Dead Island

Krátkometrážní / Animovaný / Horor / Thriller
Polsko, 2011, 3 min

V krátkém traileru na novou počítačovou hru sledujeme boj o přežití trojčlenné rodiny, která si pouze chtěla v klidu užít dovolenou u moře. To jim ale nedovolí horda zombie, která se snaží prodrat do jejich letního bytu. (DaUr)

Amras

Hra Dead Island je sama o sobě dokonalá. A tento možný trailer opravdu za to stojí. Je neuvěřitelné, jakým tempem se dneska vyvíjí počítačová grafika. Téměř po celou dobu jsem byl přesvědčen, že to žádná animace není, ale že je to klasický film s živými herci. Prostě úžasná práce! ()

uodevr

Trailer je to vskutku působivý a třebaže tlačí na city, originalita se mu minimálně v herní brandži nedá upřít. Problém je ovšem ten, že jinak akorát tak věsí na nos úctyhodnou sbírku bulíků, jelikož hra samotná je o něčem úplně jiném, než se z traileru zdá. A proč tu vlastně tolik lidí proklamuje, že se jedná o PC hru, když byla souběžně vyvíjená i pro konzole, které z toho ve výsledku dýchají na sto honů, z čehož lze usuzovat, že právě na ně byl vývoj primární? Ježiš, já zas moc plácám od cesty... ()

otoman92

Trainer pěkný, ale rozhodně si myslím, že by se mělo zamezit šíření trainerů na csfd.Na to jsou jiné stránky! ()

Tom_17

Nikdy jsem, co se týče výběru her, nedával na trailery, ale spíše na hodnocení ostatních kolem mě, co je bavilo a co je mi doporučeno. Jedno z nudy jsem si pustil tento trailer a nestačil jsem se divit. Fantastický "příběh" pozpátku, který mě neuvěřitelně vtáhl a zanechal ve mě mrazivý pocit pomsty se kterou jsem se chtěl probít z ostrova pryč. Při každém spuštění hry, jsem si vzpomněl na trailer a bojoval za malou holčičku a její rodinu z traileru. Taky zombíci dostali co zasloužili - 5 ***** ()

SacRoS

Dokonalé - 100%. Nebo jste snad někdo viděli lepší trailer, že tomu dáváte jen čtyři hvězdy? To by mě zajímalo s čím to srovnáváte... Podle traileru má vzniknout film:) ()

vnimat_Krasu

Herní trailer, který prodává. Dead Island byla dlouhé měsíce zašantročená značka kdesi v šuplících polských Techland a tato trojminutovka jej dokázala nesmírně efektivně vrátit do hry. V době amerického nadšení The Walking Dead totiž zapadaly teskně znějící zombie do nálady publika. Filmeček hráčstvu šalamounsky slíbil rodinný horor, v němž nebude smrtící nákaze ušetřeno ani nevinně působící děvčátko. Dead Island se ale posléze vyprofiloval jako čirá akční hra s minimální sociální interakcí. Coby reklamní trailer vynikající, ovšem zcela neodpovídající skutečnosti. ()

Sadova302b50

Na to, že jde o trailer k zombie hře, jedná se tu o hodně nápaditý kousek - jak obrácenou chronologií, tak hudebním podkreslením (to je opravdu zásadní). Velmi dobré. 80% ()