Kódované vysílání

Scénografie:

Ged Clarke

Kostýmy:

Sian Jenkins

Tento špionážní (nebo jestli chcete politický atd.) má celkem slušný příběh,tempo je pomalejší,akce jako šafránu,herecké výkony v rámci možností ucházející (jinak film jen se 17 herci) a jinak je to film tak na páteční večer kdy se vám už moc nechce přemýšlet.John Cusack jde z role do role a tohle je spíš jedna z těch lepších v poslední době.Za mě 55 % a tři hvězdy.(1.12.2014)

CITÁT - Vysílání těchto kódovacích stanic probíhá 7437 dodnes........... Každodenní rutina, jen z práce do práce. Jednoho dne však dojde k dramatickému zvratu. Začíná boj o život. CITÁT - Odstraňte operátorku....... Skoro komorní drama dvou herců, uvězněných v bunkru. Je to o špionážní politice, pro někoho denní chléb, pro ostatní neznámá věc. Film je částečné zajímavý, protože vám dá šanci nahlédnout do věcí, o kterých nemáte ani ponětí. Dramatizace dobrá, hudba obyčejná a konec není zas tak špatný. CITÁT - Spusť odečítání...........(30.11.2014)

• Hanys_

Strašně levně působící béčko (pořád jsem měl dojem, že to točili po nocích v nějaké zrušené továrně), které trpí jednak absencí pořádného scénáře a boužel se nemůže opřít ani o nějakou pořádnou akci (Kasper Who?). Cusack ještě sem tam vleze do solidních projektů, ale tohle fakt není ten případ.(12.5.2014)

Nadprumerny becko s prumernym Cusackem.(12.5.2013)

• VanTom

Totálně provařená premisa (o smyslu práce pochybující agent je uklizen na klidné, odlehlé místo chránit pohlednou radistku) nudí hlavně na začátku a konci. Dobývání "radiobunkru" neznámými útočníky v prostřední části přece jen trošku probudí, nikoliv však chabou rozklepanou akcí nebo nepromyšleným plánem, protože účel toho všeho zůstane zakódován.(21.2.2014)

• - Hlavní role, kterou ztvárnil John Cusack, byla původně nabídnuta Ethanu Hawkeovi. (Cheeker)

• - Natáčení probíhalo v Anglii v oblasti Suffolk. (Terva)

• - Film měl premiéru v roce 2012 na festivalu American Film Market, konaném v Santa Monice v americké Kalifornii. (Terva)