Amanda žije v New Yorku, kde pracuje jako restaurátorka obrazů pro Metropolitní muzeum, a přestože je půvabná, milá a chytrá, štěstí v lásce se jí vyhýbá. Svého posledního přítele přistihla v posteli s jinou a rozhodla se odstěhovat. Nové bydlení si najde v prostorném bytě v East Side, který sdílí společně s Roxannou, Jade, Candi a Holly, čtyřmi dívkami, které pracují jako modelky a jejich život je jedním velkým mejdanem. Ty se jí sice pokusí najít toho pravého, Amanda se však nového vztahu bojí a nemá chuť pouštět se do dalšího milostného dobrodružství. Její rozhodnutí ji však začne opouštět, když se náhodou seznámí se sympatickým sousedem Jimem Winstonem, údajně úspěšným podnikatelem v oblasti módního průmyslu. Je jím natolik okouzlena, že se to promítne dokonce i do Tizianova obrazu, na kterém právě pracuje. Přestože doufá, že právě on by mohl být tím pravým, váhá, protože se bojí dalšího nezdaru a zklamání. Pak ale uvidí v okně, jak Jim ve svém bytě někoho zabil. Šokovaná dívka zavolá policii, ale ta nenajde žádné stopy po údajném zločinu... (TV Nova)

haWranka

Hloupej film s milou Monicou Potter, nudným Freddie Prinzem a stupidním průhledným příběhem... Myslím, že zítra už nebudu vědět o čem to bylo. ()

loveless odpad!

Tenhle typ "modelek" se mi nelíbí, ale to je zas jen můj subjektivní názor. Freddie Prinze Jr. se mi líbí, ale snad vše co jsem s ním viděla byla strašná slátanina a jeho role byla trapná (chudák). Tohle je další slátanina se spoustou chyb, ze které jsem chvílema šílela a opravdu se nesmála ani nerozplývala nad pochybnou romantikou. ()

dogma97

Klasická oddychovka, při níž můžete vyřizovat maily nebo vypnout mozek. Sympatické je, že si nehraje na nic víc. Fekální vtipy jsou tam jen dva, a nijak moc rozšlapané. 40% ()

Ceja

Že by ty modelky byly nějak zvlášť hezké... A ten scénář... A vůbec... Ani pořádně nechápu za co dávám ty dvě hvězdy... snad že mě bavilo dívat se na to až do konce... zbytečně romantického... ()

Berry0153

Začáteční zápletka si mi víc než líbila (ani nevím proč, když je to dneska pomalu klišé), přesto jsem od toho očekávala něco víc, než co přišlo po deseti minutách - nevkusně zamíchaná vražda do fekální pubertální slaďárny...prostě jsem si nakonec připadala, jak poslintaná tím psem, co ho Jim neustále venčil....a přitom je Freddie Prinze takový sympaťák...30% ()

mirkath1

Máte vše co čekáte od komedie a pokud někdo čeká nějaká moudra tak ať si najde film s jiného soudku. Možná pár lidem uniklo, že tohle byla jen komedie a ta splnila rozhodně svůj účel. Dokonce jsem se i vícekrát zasmála nahlas a to se mi u některých filmů nestává :))) ()

Martiiiiinka

No, nic moc upřímně. Monica Potter je sice fajn, Freddie Prinze Jr. je fešák, film má super soundtrack a pozitiv bych asi ještě pár našla, ani tomu navzdory mě to ale nijak zásadně nechytlo. Jasně, občas jsem se zasmála a některé vtípky byly dokonce vtipné(!), většinu munice ale podle mě režisér vystřílel naprázdno a to ani nemluvím o scénách, které byly vyloženě trapné (všichni víme). Takže dvě a buďme rádi... ()

SuzieS

kvuli trapnym fekalnim vtipum jsem uvazovala o nizsim hodnoceni, ale precejen je to podle me nadprumerna, jinak vtipna oddechovka ()

Gabra

Vůbec nevím, jak tohle ohodnotit. Sympatičtí hlavní hrdinové a i docela pěkná romantická komedie, kdyby ji nepodtrhli těmi svými šílenými vtípky, které trapnější být nemohou. Á, už zase záchod a smrad, přitroublé modelky (zvlášť ta, co pořád vráží do nábytku je skvělá), chvílemi velmi slabý scénář a špatně oblečená hlavní hrdinka. (Vím, to bylo schválně)... Když ono by stačilo pár tahů a vytáhli by to o tolik výš. A to mě vždycky akorát tak naštve! No, ukecali mě, 30%. ()

Naby

Zápletka byla celkem fajnová a nasmál jsem se taky, takže krásný průměr na dlouhou jízdu autobusem :-). ()

dynamyt1

Přeslazená romantická komedie je bezesporu odrazem své doby a proto jedna hvězdička za soundtrack a kostýmy. Jediné co zde dává dějově smysl, jsou modelky a jejich svět. A dodatek... vzhledem k tomu, že byla hlavní hrdinka zasazena i do prostředí umění, vysokého umění prestižního NY muzea, mohl si scénárista alespoň něco málo o této oblasti načíst, taková restaurátorská dílna nevypadá jako laboratoř z krimi seriálu. ()

malyLibor

Jen a pouze za Monicu Potter... kecám. Chvílemi jsem se i dost nasmál... a kupodivu i jednomu z fekálních vtipů - tomu nejfekálnějšímu :-) ()

Zix.

Zápletka je dobrá a povedená, jen je škoda že děj filmu se odehrává v modelingovém světě a tedy kvůli tomu působí přihlouple. Vtipný scény ujdou, akorát se bohužel opakují. ()