Neobyčejný Odd Thomas

Odd Thomas

Lovec duchov

Mysteriózní / Thriller

USA, 2013, 100 min

Další důkaz toho, že Stephen Sommers dokáže natočit tu správně oddechovou jednohubku z každé blbiny. I ze svého malinko děravého a stoprocentně předvídatelného scénáře totiž dokázal vytřískat slušně odsýpající zábavu, kterou táhne za každé situace vpřed sympatický Anton Yelchin. Jen škoda malé rozpočtu, ty efekty místy opravdu bolely. A chci více filmů s Addison Timlin.70%(29.9.2013)

• ilemas

Přesně ten druh filmu co nesnáším, Vypnul jsem to v prvních minutách, nedalo se na to dívat. Neskutečná ptákovina, jinak Koontzovy knihy mám hodně rád, ale jen ty reálné.(20.9.2013)

• grizly007

Sračka jak prase ale když máte horečky ležíte jak pytel brambor a zapomněli jste si stáhnout něco dobrýho a zrovna tahle bejkárna běží v tv tak se to dá vydržet.(5.4.2014)

První scéna mě dost nabudila, poté následoval chvílemi napínavý a chvílemi táhlý přůběh filmu. Ovšem závěrečná dvacetiminutovka mě doslova dostala, takže z prvoplánových tří hvězdiček se staly čtyři... Yelchin už od pohledu vypadá jako 'podivín', takže do hlavní role zapadl parádně. Rozhodně nečekejte žádnou velkou jízdu se super trikama. Je to spíše malý nenápadný film, který se méně náročným fanouškům tohoto žánru bude určitě líbit. 3,5*(10.10.2013)

Velmi svérázný, lehce ujetý komix o mlaďasovi, který dokáže vidět mrtvé. Sommers asi nikdy nenatočí filmový klemot, ale zábavné jízdy mu opravdu jdou (Mumie, G. I. Joe)! Film v jasném nadprůměru drží též skvělá ústřední trojice (Yelchin, Timlin a Dafoe). Dobrých 75 %.(4.1.2016)