Chained

• Velká Británie Chained

Jednoho sobotního odpoledne si 8letý Tim a jeho matka Sarah objednají taxi. Řidič je však sériový vrah, který si vyhlédl další oběti. Chlapec se stává svědkem vraždy své matky a jeho děsivá můra teprve začíná. (LIVINGDEAD)

MillaJ

Chained - Připoutaný. Do hororu to mělo daleko, spíše je to film s psychologickou tématikou. Téma filmu bylo dobré, ale podle mně tam určitě chybělo více dramatických záběru. Připadá mi, že režisérka měla asi malý rozpočet na tento film, protože určitě by se s tímto snímkem dalo více pracovat. Rozhodně se ráda podívám na takové filmy, kde mě děj dokáže udržet až do konce s představou jak to dopadne a ještě když se k tomu přidá překvapivé rozuzlení. Pak nelituji strávených 94 min. Hodnotím 4* ()

srncek

Vincent D´Onofrio podal SKVELÝ výkon,klobúk dolu! Chained je skôr komorná dráma,než horor. Škoda trochu zbrklešieho záveru,inak som veľmi spokojný. 82% ()

The_Peach

Dojímavý príbeh o pomalom budovaní vzťahu medzi únoscom a mladým uneseným chlapcom. Neraz mi vyhŕkla slza z oka. Také plány s ním mal Vincent. Všetko ho chcel naučiť a ten zasran si toho nevážil. ()

Mamlas

Nadějný začátek, pak hodina absolutní nudy a zmaru o soužití masového vraha a jeho dětského vězně, pak aspoň trochu živější konec. Velmi nepovedený film na základě slibného námětu. (13%) ()

DonBraso

Už jsem nejspíš asi semilní dědek,že čekám uřezávání údů,končetiny do polívky a přehršel krve.Tak tady si prosvištíme jednu epizodku o tom,jak chlápek v letech nebyl zrovna frajer v dospívání a byl otrokem své rodiny podle jednoho záběrů,pro hnidopichy snu.Tak si takhle jezdí pán v taxíku pro úlovky a jednoho dne,se mu nejspíš líbila Julia Ormond,která už taky ve skutečnosti je milfka poctivá a její syn,který je celý Pattison 2.Jeden šel mimo kameru brzo a francek tam zůstal sám a je vychováván celou vesmírnou dobu,než nám Lynchovka ukáže proč má to příjmení v průkazu.Ponuré,občas té krásné krve a sonda do těla,jak si "táta" vychovává svýho nástupce.Všechno by bylo dobré,kdyby občas to mělo švih a v dobrý moment nápad.Nejvíc co si vždycky řikám u těhle snímků je to,proč ten kluk je tam s ním(celá to pointa vyústí až v konci).Že by mu šmakovalo hovězí zadní.Takže tím pádem eso z rukávu opadne,dostáváme se zase do dramatické části,koupil jsem ti křeslo a jedu se projet v taxíku.Nejhorší na tom filmu je,že náměť si představí každý,ale jak to udělat oněch 94minut.Musim uznat,že konec byl velmi zajímavý a pověst značky Lynch se tam oběvila,ale z tohohle film se nedalo vůbec nic moc dělat,nebylo to nic,co bych říkal všem,to byl film panečku.Prostě rutina,kdy v závěrečným titulích slyšíte zvuk a máte si domyslet jak to bude.Já abych pravdu řekl,si myslim,že třeba jel na Floridu :D Chvilkama bavil a chvíli zas ne,nemastný neslaný,přesto jsem tento film uvítal.60% ()

pivomamrad

Málem jsem se ukousal nudou.... Co se týče násilí, nic co by jsme již nikde neviděli. Nejzajímavější na filmu je vykreslování psychologie postav a (u mě) nečekaný konec. 40% ()

CorvusBlek

Mám rád, když nevím jak se bude příběh vyvíjet, natož jak dopadne, což se J.Ch.Lynch v tomto snímku zdařilo na výbornou. Brutální, temné, hodně zvláštní, paráda! 85% ()

maniacxl odpad!

Hnusnej a traumatizující film.Tolik násílí pro nic!Asi na takovej druh filmu nemám"koule".Bylo mi z toho fakt nedobře po celým těle.Ale nic proti gustu každýho.Rád se podívám na horor,ale toto je moc!Omlouvám se,FUJ!!!!ODPAD ()

Uragan

Jediné co mě na tomto filmu zaráží, je to, Proč je tento film brán jako Horor?? Vždyť tam nejsou žádné prvky hororu... je to čistě Thriller... ()

george16

Obsah vypadal slibně, začátek vypadal slibně, únos vypadal slibně, zahájení výchovy ala jih usa v nejlepších letech vypadal slibně a pak už nic jedno dlouhé nic, natahující se a delší než řetěz toho otroka. A konec škoda mluvit... Ale potenciál to mělo dobrý, chopit se toho někdo kdo si pohraje s atmosférou. A to si myslím, že se paní režisérce opravdu nepovedlo. ()

elanista1

Okrem silneho nametu film nema ziadne vyraznejsie okamihy, teda az do prichodu mladej dievciny Angie. Potom sa zacnu diat veci az do konca, ale dovtedy nuda. ()

Facerr

Silný kafe, přímo smrťák. Ostatně od Lynchů by se nic jinýho ani čekat nemělo. Sunulo se to sice pomalu, ale za to jistě až k závěru, kterej tomuhle dílu nasadí pěknou korunu, aby moh kralovat chmurným, brutálním a nemilosrdným story. Na minimální rozpočet, i obsazení fakt docela slušný drámo. Jestli ale čekáte ultrakrvavý scény, ve kterejch si vrahoun ze střev udělá tkaničky od bot, tak na to zapomeňte. Mimochodem, až vám někdo bude říkat, že taxíci jsou jeden z nejbezpečnějších způsobů cestování, doporučte mu tenhle biják. ()

dully

Film je nudný a obyčejný... Žádné napětí, žádný zvrat, žádná atmosféra. Nicméně zajímavý závěr docela zvyšuje celkový dojem ze snímku, díky němuž zřejmě stojí za zhlédnutí. ()

kacir

Tomu sa vraví No ja to jebem! Vôbec som nečakal aký psycho teror na mňa spustia tie dve hlavné postavy, ktorým som teda uveril všetko čo zahrali. ()

mikessc

Strasne nudny film ,az do 75minuty som bol presvedceny ,ze filmu nedam viac ako 2* ale koniec ako tak bol trochu napinavy. Ziadna slava tento film aspoň pre mna, no ale hovori sa :100 ludi ,100 chuti. ()

Katy19

Velice zajímavý film, který se zprvu tak vůbec nejeví. Malý kluk i přes děsivé dětství vyrostl v hodného dospívajícího muže. ()