Buranský masakr

všechny plakáty

Čtyři mladiství delikventi tráví víkend spolu se svými sociálními pracovníky v odlehlé vesnici Yorkshire Mortlake, kde to vypadá jako by se zastavil čas. Po menším incidentu s místními obyvateli začnou brutální krvavé nájezdy starousedlíků, které se změní v nepředstavitelnou noční můru. (mosnak)

Karamanlis

Inbred nie je celkom moja šálka kávy, keďže sa vlastne jedná o komédiu resp. paródiu na buranské horory, ktoré mám ja osobne omnoho radšej v smrteľne vážnom prevedení. Postavy zdegenerovaných vidlákov, pre vlastné potešenie týrajúcich a vraždiacich mestské obyvateľstvo mi tu prišli všetko možné - absurdné, hlúpe, charakterovo prehnané, len nie vtipné a počas pozerania Inbred som si uvedomil, že zrovna u hixploitationu mi komediálne odľahčenie moc nereže. ()

ARI50

Jiné a kruté kafe jsem dostal, tohle mělo správný šmrnc a vůbec se nebálo přitvrdit na atmosféře povedené, krev všude a záběry bomba spokojenost. ()

Morholt

Tak tenhle hixplotation mě příliš nevzal. Banda buranů byla i na komedii příliš buranská, příliš vtipných gagů či hlášek jsem se také nedočkal a tak vše viselo na tom, jak budou jednotliví členové expedice či vidlácké komunity odcházet ze světa a jaké bude gore. Způsoby řezničiny nijak nepřekvapily, ačkoliv čím se dá dnes ještě překvapit, ale ani nijak neurážely. Gore se docela povedlo, ale na Brity a na to, co jsem očekával, je to pořád málo. 30% ()

Astaroth12

Ten začiatok bol srandovný,potom sa zjavil malí mikrobus a v nom dvaja sociálny pracovníci,1 dievča a traja chalani a jedného z ných som chcel zabiť aj ja a schválne či to uhádnete že ktorého.Skoro po celú dobu tu bola nuda.Jedna z tupých akože vyvraždovačiek,kde fuck zľudovelo a bolo ho tu veľa.Logika žiadna,postavy totálne (ne)sympatické.Vidlácke vyvraždovačky môžem aj keď skoro všetky sú na jedno kopito.Tu je príbeh niekedy originálny inokedy spadá do roviny klišéovitosti.Aj tu som postrehol čierny humor,ktorý mám rád ale tu mi vôbec nesadol.Po dejovej stránke to bolo chaotické,amatérske a aj nechutné.Takú nechutnú partiu vidlákov som vážne ešte nevidel.Herecké obsadenie a aj ich prejav bol úbohý.A tak debilne sa chovajúce postavy sa nevidia každý deň a zato chvála Bohu.Za dobré spracované gore efektov a za nádhernú Fretku Albína dávam 2* ()

Korbitch

Nevkusná a trapná snaha o jakous takous parodii na buranské vykosovačky typu Hory mají oči, Pach krve atd. atd.... Buranská zábava pro ubohý burany. ()

AlistairMir

Hí já hí já houuu...první půlka hezky našlápnutá ale pak se to zvrtne a jakže se to stalo? Inu...dokud se z bandy buranů nestanou cirkusáci byla to zábava. ale potom se film strašně moc snažil být megaúchylnej..jenže se nedařilo prostě atmoška udělala zase jednou pá pá a šla spát dřív než byl konec filmu. Co přímo miluju jsou "logické scény" Jasně že horor jich moc mít nemusí...ALE...když klaďasové nasednou do dodávky a jedou zatímco všichni záporáci (burani neboli buráci) jsou na druhé straně města na své buranšou tak bych čekal že jim ujedou...Chyba lávky...burani pěšky a navíc vycházkovou chůzí předeženou cca půlhodinu jedoucí auto a zatarasí mu cestu...bonus je, že auto je prázdné a řídí ho max kus klacku, jelikož klaďáci tušili, že je buráci dohoní a nastražili past...Chápete to? Ne? Já taky ne...A buráci klaďáky opět najdou...buď se umějí teleportovat nebo někdo hodil boba na veškerou logiku. Násilí tu je a je ho celkem dost. Smutné je , že pro mě je nejlepší scénka podání uspávadla na bolavou nohu v kuchyni...Proč je to smutné? Páč je to vlastně první brutus scénka a ta by neměla být nej no ne? A ten dědek klaun mi byl silně proti srsti...Avšak jako večerní jednohubka je to cajk a rozhodně doporučuji shlédnout. Hodnocení : Doporučuje šest buráků z deseti ()

JohnMiller

Presne takáto forma hixploitationu mi chýbala ku šťastiu. Je tam trocha toho texaského masakru a domu 1000 mŕtvol. Mám slabosť k vidlákom ku ktorým ešte nedošla železnica a ktorý si skracujú dlhé chvíle zabíjaním nevinných mešťanov. v Inbred sa nájdu parádne vsuvky ako napríklad starý porno časák s 50´s rokov ktorý má oblepené hlavy modeliek obrázkami zvierat. Sú to iba momenty ale tie sú na tom najlepšie. To by bolo tak k forme čo sa týka obsahu tak ten ma totálne sklamal. Príbeh aj keď mal niečo do seba, jeho rozuzlenie, scénky nestáli za nič. Akoby to bolo vymyslené počas natáčania. Komédiou by som to nenazval aj keď to smiešne je.Avšak nechcene. úplne najhoršie boli CGI efekty to túto snímku pochovali až k vodám Céčka. Pre mňa veľmi rozporuplný film. 2,5* ()

Havaj8

Tak ten českej název mluví za vše. Je zajímavý, že jedna podkategorie se může dělit ještě na několik dalších, tohle sice postrádalo nějakou temnou atmosférku, ale plně to nahradily naháněčky a vůbec takový kousky, který ještě k vidění nebyly. Chvilkama to bylo až vtipně přehnaný, vtipně zahraný, ale kupodivu se mi to líbilo. Těhle jednohubek není nikdy dost. ()

Rodriguez

Po celou dobu sledování snímku jsem měl před očima, takovou divnou křeč. Že by to byl ten anglickej humor? Nebo snad pojetí filmu o buranech? Možná to bylo obojí, ale film mě přesvědčil, že dnes se dá natočit kdejaká bejkárna! Chudáci lidi co tam bojují o svůj život :-( 20% ()

dubinak

Takhle už mě dlouho žádný snímek neotravoval. Zbytečná, sprostá, nepůsobivá jednosměrná krávovina tentokrát z Anglie a z Německa. Rezervně beru, že Angličané horory točit neumí a hororové komedie už vůbec ne, ale až takový magor nejsem, abych byla tímhle bizzare hixplo unešená. Některé vraždy byly vcelku originální, jiný důvod pro tu jednu hvězdu nemám. ()

majo0007

Predstavte si, že nejaká ultralacná nezávislá anglická produkcia, o ktorej v živote nikto nič nepočul, natočí takéto gore a schová do vrecka všetky SFX grupy v halyvúde. Neslýchané, neuveriteľné, ale je to tak! Dej o ničom, všetko ale nahrádzajú jedny z najlepších splatterových scénok tohto roku. ()

spitr

Co si myslet o tomto ubohém kusu smetí? Který si klade za cíl být horor ... Ale není to děsivé ... Není to vtipné ... ÁÁÁ, už vím, vypadá to, že je to odpad ...A v podstatě to nestojí za dobu, potřebnou se na to dívat. Parta los retardos (kdyby aspoň vypadali jako z Pachu krve a né že je každej tydýt s koňským předkusem, v čele se Šášou Crustym) dělají hamburgery pro každého. Kdo cizí příjde, odejde na kusy. Takže v budoucnu buďte všichni opatrní u všech hospod s názvem "Dirty Hole", obzvlášť když jsou v Buranově. Jednu hvězdu za brokovnicovou trvalou. ()

HorrFi

V případě Buranskýho masakru je moje chvála asi zbytečná, protože něco takovýho jsem chtěl vždycky vidět.. tohle byla šílená jízda a v rámci hixploitation filmů to u mě patří k absolutní špičce.. mladiství delikventi a sociální pracovníci bohužel nemělí proti těmhle buranům žádnou šanci, protože tohle byli burani všech buranů.. masakr ! ()

Khumbac

Pěkně vypečená parta chalupářů :-). Naštěstí to zachránil povedený konec. Musím připustit, že to byla príma grind-corová komedie. Scéna plnění břicha septikem byl hnus. Jinak by mě zajímalo jak se parta scénáristů baví ve volném čase. Jo Hartley zahrála dobře. ()

elanius

(164/2012, DVDRip) / No je mi celkom ľúto, že musím hodnotenia roku 2012 zakončiť takýmto slabučkým hodnotením, a hlavne ma to sere preto, že Inbred sa podľa všetkého javil ako nádejný a kvalitný zástupca hixploitation žánru. Film, ktorý sa snaží byť celkom svetový (v rámci žánru of course...) dopláca na dve hrozne nesúrodé atmosféry. Jedna klasická "survival" časť kape samozrejme na tuposť postáv. Tá druhá "mordovacia" sa snaží byť občas vtipná, občas vážna, potom zase sú všetci totálne insane. No proste celkovo sa jedná o katastrofálnu zlátaninu, bohužiaľ momentálne stačí zachovať nejakú tú formálnu kvalitu (kamera) a film je hodnotený aspoň priemerne. Ja musím ísť s hodnotením ťažko pod priemer. (2/10) ()

Duoscop

Vesnice degenerovaných buranů, kteří jen čekají na to, aby vás předvedli ve svojí show a přitom z vás zbylo co nejmíň. Ještě že takové hovada můžeme potkat jen ve filmu. ()

Yoshimitsu

Burani, jak má být! Řádně pošahaní, jejich oplzlá zábava exceluje s velkou dávkou krve a ta komediálnost tomu nasazuje korunu, jsem spokojený. Dávám 80% ()