Číslo 5 žije 2

Číslo 5 žije II

Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 1988, 110 min

• BoPo

Už to nemalo to kúzlo, čaro, atmosféru. Snáď aspoň šrotovné bolo v tom čase dobre dotované.(20.8.2013)

Návrat k roztomilému robotovi se svou vlastní duší, který tak strašně rád sbírá informace. Druhý díl je trochu slabší než ten první, ale pořád dost dobrý na to, aby se na něj člověk podíval znovu. Hlavně mi tam chybí Steve Guttenberg, který v prvním díle ztvárnil vynálezce robota. Ale jinak je to fajn pokoukání 70%(22.12.2009)

Mnohem slabší než jednička. Pořád dobré a z Johnnyho jde místama strach.(12.10.2009)

Zatratit to nejde, protože Johny Pětka je Johny Pětka, co si budeme vykládat, a Ben Jahrvi je pořád Ben Jahrvi, takže humor nás hned tak neopustí, ale přece jen ta story je už poněkud dost slabší a hledání míru pro robotickou duši už vám nepřijde správně srdceryvné, ale mnohem pravděpodobněji jako kalkul...fórky s televizí už taky nejsou moc svěžího vzhledu, ale Bonnie Tyler to zase narovná na těch 60%.(23.5.2005)

rozpočet : ? tržby americke : $21,630,088(6.1.2007)

• - Poslední film Jacka Westona, který hraje Oscara. (mi-ib)

• - Natáčení probíhalo v kanadském Torontu. (Terva)

• - V prvním díle filmové série ztvárnil Fisher Stevens postavu jménem Ben Jabituya. V tomto pokračování se však role jmenuje Ben Jahrvi. Důvod změny nebyl uveden. (Terva)