poster

Kódované vysílání

 • Velká Británie

  The Numbers Station

 • Slovensko

  Agenti na odstrel

Thriller / Akční

Velká Británie / USA / Belgie, 2013, 85 min

Režie:

Kasper Barfoed

Scénář:

F. Scott Frazier

Producenti:

Nigel Thomas

Scénografie:

Ged Clarke

Kostýmy:

Sian Jenkins
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DEXTER099
  ***

  Tento špionážní (nebo jestli chcete politický atd.) má celkem slušný příběh,tempo je pomalejší,akce jako šafránu,herecké výkony v rámci možností ucházející (jinak film jen se 17 herci) a jinak je to film tak na páteční večer kdy se vám už moc nechce přemýšlet.John Cusack jde z role do role a tohle je spíš jedna z těch lepších v poslední době.Za mě 55 % a tři hvězdy.(1.12.2014)

 • Terva
  ***

  CITÁT - Vysílání těchto kódovacích stanic probíhá 7437 dodnes........... Každodenní rutina, jen z práce do práce. Jednoho dne však dojde k dramatickému zvratu. Začíná boj o život. CITÁT - Odstraňte operátorku....... Skoro komorní drama dvou herců, uvězněných v bunkru. Je to o špionážní politice, pro někoho denní chléb, pro ostatní neznámá věc. Film je částečné zajímavý, protože vám dá šanci nahlédnout do věcí, o kterých nemáte ani ponětí. Dramatizace dobrá, hudba obyčejná a konec není zas tak špatný. CITÁT - Spusť odečítání...........(30.11.2014)

 • Hanys_
  *

  Strašně levně působící béčko (pořád jsem měl dojem, že to točili po nocích v nějaké zrušené továrně), které trpí jednak absencí pořádného scénáře a boužel se nemůže opřít ani o nějakou pořádnou akci (Kasper Who?). Cusack ještě sem tam vleze do solidních projektů, ale tohle fakt není ten případ.(12.5.2014)

 • maverick10
  ***

  Nadprumerny becko s prumernym Cusackem.(12.5.2013)

 • VanTom
  **

  Totálně provařená premisa (o smyslu práce pochybující agent je uklizen na klidné, odlehlé místo chránit pohlednou radistku) nudí hlavně na začátku a konci. Dobývání "radiobunkru" neznámými útočníky v prostřední části přece jen trošku probudí, nikoliv však chabou rozklepanou akcí nebo nepromyšleným plánem, protože účel toho všeho zůstane zakódován.(21.2.2014)

 • - Hlavní role, kterou ztvárnil John Cusack, byla původně nabídnuta Ethanu Hawkeovi. (Cheeker)

 • - Natáčení probíhalo v Anglii v oblasti Suffolk. (Terva)

 • - Film měl premiéru v roce 2012 na festivalu American Film Market, konaném v Santa Monice v americké Kalifornii. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace