Kódované vysílání

F. Scott Frazier

Chris Gill

Kostýmy:

Sian Jenkins

Docela mě překvapuje tak nízké hodnocení. Neříkám, že je to kdo ví jaký výtvor, ale slušný thriller to je. Není to komplikované, místy tedy trochu primitivní, ale rychle to uteče a je to fajn zábava.(18.11.2013)

• dr.horrible

90 minút v kotolni. Bez nápadu, bez humoru, bez vzťahov, dokonca vlastne bez záporáka!! Cassie Ainsworth poteší, ale je tam tak dve minúty. Nuda jak film so Segalom(21.9.2013)

• M.i.k.e

slaboučký akčňáček bez většího smyslu,kde se vlastně divák prakticky nedozví proč se to celé vlastně děje a který i přes svojí rádoby originální zápletku nepřináší zhola nic...40%(27.6.2013)

I když začátek vypadal hodně slibně,tak nakonec průměrnej kousek vod dánskýho režiséra.Cusack hraje celkem v pohodě,překvapivě už druhej film za sebou mě nijak neva.Jenže takovej pěknej rozjezd,ale jak zalezli do toho přepadenýho vysílacího bunkru,film hodně zpomalil,ale hlavně se nějak moc nedělo.50% s odřenejma ušičkama(30.11.2013)

• MartinezZ

Nešlo o nějakou předělávku staršího filmu? Po celou dobu mi totiž přišlo, že jsem TO už někde viděl mnohem dříve. Celý film jsem měl déjà vu, akorát tu byli jiní herci, zvláštní. Nicméně jde o levnou záležitost, které se do krámu hodil pozemek s "ničím" kdesi "nikde" a postavil se na tom příběh o něčem tak tajném, že o tom skoro nikdo neví a tudíž na to stačí jen pár herců. Všechno je to dost předvídatelné a divák tak jen čeká, kdy To už konečně docvakne i postavám. Délkou film připomíná spíš zbytečně protažený díl nějakého krimi-trhiller-špionského seriálu. A otevřený konec dává znát, že autoři jsou se svými očekáváními poměrně naivní. Film zralý na stejný úkon jako se šiframi - po přečtení spalte.(9.6.2013)

• - Natáčení probíhalo v Anglii v oblasti Suffolk. (Terva)

• - Hlavní role, kterou ztvárnil John Cusack, byla původně nabídnuta Ethanu Hawkeovi. (Cheeker)

• - Film měl premiéru v roce 2012 na festivalu American Film Market, konaném v Santa Monice v americké Kalifornii. (Terva)