Amanda žije v New Yorku, kde pracuje jako restaurátorka obrazů pro Metropolitní muzeum, a přestože je půvabná, milá a chytrá, štěstí v lásce se jí vyhýbá. Svého posledního přítele přistihla v posteli s jinou a rozhodla se odstěhovat. Nové bydlení si najde v prostorném bytě v East Side, který sdílí společně s Roxannou, Jade, Candi a Holly, čtyřmi dívkami, které pracují jako modelky a jejich život je jedním velkým mejdanem. Ty se jí sice pokusí najít toho pravého, Amanda se však nového vztahu bojí a nemá chuť pouštět se do dalšího milostného dobrodružství. Její rozhodnutí ji však začne opouštět, když se náhodou seznámí se sympatickým sousedem Jimem Winstonem, údajně úspěšným podnikatelem v oblasti módního průmyslu. Je jím natolik okouzlena, že se to promítne dokonce i do Tizianova obrazu, na kterém právě pracuje. Přestože doufá, že právě on by mohl být tím pravým, váhá, protože se bojí dalšího nezdaru a zklamání. Pak ale uvidí v okně, jak Jim ve svém bytě někoho zabil. Šokovaná dívka zavolá policii, ale ta nenajde žádné stopy po údajném zločinu... (TV Nova)

FilmFan24

Příjemná romantická komedie, kterou trochu zkazí zbytečné fekální scény. Monica Potter je kouzelná a s Feddiem Prinzem Jr. tvoří takový pár snů. Místy film připomíná podobnou produkce sedmdesátých let - romantika, himor a kriminální zápletka. ()

SallyZen

To je hrozný, jak tady všichni pomlouváte Freddieho Prinze, že neumí hrát!! Vlastně, tak hrozný to nebude. Máte pravdu. On už v "Tajemství loňského léta" hrál velký hovno a tady to potvrdil. Při některých jeho scénách mi přišel spíš jako Freddy Krueger. Bože.. doufám, že se mi o tom nebude zdát. Měli tu roli dát Olyphantovi, kterej se tady sotva mihnul. Ostatně celej snímek je jedna velká americká zhovadělost po většině stránek. Hvězdičku si zaslouží Monica Potter. Určitě bude mít něco společného s Harrym, jelikož mi vykouzlila úsměv na tváři. Bohužel jinak to zdaleka nedosahuje ani průměru. 25% ()

WoWoW

Většinou mě tyhle naprosto trapné komedie spíš nudí než baví, ale tohle byla vyjjímka. Je to opravdu suprově vtipné. ()

carly

mám pocit, že som to už niekde videla, ale zabávala som sa na tom kráľovsky. uletené modelky. neodolateľný tajný agent s nevychovaným psom. trochu zakríknutá reštaurátorka s neposlušnými kolenami. a bombastické odhalenie. ako akčný film to neobstojí. ako detektívka tiež nie. ale romantická komédia je to úžasná. ()

pufina

Chvílemi vtipné, jindy zase příšerně nudné. Potter byla film velké plus, protože dovede být vtipná. Atmosféra nebyla moc přesvědčivá, ale rozhodně film neurazí. Slušný průměr. ()

nemorino

"O mně si můžeš říkat co chceš ty stará bréco, ale na Micinku mi nikdo sahat nebude" .. tento výrok tomuto filmu nasadil 5 hviezdičku! Kto sa chce uvolniť a naozaj pobaviť tak vrelo odporúčam. Tie modelky taktiež nemajú chybu. ()

bubun

No, sice dvě z těch modelek hráli zcela určitě transvestité a na ksicht Freddieho Prinze Jr. se jen těžko dalo dívat bez chuti mu jich pár vlepit, ale za tu finální taškařici si tenhle nablblý film tu hvězdičku zaslouží (i když je smutné, že nejzábavnější část filmu trvá asi dvě minuty). ()

lennyd

Amanda Pearce (Monica Potter) má velké potíže navázat vážnej vztah. Vždycky když se už zamiluje, tak jí onen šťastlivec hnedka podrazí. Tak ji hrozí že zůstane stará panna (ve filmu krásně znázorňují její tři kolegyně, všechny věkem někde nad 200 let). Při hledání nového bydlení narazí na mladíka, který ji na první pohled padne do oka (a ona zas jeho psovi :).. Aby to nebylo tak jednoduchý, vypadá to že i přes pohled Anděla je její milý pěkný ďábel (a podezřelej z vraždy)... Obyčejná zamilovaná komedie, kde po pár dnech od shlédnutí těžce vzpomínáte oč tam vlastně šlo. V hlavním rolích Monica Potterová (kolibřík Nicholase Cage z Con Airu) a Freddie Prince Jr. (bez svého obvyklého přívěšku Mathew Lillarda). Ostatní postavy jsou nezajímavé, a slouží jen k vyplnění zbylého času filmu a doplnění komediální složky (i když "inteligence" modelek je leckdy spíš k pláči).. ()

blackJag

Když se banda secondhand modelek schová před Ferdou Princátkem v koupelně ve sprše a ten si tam přijde kvalitně zatrůnit, je to jediný moment ve film, kdy jsem se zasmál (a to jinak tyto fekus záležitosti programově odsuzuji jako pravověrný pozér). I při sympatické stopáži je všechno ostatní ve filmu nedotažené a velmi nudné. 40% ()

Richard_Ba

Monica Potter to sa dá jedine skombinovať s 5* hotelom :) ,ale tento film...čo k tomu povedať ? Úplne obyčajný film pre televíziu. Trápný. Silene sa snaží byť vtipný. Z toho nič pozitívne nevylezie. ()

Braddy

Ta banda modelek je fakt super, zvlášť ta blonďatá, s věčnými obvazy:-) Pravda je, že ten fekální humor si mohli odpustit,ale i tak je to velmi vtipná komedie. ()

ArdathBay

A zase romantická komedie. A zase mi byla doporučená. A zase mužem. Romantických klišé je tentokrát nad míru. A hloupostí - už jen první seznámení s Amandiným přítelem - má s ním rande a on spí (má sex) s jinou ženou v jejich bytě !!!!! Aby film měl i nějakou zápletku, mimo hledání toho PRAVÉHO, flákne se do něho "Okno do dvora", které je strašně uměle našroubované a málo uvěřitelné. No a obraz, co dostala Amanda k restaurování, kde musí dodělat obličej jedné postavě, a ano, ta postava je ON, působí jako PĚST na oko a být její šéf bych ji vyrazil. Fekální humor je nadbytečný a na modelky je pěkné pokoukání (hlavně ta konkoládová). ()