumena. Třetí povídka: Bitch je jako stvořená pro milovníky domácích přítulných (psích) jazíčků (pardon mazlíčků). Pravdou ovšem zůstává, že bych raději zůstával u snímku Marley&Me. Zde totiž může hrozit jistý návyk (závislost). P.s. páni scénáristé budou zřejmě labužnící a echt úchyláci, takže…..uctivá poklona :o) Přičemž, (jak už zmiňuje uživ. DaViD´82) min pro zdařilé pointy se snímek oplatí shlédnout. Co řící závěrem? Snad… „Bon appétit“ 70%(13.10.2011)

 • MáŠa
  ***

  Třeba taková první povídka mě celkem zaujala, ale ten její konec jí celkem pokazil.(21.7.2013)

 • paascha
  ***

  Tři krátké skicy na téma Nestojí-li samo od sebe, pomáhejte raději s nádobím:-)) Jinak ovšem oceňuji výtvarnou stránku a silný pocit déja vu, který jsem záhy identifikoval jako vzpomínku na své mládí a bouřlivé dny, kdy jsem si sotva pamatoval, jak jsem se dostal do hospody.(20.7.2011)

 • Mr.Apache
  ****

  Tři splatter punkové povídky, které se (jak napovídá název) nějak točí kolem sexuálního ukájení. Být to natočeno před dvaceti lety, máme tu dnes menší kult. V roce 2011 sice žádná revoluce, ale určitě zajímavý a svěží příspěvek anglických úchyláků do současného horrorového pandemonia.(17.6.2011)

 • J*A*S*M
  ***

  Svatá prostoto, jaké choré mysli tohle vymyslely? U závěru třetí povídky jsem kvůli své fóbii ze psů málem umřel. Little Deaths je zajímavý žánrový přírůstek, ale s klidným svědomím jej doporučit nemůžu. V podstatě odpovídá stylu a náladě předchozích filmů Simona Rumleyho (Red, White and Blue; The Living and the Dead), což jsem přesně čekal - a tak trochu jsem se toho i bál, neboť to ani zdaleka není má krevní skupina.(23.6.2011)

 • - Natáčení probíhalo v Anglii v Londýně. (Terva)

 • - Režisér a producent Sean Hogan měl na začátku natáčení problémy s některými herci, kteří po přečtení scénáře odmítali zahrát své role. (Terva)

 • - Snímek byl v listopadu roku 2011 promítán na Mezinárodním filmovém festivalu v Leedsu jako plná nesestříhaná režisérská verze. (Verka13)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace