poster

Neobyčejný Odd Thomas

 • USA

  Odd Thomas

 • Slovensko

  Lovec duchov

Mysteriózní / Thriller

USA, 2013, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BMAJTZ
  ***

  Příjemný mysteriozní snímek s docela sympatickým hrdinou. Aneb jak nepromarnit šanci pomoci svým darem ostatním lidem. Příběhově to bylo poutavé a natočeno to bylo zajímavě, přesto zvraty moc originální nebyly. Jinak jako příjemný film pro širokou škálu lidí to obstojí. Jinak označení thriller je možná až příliš silné.(1.12.2013)

 • Yardak
  ****

  Velmi svérázný, lehce ujetý komix o mlaďasovi, který dokáže vidět mrtvé. Sommers asi nikdy nenatočí filmový klemot, ale zábavné jízdy mu opravdu jdou (Mumie, G. I. Joe)! Film v jasném nadprůměru drží též skvělá ústřední trojice (Yelchin, Timlin a Dafoe). Dobrých 75 %.(4.1.2016)

 • Caminzind
  ***

  Odd Thomas, to je taková odlehčená rodinná fantasy. To je asi všechno. Jde jen o to, abyste nečekali další Šestý smysl. Uvedené žánry (Mysteriózní / Thriller) jsou v tomto případě totiž příliš zavádějící.(16.7.2013)

 • D.Moore
  ****

  Stephen Sommers si z rozpočtových důvodů dal oddych od digitální megalomanie a natočil tuhle poměrně příjemnou, svižnou, lehce hororovou podívanou. Lekačky sice nejsou žádná ohromující originalita, ale všechno má patřičnou atmosféru, akčním scénám nechybí švih (obzvlášť úvod a finále jsou skvělé), vizuálních efektů si užijeme také dost. Scénář navíc nezapomíná na humor a dvojice Anton Yelchin a Addison Timlin je sympatická až hanba. Tak proč ne.(10.5.2014)

 • chelseaman22
  ***

  Je libo film o pomatenci, jež pláchl z Bohnic a emigroval přes velkou louži? Naivní a rádoby vtipní kuchař amatér tráví dny tím, že každému druhému interpretuje svou pomatenost pomocí popisu duchů a svých super schopností, jež chápe jen jeho dívka (ta je přirozeně rovněž divná). Tatík pomatence je šerifem a svého syna využívá co by médiumse záhrobím, ale zároveň ho v každé nálevně pomlouvá, jak že je po matce diferenciovaný od zbylých sucharů. Pseudo drsňácký konec vám na tváři vykouzlí leda tak úšklebek, jež je poslední scénou vygumován stejně jako šprt po požití dvou rund čehokoliv alkoholického. 69%(12.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace