Kódované vysílání

• Velká Británie The Numbers Station (více)

Bývalý tajný agent Emerson - toho času v nemilosti - dostane za úkol chránit dvacetiletou Katherine, šifrovací operátorku v malé vysílací stanici CIA, která se nalézá v opuštěné oblasti. Emersonova mise je jednoduchá: udržet Katherine v bezpečí. Když bomba nastražená v autě před stanicí naznačí, že na ně kdosi něco chystá, dvojice je nucena použít stanici jako útočiště a Emersonovy bojové dovednosti jako svou jedinou zbraň. Stanou se terčem skupiny neznámých smrtících agresorů a nemají v rukou nic, než nahranou zprávu od předchozího bodyguarda. Emerson a Katherine se dostanou do boje na život a na smrt s velmi odhodlaným nepřítelem. V situaci, kdy je stanice ohrožena, cíl neznámý a únik nemožný, se stává prioritou této dvojice jediné - vyváznout z toho živí. (HBO Europe)

jopal

Nedajte sa odradit zlym hodnotenim, je to celkom pozeratelne, ako kratochvila na bezny vecer uplne v poriadku. ()

Saxos

Podprůměrný, nicneříkající akčňák ve kterém vůbec nic nezaujme. Ani příběh bez nápadů, ani rádoby akční scény, ani herci, ani hudba. Snad jen absolutní nelogičnost. ()

Raziel811

Nenapadá mě vůbec nic, co by se na tomto filmu dalo pochválit. Nuda od začátku do konce a i kdyz Cusack není nijak slušnej herec, tohle je z jeho poslednich počinů jednoznačně nejhorsí věc. ()

Snakefinger odpad!

Tohle byla bečka plná nudy hrající si na bůhvíco oslavující nevím co. Beztduchá zápletka s paranoidním Cusackem, který za každým stínem vidí nepřítele státu a je zavřený tři dny v týdnu v betonovém bunkru aby chránil operátorku co posílá čísla tajným agentům. No a co? Ať klidně zhebnou. ()

fabregas1

Aj jaj John nám zase narazil. Tenhle film je zbitečný a bezvýznamný. Moc nedoporučuji, radši si počkejte až to budou dávat na nově a pusťte si něco jiného. ()

gael83

Téma OK, zpracování taky OK, Johnův výraz " dělam to pro prachy", ale taky OK! Škoda, je to epizodické, seriálově laciné a finálově čitelné, ale nenudil sem se. ()

Jessica_Biel

Tak se tak koukám, koukám, čas běží a najednou lup! a film se mi vypne... Když já trotl si stáhnul jen první půlku! Které bych dal tři hvězdy. takže bych to měl dokoukat, ale jak tak čtu ty komentáře kolem, nadšené to asi nebude... ()

Googooplexer

Kjúzek chladnokrvne zabíja a jeho horná pera sa pri tom ani nezachveje (až na jeden prípad). To je teda námet ako sa patrí a okolo toho vystavaný zahmlený príbeh, ktorý nerozšifruje ani len scenáristov vnuk za 40 rokov. Nuda, ktorá nikoho nevtiahne, ani keby bol v bunkri podtlak. ()

Jindra_S

Komorní drama o chuti a (ne) schopnosti chladnokrevně zabíjet na pokyn. Mohlo být něco zapamatovatelného nebýt scénáře, který (po kolikáte už?) nedává logiku. Klasické prohřešky proti zdravému rozumu - postavy se v potřebných chvílích chovají jako idioti, jen aby se děj posunul dopředu, mnoho věcí je jen na efekt, pravidla se mění s průběhem filmu apod. Copak scénáře nikdo nečte předtím, než to začnou točit? ()

beaverkiller

Trailer byl lepší než film, Malin by si zasloužila Zlatou malinu a Cusack je už prostě moc starej na akční role. Nic víc se k tomu asi říct nedá. ()

JancakV

Víc jak 3* si to nezaslouží, ale film to není špatný a herecké výkony mne nijak neurážely. Určitě stojí za skouknutí. ()

violik

Tak mě Cusack opět zklamal, Havran byl opravdu poslední film, který se mu povedl. Opravdu nic extra - žádná akce a nulový thriller. Naprostá nuda. ()

hajner

Aj na hodinu a pol zdĺhavé. Vlastne tento príbeh sa neodohráva ani tak v podaní Cusacka ako skôr okolných ľudí. Ale katastrofa to nebola priemerné "B"-čko. ()

A161729

Je pravda že na hlavní roli John Cusack nějak moc nesedí je nemastný neslaný konec je silně divný (agenta přez nesplnění několika rozkazů nechá jeho šéf z dobré vůle jít ?)nooo......Ale celkově je to po dlouhé době jeden z mála filmů který se dal vidět a neurazil. ()