Bratrstvo černé pracky

Utajené bratstvo

Akční / Komedie

USA, 2002, 83 min

• ConanVJ

No to je zas hovadina. Kdyby to bylo alespoň vtipný. Za mě 5% :)(21.4.2012)

Afro Griffin. Film pojatý zábavnou formou, slušným soundtrackem s některýma peckama a s plno skvělými herci, kde se snaží "bílí" o to, aby se "černí" nedostali k moci.(8.8.2012)

Dobrá hudba , niektoré podarené gagy, ale predsa len určené skôr pre afro-američanov. Griffin rulez !(15.7.2003)

Zábavná a ve svém způsobu ujetá špionsko-akční komedie o souboji černochů s bělošským mocipánem. Nalezneme zde odkaz jak na Bonda (od hračiček s autem až po hodinky a super boty), Barbarelu (Denise Richards), kupu černošských filmů a akčních pecek od Bruce Leeho. Vše je zabaleno do pohodové starší hiphopové hudby a společně s pohodovými písničkami vytváří film svůj svět, ve kterém je moc hezky. Já vás do něj zvu také, mnoho podobných povedených ujetin není.(9.3.2006)

• lennyd

Bílý muž, On, chce ovládnout celý svět. Začíná tím, že prvního nadějného černého kandidáta na post prezidenta US zdroguje, a přinutí jej prodávat grilovaná kuřata (GFC - znáte ?). Jediné co stojí v cestě před zkázou celého afroamerického světa je - tajemné bratrstvo s Tajným Bratrem v čele ... Ehm, celý film mi byl svým pojetím dost odpudivý, rasistické vtipy (oboustrané) každých 10 vteřín (že se do toho pustila i Denise Richards, ouvej). Jediné co bych mohl pochválit je docela dobrá hudba, a asi 2-3 momenty kdy jsem se usmál (cesta z holičství do tajné centrály, paranoidní bratr).. Většinou jsem ale snad i zavíral oči před trapnými rasistickými pokusy o vtip ... chjo(9.3.2005)