Číslo 5 žije 2

• slovenský

Číslo 5 žije II

Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 1988, 110 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $21,630,088Tržby Celosvetovo $22,100,000║ slušné pokračovanie s niekoľkými dobrými nápadmi, kiksami, slušná zábavnosť /65%/(9.8.2005)

Zatratit to nejde, protože Johny Pětka je Johny Pětka, co si budeme vykládat, a Ben Jahrvi je pořád Ben Jahrvi, takže humor nás hned tak neopustí, ale přece jen ta story je už poněkud dost slabší a hledání míru pro robotickou duši už vám nepřijde správně srdceryvné, ale mnohem pravděpodobněji jako kalkul...fórky s televizí už taky nejsou moc svěžího vzhledu, ale Bonnie Tyler to zase narovná na těch 60%.(23.5.2005)

Z nostalgie(2.10.2007)

Sakra, čekal jsem od toho víc, ale je to jen lehký nadprůměr za 61 %(16.9.2011)

Se změnou režiséra vůbec nepřišla horší kvalita filmu, jak tomu většinou bývá. Kompletně sešrotovaný Johnny 5 mi ve druhé polovině filmu rval srce, což vyvrcholilo jeho oživováním, kdy jsem byl skutečně naměkko. Navíc se lze poučit, že ošklivost a zloba tkví v něčem jiném, než ve vzhledu. Rytmická doprovodná hudba a zmatkářský Ben ještě posílili hodnocení, takže není důvod robotovi nedůvěřovat.(6.12.2006)