Kódované vysílání

Chris Gill

Kostýmy:

Sian Jenkins
  • Malarkey

John Cusack a Malin Akerman natočili film, který je vlastně naprosto zbytečnej.(27.11.2013)

I když začátek vypadal hodně slibně,tak nakonec průměrnej kousek vod dánskýho režiséra.Cusack hraje celkem v pohodě,překvapivě už druhej film za sebou mě nijak neva.Jenže takovej pěknej rozjezd,ale jak zalezli do toho přepadenýho vysílacího bunkru,film hodně zpomalil,ale hlavně se nějak moc nedělo.50% s odřenejma ušičkama(30.11.2013)

• Tommassi3

"Ani nevím, že kouříte !!" - "Začal jsem s tím, když jsem skončil s chlastem !!" - "A proč jste přestal pít ??" - "Byl jsem ožrala !!" ;)(19.3.2014)

• M.i.k.e

slaboučký akčňáček bez většího smyslu,kde se vlastně divák prakticky nedozví proč se to celé vlastně děje a který i přes svojí rádoby originální zápletku nepřináší zhola nic...40%(27.6.2013)

• kaylin

No jo, John Cusack má asi moc velké pozitivní renomé, než aby si ho zkazil tím, že ve filmu zastřelí holku, vlastně ještě dítě. Tímhle si mě film rozhodně nezískal, protože hned na začátku jasně stanovil pravidla, která jsou daná, neměnná a očekávaná. Film pak není špatný, ale prostě průměrnost. Předvídatelnost, snaha tlačit na pilu, malý příběh, žádné velké rozuzlení, tohle z něj dělá jasného adepta na padesát procent. A v některých očích ještě méně.(19.11.2013)