Tvůrčí tým televizního fenoménu, úspěšného seriálu The Inbetweeners, se vrací s celovečerním snímkem Přizdis*áči, aby ukázal, co se stane, když se čtveřice mladíků vypraví na dovolenou bez svých rodičů, bez učitelů, bez peněz a s velmi malou šancí na to, že by dovolenou mohli strávit v dámské společnosti. Život dospívajícího člověka definuje celá řada významných událostí, od první návštěvy restauračního zařízení až po první nesmělé a neohrabané doteky, a vysoko na žebříčku těchto životních zážitků je pochopitelně první dovolená v zahraničí bez doprovodu rodičů. A protože se jejich dny působení v Rudge Park Comprehensive chýlí ke konci, rozhodnou se Will, Simon, Jay a Neil, známí též jako „přizdis*áči“, že se na takovou potenciálně přelomovou cestu vypraví. Cílem jejich cesty je populární krétské město Malia, pověstné svými nočními kluby. (oficiální text distributora)

FunDinDung

Dávám jen jednu hvězdu, a to za Lauru Haddock.Jinak mi to přišlo jak mix Kevin & Perry Go Large, Eurotripu a dalších rádoby komedií! ()

Myrreczech

Znáte to, jdete si pustit film, nemáte na nic náladu a tak pustíte největší blbost jakou najdete na disku. A najednou docela překvapení, první půlka je naplněná víceméně kvalitním humorem, jak britským tak i fekálně americkým. ale druhá půlka už jede ve stereotypu klasické teenage komedie a kouzlo je hned pryč. Nejvíc mě ale asi zklamal větší počet nahých pánů než slečen. ()

svobik

Asi je to u lidí netknutých seriálem běžné, ale milerád se k nim zařadím - prakticky nekoukatelné, nesympatické postavy, nevtipné dialogy, nevtipné prakticky všechno. Hrůza skoro na všech frontách, paradoxně jediné zábavné jsou závěrečné titulky, ve kterých se nemluví. ()

Wbcko

Než se dostanu k samotnému filmu: "Přizdisráči" wtf? Že by nejhorší překlad názvu filmu od dob Prci, prci, prcičky?! Nevím, jestli sociologické průzkumy mezi diváky prokázaly, že při přidání zkomoleniny slova prcat, případně srát, roste návštěvnost kina geometrickou řadou, jisté ale je, že jsem se po dlouhé době při nakupování lístků cítil pěkně trapně (Inbetweeners pokladní neznal). Další věc je věta pod názvem: "Tentokrát si šprti vrznou". Co je kur*a zase tohle? To nikdo z těch lidí, co vymýšleli tenhle paskvil neviděl jediný díl seriálu? Tenhle slogan by mi seděl možná u The big bang theory: Movie, ale Inbetweeners rozhodně nejsou o partě šprtů, Niel umí sotva číst a Jay je přeci naprostý retard. Achjo. A co film? No úplná hrůza to není, ale naprosto brilantnímu seriálu, který je podle mě to nejvtipnější co bylo natočeno od poslednich It crowd, nesahá ani po kolena. To se ale dalo asi čekat. Na druhou stranu jsou tu jisté momenty, kdy jsem se smál... Celkem nahlas. Ale tak nějak mi přišlo, že to točil nebo psal někdo, kdo nemá s předlohou vůbec co dočinění a že snad ani není Brit. Celé to občas ujíždí až za hranice dobrého vkusu, v tom špatném slova smyslu. Někam k těm americkým "moderním" komediím typu Klub sráčů apod. Prostě takové laciné, nijaké, bez té britské nekompromisnosti, kdy i umlácená ryba pěstí byla podána takovým stylem, že jsem se musel smát. Abych to shrnul: Nečekal jsem, že se budu hodinu a půl v kuse válet po zemi smíchy. Ale doufal jsem v lepší zábavu, rozhodně jsem se u komedie už zasmál víc. Asi je dobře, že Inbetweeners nebudou mít další sérii - končit se má na vrcholu. ()

sellsakul

Konečne po dlhšej dobe nejaká komédia, ktorá je fakt komédiou. (prvá polovica filmu určite). Palmer to vystihol perfektne. Štyria týpci sa vyberú na dovolenku za účelom: "ženy, víno, spev". No pri pohľade na nich je hneď jasné, že to nebudú mať z ďaleka také ľahké. Film mi pripomenul moju dovolenku s partiou, ktorá mala veľa spoločného s touto, preto som sa prvú hodinu neskutočne bavil. Potiaľto je to jasných 100%, nemám čo vytknúť. Posledná pol hodinka to všetko kazí a film stráca na vtipnosti a stáva sa z neho tá klasicky obohraná sračička s happy-endom, čo sa dalo v podstate aj čakať a to je škoda. Seriál som nevidel, takže hodnotím čisto len film bez nejakého porovnávania so seriálom. ...80%... ()

jefff

Seriál jsem neviděl a po této zkušenosti ani nechci. Nesympatičtí kluci se chovají jako naprostý kreténi, idioti a já nevim už co. Zasmál jsem se snad dvakrát a to opravdu jen okrajově. A u komedie tohoto typu to je trochu málo. Přehnaně úchylné a vulgární. Snad jen ty holky byly docela sympatické. ()

sedm.1

Seriálovou podobu neznám, a tak hodnotím čistě Přizdisráče jen jako celovečerní film a nemůžu si pomoc, ale byl jsem svědkem jen z další řady teen komedií, kde parta nadržených kluků jede balit holky za účelem sexu. Vulgarit až na půdu, humor vesměs fekální, inteligence postav i zápletky nulová, prostě klasika a je úplně jedno, jestli něco takového točí amící, nebo evropani. Rozdíl žádný a to téměř vůbec v ničem. Ale co, mě tento druh filmů ani trochu nevadí, povětšinou je to i docela slušná prdel, k trapnosti to tentokrát sklouzlo jen párkrát, jen velká škoda zhruba závěrečných 20minut, kdy začne moralizováníčko, všichni se ponaučí a pro hlavní hrdiny vše dopadne samozřejmě nejlíp jak jen může, takže i ten největší zoufalec si nakonec zapíchá s pořádnou superkostí. Tyhle závěry jsou zkrátka na nic, ale chápu, že i "outsiderové" publikum si musí užít trochu toho štěstí alespoň ve filmu, takže ok, toleruji. Co se týka obsazení, kluci jsou takový "evropštější", takže mi přišli možná i trochu bližší, nicméně jejich chování, názory i činy jsou naprosto totožné s těmi zámořskými, takže klasika. Přizdisráči je zkrátka snímek určený pro cílové publikum, které ví, co od něj čekat a myslím, že právě toto publikum se uněj pobaví hodně dobře, ostatní zas jen budou žvatlat to samé dokola, tedy o jeho tuposti, nevkusné zábavnosti a celkové trapnosti. Klasika :-)! ()

slovan1

Dívat se na Přizdisráče s kamarády a u toho popíjet, tak se určitě budete bavit, a možná se k jednotlivým postavám budete přiřazovat jako to probíhalo, když jsem se s kámoši díval na film já :-) Britové můžou směle američanům konkurovat v teen movies. Vtipný a na léto ideální film. ()

Firebug

Jako vyvrcholení seriálu to funguje bezvadně. Pro lidi, jejichž oko se se seriálem Inbetweeners nikdy nesetkalo, to musí být o poznání tužší sousto. Žánrově to má blízko k American Pie, ale britský feeling se z toho nějakým zázrakem nevytratil. Vedle satirických hlášek za to mohou zejména postavy, které nejsou typickými, hollywoodsky vytuněnými losery, ale jde o takové běžné sráče, které jste na střední potkávali dennodenně, nebo jste jimi dost možná i byli. Ta civilnost a i uvěřitelnost postav, které se řítí z jedné trapné situace do druhé, tomu hodně pomáhá. V závěru se to promění v klasickou pohádku pro teenagery, ale já to těm čtyřem magorům docela přál... :-) ()

Tjaden

Před promítáním doporučuju kouknout na pár dílů seriálu, člověk se tak lépe ztotožní s postavami a nebude mu to potom připadat až tak moc ulítlé. Konec 3. série mě poněkud zklamal, ale tento celovečerňák mi to naštěstí vynahradil. Vtipná nostalgie s nutným "americkým" koncem. See you, wankers! ()

Flaveus odpad!

Otřesné...Párkrát jsem se sice usmál, ale tragédie. Britská snaha napodobit prcičky v čele se Stiflerem totálně selhala. Tohle je jen trapný a sprostý humor. ()

Rssa

Britské "Prcičky" se dočkaly i samostatného filmu, ve kterém si to ústřední čtyřka volů štráduje na Krétu na dovolenou. Podobné seriálu, i když je tam vidět změna a trochu polevení v koncentraci dobrých fórků. Proto jen 3 hvězdy, ale rozloučení s touto čtyřkou celkem v pohodě. ()

MareT.

To, že film nenabízí v rámci žánru naprosto nic nového nemá ani smysl komentovat. Pokud jste seriál nikdy neviděli (jako já), tak se vám před očima budou promenádovat 4 pakoši, kteří jdou z trapasu do trapasu. Nic víc, nic míň. Ale chápu, že že pro fandy seriálu je to asi trošku větší srdcovka a vidí v tom přece jenom trochu více. ()

VIPerson

Taková jakási satisfakce za ty facky a neštěstí,která se jim stávala v seriálu.Je to stupidní,úchylný,hloupý,teenage.....jen po britsku.Trochu na mě zapůsobila nostalgická vlnka z mých pubertálních let (ne že bych byl takový tragéd,nadruhou stranu ne že bych byl obdivován děvčaty a přáteli) a rád si připomněl ty filmy jako jsou Prcičky...,Bulshit,Plnou parou vzad a jim podobný...tenkrát jsem byl jiný a tohle by se mi nesmírně líbilo.Od ostatních se to ale liší tím,že tohle se mi líbilo,sice v menší míře než by tomu bylo dříve,i teď kdy se těmto filmům v podstatě vyhýbám.K filmu jsem se dostal díky seriálu,který měl celkem vysoké hodnocení a taky díky Františku Fukovi,který film ohodnotil k mému očekávání také kladně. ()

dopita

Parta čtyř anglánských loserů (pablbů) se vydá na dovolenou kamsi na Krétu, do Řecka nebo kam, už nevim a dělaj tam ze sebe pitomce. Divák se občas zasměje, občas je otrávenej, občas je to strašně trapný... Z filmu se postupně vyklube tak trochu romaťák, což mě na něm bavilo asi nejvíc. Nevyrovnanej film, kterej se asi teenagerům bude líbit. ()

lukasch

Oproti seriálu mnohem slabší. Hrdinové jsou ještě větší idioti a už jim to tolik nevěřím. Ale jiné teenagerské komedie jsou mnohem horší. ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna