LokalFilmis

• Slovensko LokalFilmis

Staré cikánské proroctví předpovídá příchod mesiáše z rómské osady, který změní svět. Narodí se Rytmaus a postupně se z něj stane najznámější rapper v Evropě. Rytmaus se rozhodne kandidovat na prezidenta Slovenské republiky. Proti němu se ve volbách postaví Pišta Lakatoš. Ze Slovenska se díky prodeji čisté pitné vody stává světová velmoc, která spolurozhoduje o budoucnosti lidstva s největšími velmocemi jako je USA, Rusko či EU. Do hry o planetu se zamíchá i ďábel Moloch... (A-Company CZ)

fleshbekr86

vulgární a nekompromisní, stejně jako jeho seriálový předchůdce a ačkoliv mám raději složitější a vypointované příběhy, tento počin si mě chytil svoji bezprostředností a radostí z prazvláštní kreace, a Pišta Lakatoš je prostě Pán ()

baclajean

Nebolo to najlepšie, ale ani najhoršie, Čistá pohodka, niekoľko fajn hlášok a hlavne - konečne sa na Slovensku niečo takéto vytvorilo. Niekde treba začať, nielen negatívne kritizovať. ()

blondboss

Celovečerný film z dielne Lokal TV nedopadol až tak strašne, ako som si myslel, že dopadne. V podstate šablónovito sa ide podľa seriálu, až na to, že tam konečne nie sú tie otravné novinárske decká. Do zhruba troch štvrtín filmu nadupaná zábava, ale potom už to sklzlo v totálnu hovadinu. Jednu hviezdičku navyše ale musím pridať za Pištu a Rytmausa. Dokonca si myslím, že prvýkrát Pišta ťahal za kratší koniec. 60 % ()

mr.twizta

Slovenský South Park na celovečerním půdorysu trpí úplně stejnými neduhy jako jeho americký předchůdce (nebo snad předobraz?) - při delší stopáži se prostě nedaří udržet nastolenou kadenci a rozhodnutí vyprávět nějaký ten příběh utne počáteční nadšení. Kontrastně k tomu ovšem působí uspěchaný konec a nebojím se tvrdit, že čtvrthodinka navíc by neublížila. Jinak ale Lokalfilmis nabízí nějaké to poselstvíčko, chytlavé songy (třeba ten o koních) a hlavně plejádu oblíbených postaviček, kterým je na plátně dovoleno prakticky všechno a rating je tu ždímaný na maximum. Jsem fanda vulgarit a obscénností, proto jsem z kina odcházel s úsměvem od náušnice k náušnici. KDO BY SE NA TO NEMĚL DÍVAT? Rasisti, děti a Vladimir Putin. ()

MorraEddie

Úvod byl dost dobrej a zábavnej,taky animace docela baví. Co mi moc nesedlo bylo to množství zbytečně sprostých slov,které kolikrát ani nebyly třeba, Postupem času se vytratila i zábavnost,která se objevila na začátku a pak už to šlo všechno z kopce. ()

teepek

ak neurobíte chybu ako ja a prečkáte záverečné titulky, vraj "můj milášek rybiška" Vám niečo povie nakoniec :) ()

Rado9LH

Hviezdička dole za cenzurovaného fala, pol hviezdičky za animáciu rytmausa a pol hviezdičky za nietoré hudobné vložky. :) ()

jenspifa

Zdaleka nedosahuje kvalit a vtipnosti serialoveho předchudce, ktery svymy gagy a narážkami krásně vystihuje dobu. Velké očekávání a velké zklamání. Ale za animaci, snahu a napad anikomedie co tu chybelo davam 40% ()

Ms.Iris

To snáď nie...a toto čo bolo? Animovaný film o Rytm(a)usovi? ...ach, a ako to dobre začalo. Ešte aj tá vždy vtipná rybička pohorela na plnej čiare! Za snahu, za dobrý začiatok a za pár dobrých hlášok - 2* ()

SinisterBlac

Bohu žiaľ... Ako fanúšik Lokal TV cakajúci 2 roky na tento film som zažil sklamanie ako už dávno nie. * za prvých 5 minút s pištom a čekyho hláškami. ()

Majrek

Nemůžu tvrdit, že bych se nebavil, ale začátek sliboval něco víc, než co se z filmu vyvinulo posléze... Ale i tak dobrá oddychovka s občasnými podařenými hláškami a sem-tam dobrým vtipem, od které člověk těžko mohl očekávat propracovanější děj. ()

lukkaczekk

Postavy vesměs remake dílů local TV, akorát o trochu lepší kvalita grafiky, ale nic extra světoborného, proto se my to líbilo žádná moderní grafická kopírka. Jenom by se mohlo víc mluvit a méně zpívat, místama my to přišlo animovaný muzikál, a písně jsem po chvíli přetáčel. ()