Bratrstvo černé pracky

Undercover Brother

Utajené bratstvo

Akční / Komedie

USA, 2002, 83 min

akurat fajcim, takze pisem iba jednou rukou...niektore gagy vas dostanu..;-)(8.5.2004)

• fallangell

Za Aghiho: Harris tomu pridava hvezdicku. Jinak tragedie(7.6.2009)

• lennyd

Bílý muž, On, chce ovládnout celý svět. Začíná tím, že prvního nadějného černého kandidáta na post prezidenta US zdroguje, a přinutí jej prodávat grilovaná kuřata (GFC - znáte ?). Jediné co stojí v cestě před zkázou celého afroamerického světa je - tajemné bratrstvo s Tajným Bratrem v čele ... Ehm, celý film mi byl svým pojetím dost odpudivý, rasistické vtipy (oboustrané) každých 10 vteřín (že se do toho pustila i Denise Richards, ouvej). Jediné co bych mohl pochválit je docela dobrá hudba, a asi 2-3 momenty kdy jsem se usmál (cesta z holičství do tajné centrály, paranoidní bratr).. Většinou jsem ale snad i zavíral oči před trapnými rasistickými pokusy o vtip ... chjo(9.3.2005)

Rozpočet $25miliónovTržby USA $39,089,928Tržby Celosvetovo $41,604,473(26.4.2010)

• Kwaichi

Komédia o racizme ? OK. Nebolo to až také zlé a miestami sa na tom dalo aj zasmiať.(26.2.2011)