poster

Kódované vysílání

 • Velká Británie

  Numbers Station, The

 • Slovensko

  Agenti na odstrel

Thriller / Akční

Velká Británie / USA / Belgie, 2013, 85 min

Režie:

Kasper Barfoed

Scénář:

F. Scott Frazier

Střih:

Chris Gill

Kostýmy:

Sian Jenkins
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dr.horrible
  **

  90 minút v kotolni. Bez nápadu, bez humoru, bez vzťahov, dokonca vlastne bez záporáka!! Cassie Ainsworth poteší, ale je tam tak dve minúty. Nuda jak film so Segalom(21.9.2013)

 • DJ Obelix
  **

  Na Malin se hezky dívá a kupodivu podává i slušný herecký výkon. Jen škoda, že je ve filmu zdaleka jediná. Cusack a jeho nulové charisma zabíjí spolehlivě i potenciálně slušný námět. Suma sumárum podprůměrné béčko, jehož tvůrci měli alespoň tu slušnost stáhnout run-time pod hodinu a půl.(1.10.2013)

 • maverick10
  ***

  Nadprumerny becko s prumernym Cusackem.(12.5.2013)

 • Terva
  ***

  CITÁT - Vysílání těchto kódovacích stanic probíhá 7437 dodnes........... Každodenní rutina, jen z práce do práce. Jednoho dne však dojde k dramatickému zvratu. Začíná boj o život. CITÁT - Odstraňte operátorku....... Skoro komorní drama dvou herců, uvězněných v bunkru. Je to o špionážní politice, pro někoho denní chléb, pro ostatní neznámá věc. Film je částečné zajímavý, protože vám dá šanci nahlédnout do věcí, o kterých nemáte ani ponětí. Dramatizace dobrá, hudba obyčejná a konec není zas tak špatný. CITÁT - Spusť odečítání...........(30.11.2014)

 • laik_60
  **

  ved to bolo na rozraní storoci , preboha, naco take nakldne prostredie by cela slavna CIA potrebovala ??? sifrovat akesi spravy kmusi !!!§ pche !!!!(3.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace