Kódované vysílání

Kasper Barfoed

F. Scott Frazier

Chris Gill
  • laik_60

ved to bolo na rozraní storoci , preboha, naco take nakldne prostredie by cela slavna CIA potrebovala ??? sifrovat akesi spravy kmusi !!!§ pche !!!!(3.5.2015)

I když začátek vypadal hodně slibně,tak nakonec průměrnej kousek vod dánskýho režiséra.Cusack hraje celkem v pohodě,překvapivě už druhej film za sebou mě nijak neva.Jenže takovej pěknej rozjezd,ale jak zalezli do toho přepadenýho vysílacího bunkru,film hodně zpomalil,ale hlavně se nějak moc nedělo.50% s odřenejma ušičkama(30.11.2013)

• M.i.k.e

slaboučký akčňáček bez většího smyslu,kde se vlastně divák prakticky nedozví proč se to celé vlastně děje a který i přes svojí rádoby originální zápletku nepřináší zhola nic...40%(27.6.2013)

• - Hlavní role, kterou ztvárnil John Cusack, byla původně nabídnuta Ethanu Hawkeovi. (Cheeker)

• - Film měl premiéru v roce 2012 na festivalu American Film Market, konaném v Santa Monice v americké Kalifornii. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v Anglii v oblasti Suffolk. (Terva)