Číslo 5 žije 2

Číslo 5 žije II

Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 1988, 110 min

• Tommassi3

"Neboj se !! Můj synovec byl Harley Davidson.. Fakt !!" ;)(22.12.2016)

Mnohem slabší jak první díl, přesto určitým způsobem pořád milé.(23.8.2008)

Mě se to líbí stejně jako jednička, ale je pravda, že je to v detailech trochu slabší. Stejně je to návrat do dětství a retro jako kráva, takže na to můžu koukat bez mrknutí :)(23.5.2008)

• Ivoshek

Robůtek a jeho indický inženýr jsou pořád roztomilí, ale co si budeme namlouvat, je to prostě nastavovaná kaše... Chvilku jsem přemýšlel, co mi tak připomínala scéna, kde toho robota přepadne banda těch zlých a rozbije ho - a pak mi to došlo. Tohle: https://www.youtube.com/watch?v=swykWVwtUvk. BTW, všimli jste si, jak moc časté bylo v osmdesátkách téma člověk/stroj (Terminátor, Robocop, Short Circuit, Alien...)(21.3.2015)

Tim Blaney - (hlas Johnnyho 5) +++ Fisher Stevens - (Ben Jahrvi) +++ Michael McKean - (Fred Ritter) +++ Cynthia Gibb - (Sandy Banatoni) +++ Jack Weston - (Oscar Baldwin) +++ Hudba: Charles Fox +++(27.4.2008)

• - V prvním díle filmové série ztvárnil Fisher Stevens postavu jménem Ben Jabituya. V tomto pokračování se však role jmenuje Ben Jahrvi. Důvod změny nebyl uveden. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v kanadském Torontu. (Terva)

• - Poslední film Jacka Westona, který hraje Oscara. (mi-ib)