poster

Neobyčejný Odd Thomas

 • USA

  Odd Thomas

 • Slovensko

  Lovec duchov

Mysteriózní / Thriller

USA, 2013, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • wikked
  ***

  Mohla to být zábavná jednohubka, Yelchin se snaží, ale co dokázal Sommers se svými zkušenostmi vyplodit za dialogy? Nad tím zůstává rozum stát. U každé druhé věty jsem si musel zakrývat obličej a bylo vidět i na hercích, že mají problém nasoukat své repliky do scén a zachovat u toho správný výraz. Závěr v obchodním centru byl také celkem antiklimatický.(24.10.2013)

 • Terva
  ****

  CITÁT - Vidím sice mrtvé lidi, ale bůh ví, že to zvládám........ Život Edda Thomase se vymyká normálnímu druhu života. Vidí mrtvé a hledá jejich vrahy. Je to akční život nebo prokletí? CITÁT - Vodachové si tě chtěj před smrtí jen očichat........... S vtipem a napětím se protloukám celým příběhem, párkrát jsem se leknul a několikrát i zasmál. CITÁT - Ty už jsi dávno mrtvej....... Hodně příběhu dodalo, že Tedd, pardon Edd si svůj příběh sám vypráví a komentuje - to dalo takovou tu noir atmosféru. Město Piko Mundo čeká katastrofa, zemře spousta lidí a jen Edd tomu možná může zabránit. Zatím však netuší jak. CITÁT - Máš v hlavě zmatek....... Konec mě dostal. Oko nezůstalo suché. Proč mi to dělaj? CITÁT - Život je jen výcvikový tábor pro příští život........(15.3.2014)

 • Perry-
  ***

  Nebylo to špatný, ale od 4* to zazdil divný a hlavně vzhledem k předchozímu ději ne úplně logický konec (Spoiler: Někde tvrdil, že mrtví nemluví.... tak jak by to mohl nepoznat, ale jenom tušit..nebo že by tichá domácnost ?)(27.10.2013)

 • Johnny.ARN
  **

  Zaujímavá B-čková ducharina. Miestami svižné, ale má to aj hluché miesta. Obsadenie fajn, finále taktiež. Samotný záver možno až trochu emočne prehnaný. Od človeka ktorý dal svetu G.I.Joe by som však čakal viac. Vhodné do TV. 2 z 5(12.2.2015)

 • mm13
  **

  Nápad nie zlý, ale scenár a réžia jedným slovom sommrácke. 2* len preto, že po dlhšom čase zase raz potešil Dafoe a za Yelchinove nasadenie. Chlapec šiel naplno, akoby hral v áčkovej veľkoprodukčnej dráme s ambíciami na 15 Oscarov. Jeho partnerka (Addison Timlin) ale zase svojim výkonom vytvorila jeho snaženiu dokonalú protiváhu. Ksichtík pohľadný, príjemne civilný, ani grimasy nehádzala zle, len škoda, že zakaždým mimo bránky. Čo sa "herectva" týka, no jedno teľa. Až mi jej chvíľami bolo ľúto.(24.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace