poster

Kódované vysílání

 • Velká Británie

  Numbers Station, The

 • Slovensko

  Agenti na odstrel

Thriller / Akční

Velká Británie / USA / Belgie, 2013, 85 min

Režie:

Kasper Barfoed

Scénář:

F. Scott Frazier

Střih:

Chris Gill

Kostýmy:

Sian Jenkins
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  **

  John Cusack a Malin Akerman natočili film, který je vlastně naprosto zbytečnej.(27.11.2013)

 • bourec
  ***

  I když začátek vypadal hodně slibně,tak nakonec průměrnej kousek vod dánskýho režiséra.Cusack hraje celkem v pohodě,překvapivě už druhej film za sebou mě nijak neva.Jenže takovej pěknej rozjezd,ale jak zalezli do toho přepadenýho vysílacího bunkru,film hodně zpomalil,ale hlavně se nějak moc nedělo.50% s odřenejma ušičkama(30.11.2013)

 • Tommassi3
  **

  "Ani nevím, že kouříte !!" - "Začal jsem s tím, když jsem skončil s chlastem !!" - "A proč jste přestal pít ??" - "Byl jsem ožrala !!" ;)(19.3.2014)

 • M.i.k.e
  **

  slaboučký akčňáček bez většího smyslu,kde se vlastně divák prakticky nedozví proč se to celé vlastně děje a který i přes svojí rádoby originální zápletku nepřináší zhola nic...40%(27.6.2013)

 • kaylin
  **

  No jo, John Cusack má asi moc velké pozitivní renomé, než aby si ho zkazil tím, že ve filmu zastřelí holku, vlastně ještě dítě. Tímhle si mě film rozhodně nezískal, protože hned na začátku jasně stanovil pravidla, která jsou daná, neměnná a očekávaná. Film pak není špatný, ale prostě průměrnost. Předvídatelnost, snaha tlačit na pilu, malý příběh, žádné velké rozuzlení, tohle z něj dělá jasného adepta na padesát procent. A v některých očích ještě méně.(19.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace