Buranský masakr

všechny plakáty

Čtyři mladiství delikventi tráví víkend spolu se svými sociálními pracovníky v odlehlé vesnici Yorkshire Mortlake, kde to vypadá jako by se zastavil čas. Po menším incidentu s místními obyvateli začnou brutální krvavé nájezdy starousedlíků, které se změní v nepředstavitelnou noční můru. (mosnak)

M.a.t.y.y

Další z řady mnoha hixploitationu z vesnického přostředí, plného zmagořílích obyvatel bavící se mučením v cirkusovém představení náhodných návštevníků. Rozjezd je trošičku pomalý, scénař a děj je jak to bývá odsunut na drujou kolej, ale film v půlce vygraduje v brutální masakr s napětím, které by se dalo krájet, několika neotřelými nápady (scéna s koníkem), spousty krve a luxusně udělanýma gore scénama, u kterých bude fanoušek tohoto žánru slintat blahem. Pro fandy povinnost. 4**** ()

Maiken Algren

Bavil som sa solídne a gore nemalo chybu. Tak isto viem že pri filmoch ako je Inbred o príbeh zrovna nejde, ale teda odtiaľ potiaľ. Možno keby scenár písal niekto chytrejší ako ten tučný mäsiar s motorovou pílou.. Popritom ako masturboval nad mŕtvou kravou. A zmákol to oboje tak za 20 minút. ()

spawnxp

Pěkná kamera a výtvarně čistý úvodní titulky... pak už jen "špinavá dira". Takže, co to tu máme s "děckama" za projekt? Děcka: jeden šmejd, jeden co ho vobdivuje, brejlatej obsesivní pyroman a emo vymaštěnka. Organizátoři: jeden kretén úplně bez autority plus jedna "na rovinu". No nezabili byste je? Všechny? (pozn.: na "škvarečky" nedošlo) ()

endymion

V podstatě jsem si oddychl, když vesničani konečně všechny ty kretény pozabíjeli. Ty dvě hvězdy jsou za tu reality show s mrkváčem a koněm (jenom mi tam nepasovaly ty dvě dívčiny, co ho vodily, páč na rozdíl od domácího publika vypadaly úplně normálně). ()

Hannibal

Tak jsem si říkal,začátek pošahanej buran,chtěl jenom napít,poslali ho někam,tak je tam sejmul,tak jo to bude dobrý,ale pak jsem se nudil půl filmu,ale nakonec jsem to dojel,až do konce a u mě dobrý. ()

Snakefinger

Královské pobavení se vším všudy. Nejlepší nejsou kupodivu explotační scény ale jak to borci prostě rozbalí s banjem a kytarou, takové drsné The Pogues a pak zjistíte, že si taky podupáváte nohou. Jo a pak to představení před rozmanitým buranským publikem, mělo totální šmrnc... Já dávám plný počet. ()

Jakub.Holien

Poprvé jsem tenhle film viděl ve svých 13ti letech a už v té době mi to přišlo jako vynucená kravina. Dnes jsem to ani nedokoukal, dostal jsem se tak do 15ti minut a potom jsem to vypnul. Né kvůli toho násilí, s tím problém nemám, ale film by měl dávat aspoň trochu smysl. Tohle jakoukoli logiku nevidělo ani z jedoucího vlaku. Jediné co je pro "režiséra" v tomto filmu důležité je krev, vnitřnosti, hovna, násilí a blackface. Né děkuji už jsem z toho vyrost. Zábava pro děti. ()

stability

Veľké sklamanie! Úplne súhlasím s užívateľkou "Dellamorte". V tomto filme mal humor dať prednosť hutnej atmosfére a pridať na gore scénach. Najsmutnejšie, aspoň pre mňa, je vedomie, že tento film mal na oveľa viac! Tú 1* dávam za ustrelenie hlavy a roztrielanie jedného z buranov na dve časti pri dome. ()

Googooplexer

Ak by som mal veľmi preháňať, tak by som povedal, že ma príjemne prekvapilo. Chcel som to totiž zaradiť do odpadu, ale bolo tam pár zábavných scénok, na ktorých sa dalo zasmiať a tiež si to celé drží akýtaký humornopodivný nadhľad, takže nakoniec naozaj prekvapivo, 2 hviezdy. Po 2 rokoch od výroby by však takéto filmy mali najemno pomlieť, pridať do múky a poslať hladujúcim do Afriky alebo juhovýchodnej Ázie. ()

Aresko123

Hmmm, nie zle ale ani dobre. Toto bol prvy horor ktory som videl ze ma vystrihnute vsetky klucove zabery. Dej vzdy pred finalnymi vrazdiacimi scenami odskocil na dalsiu scenu a ja som si musel domysliet co sa asi stalo...... celkom ma to vytacalo... Videne v 3D a uplna slabota na efekty......... ()

dkeeper

Zajímavá sonda do života na britském venkově. Pro nás z města je to možnost se o životě na venkově, speciálně na tom britském něco dozvědět. Symbióza s přírodou, odloučenost malé komunity, mezilidské vztahy poznamenané zdravotními handicapy venkovanů, to vše evokuje palčivé otázky, na které film odpovídá. Nešetrný vpád skupiny měštáků vyvolá řetězec událostí, které mají fatální následky. Zajímavé, barvité a velmi živé postavy, tedy alespoň z počátku. Snad jen jeden paradox mě zarazil. Jak může jeden z hlavních hrdinů, který má tak rád zeleninu dělat lidem takové ošklivé věci? Autor scénáře zřejmě původně kladnou roli postavy později upravil. Hospodský se dokázal statečně vyrovnat s tragickou smrtí syna. Jen chvíli neudržel valící se proud emocí, ale již v závěru měl opět úsměv na rtech. U mě za 5*. ()

evelouch

?! Co to bože můj bylo? Úchylný, divný a zbytečný. To jsem teda asi ani vidět nemusela. Zklamání. A to mám německý horory v oblibě. Hixplotation mě sice moc nebere, ale vždy to dopadlo lépe než tady! Konec si to u mě ale malinko vyžehlil.:-) ()

vrch07256732

hixploitation v tomto podaní nie je moja šálka kávy. Naj scény nájdete zostrihané na Youtube - to v rámci tohto filmu úplne stačí pozrieť. Ušetríte 90 min života. ()

PORTER44

Pěkná kravina.Parta lidí přijede do zapadlé vesnice,kde sídlí parta retardů nebo mutantů nebo co to bylo.A začne bizardní mučení a vraždění.Zlatej Texas. masakr mot. pilou tam to mělo alespon nějaký děj a lepší efekty. ()