Tři filmové povídky, které spojuje téma sexu a smrti. Zvrácené erotické hrátky, nadpřirozená monstra a vzrušení z převleků nenechají nikoho chladným…  Tři příběhy spojuje jediné – sexuální perverze. První vypráví o netradičním manželském soužití. Manželku Viktorii vzrušuje sex se ženami. Ráda také pozoruje, jak její manžel souloží se ženami. Vždy si pozvou bezdomovkyni a nabídnou jí jídlo, koupel a pár drobných. Oběti vyhledává manžel. Do vína pak přimíchají omamné látky. S dívkami mluví jako pobožní lidé, aby se nebály. Svážou je nahé ve sklepě a ukájejí se na nich. Z poslední dívky se avšak vyklube zoombie...
Druhý příběh je o feťačce a prostituce. Snaží se začít znova s přítelem Frankem, který jí dřív dělal pasáka. Nyní krade lidem ledviny pro doktora, který je blázen. Schovává mutanta, který má nepřirozeně velký penis. Produkuje velké množství spermatu, ze kterého pak lékař opiáty, které jsou mnohem silnější a návykovější než drogy. Mutanta a jeho penis udržuje při životě jen kaše z lidských ledvin...
Třetí příběh je o ženě, která má neuvěřitelný strach ze psů. Je to neskutečná mrcha. Sex si dokáže užít, jen když může přítele ponižovat jako psa. Dokonce mají v bytě pokoj s náhubkem, obojkem a boudou. Claire si užívá. Chodí na koncerty a spí s kapelníky. Její přítel Pete o všem ví. Za trest jí pomočí spodní prádlo. Jejich vztah je na mrtvém bodě. Když jdou jednou na procházku, v tunelu potkají dva psy a Claire omdlí... (oficiální text distributora)

Shanen29

Hororově to vůbec nevyznělo,spíše smrdělo psycho úchylárně laděnou motivací s perverzním ztvárněním lidského dna a utrpení. ()

Maw odpad!

Ach můj bože, tohle už nikdy, nesnesitelný film rozdělený do tří příběhů z nichž není žádný ani průměrný, tragédie střídá tragédii. Nevím, který zoufalec tohle vymyslel, ale už bych ho nenechal natočit žádný film. Fakt strašný brak, a ještě jako bonus konec každého příběhu působí na člověka tak, jako by autor už neměl nápady, tak to zakončil jak mu poradil jeho 5letý syn. Nedoporučuji tuto slátaninu, která nemá s horrorem nic společného, nedoporučuji ani lidem s chorou myslí!!! ()

habertek

První příběh byl asi nejlepší...zajímavý příběh, zajímavé postavy a zajímavý konec. No druhý příběh byl slabota a nějak mi i unikl konec, protože jsem raděj dělal jiné věci než na něj koukat no třetí příběh to opět povznesl. Opět zajímavý příbeh, postavy i konec (dost nechutný!!!)...celkově průměr.....50% ()

Pitryx

Někdy silné, někdy slabé. V každém případě zajímavé příběhy. Průměrný film s dobrou hudbou. 1211028722/9030 ()

Daryl.Dixon

První příběh je o tom, že někteří lidé jsou úplně k sežrání. Druhý příběh je z prostředí jakéhosi kravína, jen místo kravičky je tu pán s dlouhým bimbasem, a i když probíhá dojení, mlíčko to tak úplně není - docela nechutné. Poslední příběh je pro milovníky psů, a hlavní představitel nejen že si na ně hraje, ale má i pár skutečných, které krmí, venčí a nechá jim na hraní i svou přítelkyni... ()

ESW

První příběh je super - dobře vystavěný, dobře zahrany, dobře šokující. Zbytek ale ztraci dech a smysl - sok přestává fungovat a zbývá jen slaba zápletka v kalhotkach nebo bez. Škoda. ()

Ruud36

Začátek první povídky byl dobrý, ale ten konec a rozzuzlení mě zklamalo. Druhá povídka naprosto o ničem a třetí radši nebudu komentovat. ()

djbarrel

První povídka "Dům a domov" je o párečku úchylných zabijáků, kteří do svého domu lákají bezdomovkyně na trochu těch zvrhlých hrátek a kteří k jejich smůle narazí na společenství upírů (?). Příběh byl zajímavý s originálním rozuzlením. 75 % . Druhý příběh "Stroj na mutanty" se mi moc nezdál. Povídka o mutantech s metrovým penisem a nepřetržitou ejakulací a podivných lécích vyrobených z jejich spermatu, mi přišla spíš jako, že si autor plnil své fantazie, než že by se pokoušel o seriózní horor. A hlavně chyběla atmosféra. 15 % . Třetí příběh "Mrcha" o slečně co se bojí psů a jejím příteli, co nosí doma masku psa, očůrává spodní prádlo a patníky a nechává se píchat připínákem do zadku. Jednoho dne se maník nakrkne a slečně se pomstí ... Celkem úchylárna, ale ještě se dá, 45 % . Celkem hodnotím 50 % ()

Lula.cz

První povídka je fakt dobře promyšlená..."lehce" zvrhlý manželský pár si vybírá homelessačky, kterým manžel nakuká, jak jsou s manželkou duchovně založeni a chtějí lidem, kteří neměli tolik štěstí v životě, pomoct. Nic za to nechtějí, ale po pár sklenkách vína říznutého něčím na spaní se oběť probudí přivázaná s funícím chlápkem nad sebou. Druhá povídka je tak divná, že se k ní ani snad vyjadřovat nebudu. Poslední má své zvláštní kouzlo. Holka, co má extrémní fobii ze psů si doma ze svého přítele dělá poslušného čoklíka, má pro něj i boudu a dost s přítelem doslova vyjebává. Nebýt druhé povídky, bylo by mé hodnocení vyšší. ()

theFtip

Vůbec nevím jak toto popsat, 3 rozdílné povídky (třeba paní s divnýma zubama co papala druhou paní) , nechutné a krvavé. 75% ()

Sattiens odpad!

Horor? Tak to ani náhodou. Spíš dvě naprosto nesmyslný povídky a jedna celkem reálná, zato ale totálně úchylná. Nějakého leknutí se vůbec nedočkáte a krve je tam taky poskrovnu. Jinak řečeno, všechny tři povídky dohromady nevyděsej ani partu předpubertálních skautek uprostřed hlubokýho lesa za úplňku. ()

BEJB

Ja neviem, ja fakt neviem čo k tomuto napísať. Takýto druh "hororu" som videla prvýkrát a musím povedať, že nad koncom tretej poviedky sa mi rozum zastavil, ale aj prvá a druhá majú čosi do seba a stále to nejako vstrebávam. ()

veverysiak

Komorná súťaž o najbizarnejšiu filmovú poviedku, účelom bolo zrejme pobaviť a šokovať zároveň, takéto experimenty občas kuknem, ale nemám pre ne pochop, aj tieto ma krátkodobo zaujali, ale nezanechali žiadne stopy, takže 40%. ()

MFZB

Toto je asi druhý poviedkový film, ktorý som videl (sériu Creepshow beriem ako jeden film) a musím povedať, že sa mi celkom páčil. Poviedkové horory nijak zvlášť nevyhladávam pretože až tak veľmi ma nebavia, ale v tomto prípade musím vyjadriť svojo spokojnosť. Asi by bolo dobré sa vyjadriť aspoň stručne k jednotlivým poviedkam: 1. bola asi najlepšia, spočiatku som nevedel o čo pôjde ale potom som sa veľmi rýchlo dostal do toho a záver bol fakt skvelý, ako vystrihnutý z nejakého splatter hororu. Skrátka táto sa mi páčila najviac a bola jediná ktorá mala niečo spoločné z hororom... 2. pri tejto sa mi zdalo, že to bude nejaká kokotina, ale tiež sa z nej vykľula kvalitná podívaná, bolo pri nej treba trocha premýšľať, ale určite bola dobre spravená, čo sa týka svetu drog, tak to ma celkom zaujíma, tak preto som bol s ňou spokojný, krvi sa tu však nedočkáme, iba nejakých tých nechutností, ale aj tých je len zopár a skôr by som ju zaradil niekde ku sci-fi alebo fantasy...3. podľa mňa asi najslabšia a hodne dlhú chvílu som nevedl prísť na to, že o čo tu ide až potom ku koncu sa mi to začalo vyjasňovať a tam tých záverečných 10 minút bez slov bolo fakt perfektných, len škoda že tá scéna na konci so psami nebola ukázaná (ale to by som chcel moc od pohodového hororíku) ale dokážem si ju celkom kvalitne predstaviť...Takže ako celok je to celkom fajné, len sa to nedá veľmi považovať za horor, pretože kažá poviedka je podľa mňa iný žáner. Ešte aby som nezabudol, v každej z poviedok je výborná hudba dotvárajúca lepšiu atmosféru. Angličania to proste vedia...Veľká spokojnosť...80% ()

Ondrew

Nu, to sa zase raz niekto spravne nahuleny pustil do pisania scenara :). Inak si totiz vznik tohto vytvoru nedokazem predstavit. Kazdopadne, zo vsetkych prapodivnych poviedok sa mi pozdavala len prva a mozno to bude vyhradne pritomnostou zombi pozitivnych bytosti na scene. Zvysok je pre mna spanielska dedina, ktora perverznejsie ladene osoby moze zaujimat, no pre mna to bola len hodina a pol prapodivneho zazitku, ktory si uz vsak, dla vsetkeho, nebudem mat potrebu znovu dopriat. 40% ()

MiniRecenze

Vzpomínáte na znělku z pořadu Riskuj,když soutěžící odpověděl špatně?Zazněla by u tohoto filmu.Jedná se o hororový britský výplod fantazie.Film je rozdělen do tří povídek,které na sebe nijak nenavazují.Nebudu hodnotit každou zvlášt,ale jako celek.Takže celkově:je to nuda,ve které chybí tempo,rozumné dialogy(nepochopil jsem třeba 2.povídku) a nějaká logika.Pokud se rozhodnete dát snímku šanci,tak by Vám mělo být víc jak osmnáct let,nebot jak napovídá název ve všech třech povídkách bude znázorněná nějaká úchylka.Co bych hodnotil pozitivně,tak závěr posledního příběhu u kterého "fobici" ze psů budou mít hrůzu.S hororovým žánrem to má skutečně málo společného,berte to spíš jako varování. ZVRÁCENOST. ()