poster

Co všechno věděla Maisie

 • USA

  What Maisie Knew

Drama

USA, 2012, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LoLaa
  *****

  Hrozně moc teď lituji, že jsem si už před zhlédnutím přečetla obsah a pár komentářů a tím pádem jsem od začátku vlastně věděla, jak to celé dopadne. Ano, plno klišé a předvídatelnosti, ale mně se to stejně moc líbilo. Jedná se o příjemnou oddychovku, ale 99 minut uteče jako voda. Malá Maisie (Onata Aprile) byla roztomilá, uvěřitelná a úžasná, objevila se sice vedle výborných herců, ale ona byla svým výkonem z nich prostě nejlepší, věřím, že časem až vyroste bude nejednou horkou kandidátkou na Oscara!(8.5.2014)

 • misterz
  ****

  Pre dieťa je vždy veľkou tragédiou, keď sa rodičia rozídu. A keď sa nevedia dohodnúť na starostlivosti, je to ešte horšie. Môže to znamenať koniec bezstarostného detstva, koniec detského sveta. Ide o silnú tému s nemenej silným, dramatickým spracovaním. Malá Onata bola úžasná, dievčatko Maisie zvládla zahrať absolútne presvedčivo, so všetkými pocitmi a emóciami, ktoré sprevádzajú deti v tomto nešťastnom období. Jeden z ďalších nezabudnuteľných detských výkonov. Ani J. Moore nebola zlá, sebeckú matku zahrala tak dobre, že sa mi na istý čas až sprotivila. Film výborne pracuje s ľudskými emóciami, s ktorými si po celý čas robí čo chce. Sú miesta v snímku, kde mi bolo Maisie strašne ľúto a miesta kde sa dá spolu s ňou aj nasmiať. Film si v tomto smere pláva ako na vlne, raz je smutno, raz je veselo. Nádherná dráma s rozuzlením, ktoré zahraje pri srdci. Podsúva krásnu myšlienku, že dobrí, nezištní ľudia ešte nevymreli. 85/100(26.8.2014)

 • Bachy
  ****

  Stejně jsem nezjistil, jestli je to tím, jak je roztomilá nebo tím, jak výborně hraje. Úžasná Maisie.(28.12.2013)

 • Joges
  *****

  Nečekaně povedené. Julianne Mooreová zahrála zápornou roli tak dobře, až se mi líbila, a k malé Onatě April je cokoli zbytečné dodávat, byla jedinečná. Prostě Maisii doporučuju.(20.3.2015)

 • Duotone28
  ****

  Ďakujem bohu za moje skvelé a šťastne mládí. Inak her.výkony aj obsadenie na jedničku, nazdar(3.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace