Bratrstvo černé pracky

Undercover Brother

Utajené bratstvo

Akční / Komedie

USA, 2002, 83 min

Opravdu jsem se od srdce zasmál! Nenáročná komedie se spoustou vtipných situací a zábavným příběhem. Eddie Griffin je jako dělaný na podobné role, umí si ze sebe udělat srandu, což v tomto filmu předvádí dokonale.(27.8.2007)

Afro Griffin. Film pojatý zábavnou formou, slušným soundtrackem s některýma peckama a s plno skvělými herci, kde se snaží "bílí" o to, aby se "černí" nedostali k moci.(8.8.2012)

• forsberg

Austin Powers in Black, aneb kterak happy afroameričané s big ego (rozuměj dlouhými penisy) zvítězí nad nemotornými, hloupými, rasistickými bělochy. Nic moc, jen pár celkem slušných fórů, jedna vtipná narážka na O. J. Simpsona...proč vlastně dávám **? Inu, fandila jsem jim. Taky nemám ráda majonézu.(7.6.2009)

Eddie je drtic. Kdyz nekdy slysim o tomhle filmu, vybavi se mi dve sceny - souboj Eddieho s panem Pirkem a pak ta jak tomu belochovy rekli, ze je buzik :)(29.1.2005)

• ConanVJ

No to je zas hovadina. Kdyby to bylo alespoň vtipný. Za mě 5% :)(21.4.2012)