Malé královny krásy

(pořad)
  • Česko Caparti a čelenky (více)

Fascinující a poutavá reality show Malé královny krásy nabízí pohled do zákulisí zvláštního světa soutěží krásy zaměřených na dětské účastníky. Každý díl představuje několik velmi mladých soutěžících různého věku, kteří pochází z nejrůznějších prostředí, a seznamuje s jejich náročným životním stylem. Stát se malou královnou krásy totiž není jen tak. Ambiciózní princezny se musí hodně snažit, přizpůsobovat a někdy dokonce i omezovat. Jednotlivé epizody Malých královen krásy zachycují vždy jedno soutěžní klání a kromě samotných soutěžících nabízí pohled také na jejich neméně ambiciózní maminky, tatínky, ale také na prodlužování vlasů, stříkané opálení, líčení a nezbytné třpytky. Kromě toho odhalují modernější přístup k dnešním soutěžím krásy – ať už jde o dívky, které do soutěživého a veskrze konkurenčního prostředí vstupují s menším množstvím make-upu a více přirozeným vzhledem, nebo dokonce akce, kde se mezi dívkami objevují i chlapci. (TV Prima)

Neytara

Zde jsem vůbec nevěděla jak mám hodnotit, neb mi přišlo skvělé že tohle vůbec někdo zvládl natočit, aby se o tom mohl dozvědět celý svět a aby každý sám mohl posoudit jak šílená Amerika je. Na stranu druhou je to otřesná věc. Už od těch nejmladších let rodiče svým dětem ukazují jak soupeřit mezi sebou, jak se vzájemně nenávidět, jak se vystavovat na veřejnosti jak maso na porážku a jak je skvělé mít anorexii. Nevím kam ten svět spěje, ale podle mě tady toho není v pořádku nějak příliš. ()

wopi odpad!

Úchylárna tak akorát pro pedofily. Některé americké matky nemají vůbec soudnost, to je jasné, ale PROČ TO PROBOHA KUPUJÍ ČESKÉ TELEVIZE?? ()

LindaVa

Těžký hodnotit. Obsah je na kulku mezi oči, protagonistky by měli vykastrovat a vůbec, je strašně těžký se na to koukat. Ale asi je dobře, že se o tom mluví a styl, jakým je to zaznamenáno, je ok. Je to děsivý a krutý... A je to realita. ()

kuře.gril

Narazila jsem dnes na youtube na jedno z videí z této soutěžě. Věděla jsem už dřív, že tyto soutěže existují, ale netušila jsem, že je to dokonce i seriál. Když na to člověk kouká, říká si, že současný svět je už opravdu nějak moc zvrácený (moje babička má přecejen pravdu ;) ). Hodnotit se to úplně nedá. (Obecně si myslím, že reality show jsou taková zvláštní kategorie, která tady na CSFD vlastně ani nepatří).Ty vyšinuté matky a ty skoro zrůdy, jaké dělají matky ze svých dětí, mě prostě zaujaly natolik, že jsem se dívala na celý díl (u věcí odpadových kvalit, většinou v průběu "odpadnu"). Z hlediska obsahu je to samozřejmě nejhorší odpad. ... Takže zbývá jen doufat, že po vypnutí kamer a skončení soutěže, se ty holčičky navlečou do vytahaných tapláků a půjdou na zahradu si normálně hrát. ()

warha odpad!

Co to je za !krásu" dělat z dětí chodící panenky? Už se ani nedivím proč jsou někteří jedinci zdegenerovaní, když jim už od malička masírují a vymývají mozky podobným pořadem nebo soutěží... ()

Templář

Úplně nechápu hodnocení pořadu a komentáře, které tu lidé udělují. Já se totiž nedomnívám, že by pořad vyzdvihoval, či nějak obhajoval tento typ soutěží, jejich pořadatele, či snad rodiče dětí. Naopak podle mě poukazuje na dementnost rodičů, kteří dělají ze svých dětí v lepším případě cvičené opice, v tom horším pak malé k***y. Poukazuje na povětšinou tlusté a nepřitažlivé matky, které si prostřednictvím svých dětí léčí mindráky a komplex méněcennosti. Ukazuje, co všechno jsou lidé schopni na svých dětech spáchat, aniž by je za to kdokoli "potrestal". Měli bychom si tedy uvědomit, že hodnotíme pořad, nikoli to, s čím nás seznamuje. Pokud bychom takto přistupovali k hodnocení jiných dokumentů, musel by například Bowling for Columbine od Moora mít podobné hodnocení jen proto, že je o hromadném zabíjení lidí ve školách, se kterým logicky většina "normálních" lidí nesouhlasí. Proto říkám, chcete-li vidět pořad o tom, čím také dokáží žít lidé v USA, pusťte si pár dílů tohohle. Já myslím, že se pobavíte. :-) ()

SZYslak

Sick fucks - Male kralovny krasy. Vetsinou tluste bachrosvinive americke maminky prostituuji sve ctyrlete dcery, toho casu vypadajici na ctyricet. Jedna za americkou realitu, tady je svet nastesti jeste v "poradku". ()

Fantasy odpad!

Tlusté, zmalované, matky se zadky o velikosti Austrálie si touhle cestou plní sen stát se supermodelkami. Proto své děti (samozřejmě dobrovolně, protože to ta pětiletá děvčata to chtějí, ne jejich oteklé, prdelaté macechy) přihlašují do takovýchto soutěží, aby nacvičovali tanečky, žonglování, kouzlení, či mažoretkování. Navlékají je do kostýmů, vhodných tak akorát pro barové tanečnice, malují jim obličeje jako na maškarní a zdokonalovávají je, aby byly co nejvíce roztomilé. Bohužel, tohle už není ani hezké a už vůbec ne roztomilé, tohle je smutné. Tipuji, že kdyby jim to lékaři dovolili, tak už by ta šestiletá děvčátka měla silikony velikosti 7, několik liposukcí a o botoxu už radši ani nemluvím. Ony se už v mládí učí malovat jako kdejaké čistidlo, nechají se prodávat jako kusy masa a jsou psychicky deptány stylem, že pokud nevyhrají, jsou malé, hnusné, nešikovné, neschopné a půjdou k adopci. Zakázat, matky pořádně proplesknout a potom poslat na léčení. ()

Amalberga

Napřed jsem se na seriál dívala s naprostým odporem. Po pár epizodách jsem se více zaměřila na rodiče a děti a vztah mezi nimi. Co je motivuje k účasti na těchto soutěžích? Někteří rodiče byli přehnaně sebevědomí, chrlili na děti hlášky typu: "Stačí velká píle a vyhraješ!" Neustále je tlačili do soutěží, a (což bylo nejvtipnější) při vystoupení svých dětí na pódiu tancovali sestavy s nimi v hledišti (už jste někdy viděli amerického pupkáče ve středních letech pokoušejícího se o sexy pózu?). Jindy si samotné děti vybraly soutěže krásy a chtěly soutěžit. P. S. Asi nejhorší okamžik seriálu pro mě byl, když ani ne tříletá holčička tančila na Madonninu písničku ve špičaté podprsence, všichni porotci tleskali a ona vyhrála svou kategorii. ()

Waltraut odpad!

Dokonalá antikoncepce! Panoptikum rozmazlených, rozežraných malých kravek, vychovávaných k tomu, aby z nich vyrostly opravdu angažované zlatokopky! Většinou jsou za zosnováním tohoto peklíčka jejich matky - životem protřelé, zkušené sádelnice, které vysajou z prostatického manžela 250 táců ročně, aby mohly proměnit toho malého, zasraného gremlina v královnu noci, která následně odzbrojí pizizubým úsměvem všechny přihlížející pedofily! Příště těch 40 minut vyhradím na derivaci Mikešova máselného paradoxu. ()

numan odpad!

Hodně zvrhlá zábava. Teď už chybí jen veselá reality show z krvavých zápasů bojových plemen psů. Tohle by mělo být trestné - jak samotná soutěž, tak to, že o ní někdo natáčí cokoliv jiného, než odstrašující kritický dokument. ()

contreras odpad!

Ponížení diváka i účinkujících. Nedoporučuji sledovat rodičům ani bezdětným. Jediná cílová skupina jsou všímavý hnidopichové a rejpalové, kteří si ujíždí na orosených horních rtech porotců (mužů, deviantů) soutěže. South park si je bere na paškál v sezóně 13 epizoda 8. ()

soarka

Viděla jsem několik dílů a vždy je to to samé. Ošklivé a tlusté americké matinky si léčí své mindráky na svých dcerách, které pak nutí ze sebe dělat něco, co nejsou. Opravdu ani jednou jsem tam neviděla hezky stavěnou, nalíčenou a učesanou matku. Vždy buď byla tlustá, mastná nebo slepá. Nebo vše dohromady. Hvězdičku dávám za to, kdy se holčičky proberou a začnou se chovat přiměřeně svému věku a své maminky pěkně vytáčejí. A když jeden tatínek řekl:"Nejraději mám svou holčičku při promenádě v plavkách, když vrtí zadečkem." No na to by se měl někdo podívat..... ()

Bodega_Bay odpad!

Tohle je fakt.....creepy...je zajímavé podívat se na tenhle cirkus, na ty povětšinou tlusté neupravené maminy a jejich zmalované děti šlapající chodník, pardon molo už někdy ve čtyřech letech, což je samo o sobě už dost wtf. Nicméně víc by mě zajímalo, jak tyhle holčičky dopadnou za deset, patnáct nebo dvacet let. Jo a taky by mě vlastně zajímalo, jestli ti rodiče fakt nevidí ten šílený sexuální podtext.... Chtělo by to nějakou místní Třeštíkovou, která by to časosběrně natočila. ()

luphick odpad!

Slet frigidních a zakomplexovaných čarodějnic ve velikostech L-XXXL vám předvádí své nebohé rozmazlené děvčátka v kýčovitých šatičkách, make-upu, umělých řasách a příčescích s co nejvíc nepřirozenýma lokýnkama. Není to trestné.. otazka zní, nemělo by? ()

Flippy odpad!

Kristova noho, desem uhlodana! - to co tam ty jebnute americke matky s postavou typu: "Nasli jsme golema, mame golema!" delaji, nemuze byt normalni. Decka jeste nemaji rozum, kravky jejich matky jsou "momentalne" opozdene a posedle soutezemi krasy, kde si misto kabelkovych psu vzali na tyrani sva "roztomila" decka. Aspon otcove rodiny by meli mit rozum a sve partnerky drzet daleko od soutezi a jidla a nahnat je do fitka. ()

tulrika odpad!

Je to zvrhlé. Příšerně obtloustlé americké matky si léčí komplexy na dětech. Doufám, že sem se podobný typ soutěží nedostane. Zavání to zneužíváním dětí. Hrůza! ()

demovka odpad!

Na co to všechno, na co utrácet peníze, když za pár let budou vypadat jako jejich mámy.................... a ty tedy jsou! Třicet kilo a více nadváhy, jen to fikne. Místo aby měli šťastné dětství bez komplexů, tak se už v 3, 4, 5 letech snaží dospět a natřásat se před kým ??? (pedofilními) dospělými. ()