Tři filmové povídky, které spojuje téma sexu a smrti. Zvrácené erotické hrátky, nadpřirozená monstra a vzrušení z převleků nenechají nikoho chladným…  Tři příběhy spojuje jediné – sexuální perverze. První vypráví o netradičním manželském soužití. Manželku Viktorii vzrušuje sex se ženami. Ráda také pozoruje, jak její manžel souloží se ženami. Vždy si pozvou bezdomovkyni a nabídnou jí jídlo, koupel a pár drobných. Oběti vyhledává manžel. Do vína pak přimíchají omamné látky. S dívkami mluví jako pobožní lidé, aby se nebály. Svážou je nahé ve sklepě a ukájejí se na nich. Z poslední dívky se avšak vyklube zoombie...
Druhý příběh je o feťačce a prostituce. Snaží se začít znova s přítelem Frankem, který jí dřív dělal pasáka. Nyní krade lidem ledviny pro doktora, který je blázen. Schovává mutanta, který má nepřirozeně velký penis. Produkuje velké množství spermatu, ze kterého pak lékař opiáty, které jsou mnohem silnější a návykovější než drogy. Mutanta a jeho penis udržuje při životě jen kaše z lidských ledvin...
Třetí příběh je o ženě, která má neuvěřitelný strach ze psů. Je to neskutečná mrcha. Sex si dokáže užít, jen když může přítele ponižovat jako psa. Dokonce mají v bytě pokoj s náhubkem, obojkem a boudou. Claire si užívá. Chodí na koncerty a spí s kapelníky. Její přítel Pete o všem ví. Za trest jí pomočí spodní prádlo. Jejich vztah je na mrtvém bodě. Když jdou jednou na procházku, v tunelu potkají dva psy a Claire omdlí... (oficiální text distributora)

wampire23

Škoda len rozdielnych kvalít jednotlivých poviedok. Prvá bola taký priemer, kde koniec mohol byť údenejší, ale inak to bolo celkom v pohode. Druhá bol veľký prepad kvality a ani pointa to nezachránila. Zato posledná poviedka bola perfektná a koniec tomu len nasadil korunku. Takmer sa mi chcelo chcrochtať blahom pri poslednej scéne podfarbenej hudobným doprovodom. Takto je to v priemere za 3*. ()

M1k9 odpad!

Wtf? Sračka všech sraček. Tato sračka není nic. Ani péčko, ani horor ani nechutnost. Jedině ta první část se dala dotáhnout. Zkrátím to. ***** Na tohle nemám ani slušná slova. Vyhněte se tomu. Nestojí to ani za zvědavost. 0/10 ()

Ronaldo79

Přesně takovým snímkům se snažím vyhýbat, příště si musím dávat větší pozor, co je v mém watchlistu a alespoň si přečíst obsah, abych pak nebyl tak zklamaný. 35% ()

Flopik

Videl som už veľa hovadín a táto sa zaradí medzi TOP určite.Prvá poviedka jediná ktorá sa dala.Celkom podarená ale aj tak hrozne natočená.Druhá poviedka úplna blbosť kde jediné mindfuck je ten veľký viete čo.No a 3 tak to je čistá debilina.Nepozerať o nič nepríde akurát si ušetríte hodinu a pol života. ()

MIMI.kry

Zaujala mě první povídka, ta se opravdu povedla, včetně pointy. Druhá je sice sugestivní a silná, ale až příliš krutá a neúnosná, to už na mě bylo trochu moc. Film jsem pozastavila a na tu třetí už nějak neměla kapacitu, takže filmu ještě dlužím dokoukání. ()

KosiR_ksr

Zajímavé náměty, bohužel místy byla cítit nedotaženost (scenáristická i režijní) a uniformní střih mnohdy působil jako by ho provedl začátečník, který absolvoval základní rychlokurz na soukromé filmové škole ("šablona emocí č. 17: velmi rychlým střihem můžeme vyjádříme vypjatou situaci či rozpolcení postavy" apod.). Pokud ovšem nebudeme na povídky klást přehnané nároky a rovnou budeme počítat s "Béčkem", pak si povídky (nebo alespoň některé) lze poměrně užít - 50% ()

mourinho

Tento povídkový horor může svojí tématikou svádět k jisté kontroverzi, leč skutek utek. První dva příběhy velmi slabé, byť ten úvodní měl nástřel skutečně interesantní (jaká škoda), opravdu působivě tak funguje až závěr třetí povídky, bohužel ani tam tvůrci ve finále nenašli odvahu a o nějaké explicitě nemůže být ani řeč. Jsem docela zklamaný, protože jsem tomuto snímku fakt věřil. ()

mala_kea

Tři splatter punkové povídky, které se (jak napovídá název) nějak točí kolem sexuálního ukájení. Být to natočeno před dvaceti lety, máme tu dnes menší kult. V roce 2011 sice žádná revoluce, ale určitě zajímavý a svěží příspěvek anglických úchyláků do současného horrorového pandemonia ()

Hapretor

Ježížku na křížku! - co tohle mělo jako být??? - První povídka trapná. He, He, překvápko je z ní zombie - hrůza. Druhá - absolutně nechápu, nevim, co to mělo jako znamenat, vůbec mě to nebavilo, bylo to jen blbé a nechutné. Třetí povídka - aspoň ta měla nějaký děj, toho kluka mi bylo líto, byl ujetej a posranej submisiv, ta holka byla nemožná, taky ujetá až na půdu, konec nebyl vůbec šokézní, dalo se to čekat - hodina a půl o ničem. Skoro lituji ztraceného času. Jen to šu.... do zadku bylo trochu vtipné - nejsem úchyl, jen zklamaný divák. ()

agassi68

Že sú to tri príbehy, nejakým spôsobom previazané som si uvedomil až v polovici filmu. Ani horor, ani thriller, neznámi herci, ktorí vám vyšumia z hlavy pár minút po skončení.. ()

Heroine

Je těžké, ne li nemožné, tenhle "horor" hodnotit. Je to na jednu stranu přesně takové, jaké se to snaží být. A tedy roztomiloučce nechutné a perverzní. Nemůžu tedy hodnotit negativně, protože to splňuje svůj účel. Na druhou stranu ale nemůžu v žádném případě hodnotit kladně, protože takový film jednoduše není vhodný pro nikoho. Je to za hranicí nějakého filmového umění, nebo toho, čemu se říká "horor". Myslím že člověk nemůže být úplně normální, aby tohle natočil, a ani úplně normální, aby to mohl sledovat. Nicméně, já jsem to až do konce dokoukala... ()

Ben Nevis

Nápady na horor se sexuální tématikou super, ale zpracování je ubohé, protože režiséři (hlavně ten poslední) se snaží o poetiku a umělecký pohled, na který není prostor. Prostřední povídka je nejslabší, první špatně zahraná a poslední zase nejnatahovanější, ale stálo za to počkat si na závěr. Škoda, že neukázali víc, protože v první povídce zase mohli ukázat méně a béčkový závěr ji uškodil. ()