Občanský průkaz (2010) odpad!

Nemôžem uveriť že Ondřej Trojan natočil takúto slaboduchú sci-fi kravinu.

Mistrovské pečení (2010) (pořad) odpad!

Už nestačí, že v každej sérii musí byť povinne minimálne jeden homosexuál, dokonca už nestačí že v každej časti to musia divákom aspoň raz pripomenúť, ale v poslednej vysielanej sérii musí tento aj súťaž vyhrať. A je úplne jedno, že to je priemerný pekár ktorý bol v každej časti série na vypadnutie. Scenár je vždy rovnaký. Je finále a šikovný pekár ktorý vyhrával jedno technické pečenie za druhým a bol niekoľko krát pekárom týždňa, tak sa mu zrazu ako "zázrakom" prestane dariť a víťazom ročníka sa stane podpriemerný pekár. A to len preto, že má inú orientáciu. Presne toto sa stalo nielen v tejto reality, ale aj pečenie Austrália a naposledy aj pečenie Kanada (ročník 2021). A touto sériou naša rodina skončila s týmto formátom na dobro. Zbohom TV Paprika.

Tři zlaté dukáty (2023) (TV film)

Ako vianočnú rozprávku, ktorú určite musíte každý rok vidieť sa toto "veľdielo" určite nestane.

Labakan (1956)

Hrozne urevaná rozprávka.

Rození obchodníci: Směna za lepší (2013) (pořad) odpad!

Presne takto pacujú priekupníci z AAA. Čo najviac odrbať majiteľa auta. Presunúť auto do iného mesta a tam ho z poriadnym ziskom predať. Samozrejme že v autobazároch ešte upravia počítadlo kilometrov.

Jak se krotí krokodýli (2006)

Vraví sa, že niektoré filmy zrejú ako víno. Bohužiaľ o tomto diele sa to povedať nedá. Ani po 15 rokoch som na tom nenašiel nič zábavné. Proste nevtipná, depresívna, nekomédia.

Princezna zakletá v čase 2 (2022)

Nudné a ničím nezaujímavé. S prvým dielom má spoločný asi len názov. Pán Kubík by sa mal vrátiť k Dakaru. Jedna hviezda za spev na konci toho "veľdiela".

Cosby Show (1984) (seriál)

Prvá séria výborná, ale potom sa to zvrhlo na feministickú a rasistickú frašku. Nech mi pán Cosby odpustí, že nemám rovnakú farbu kože ako on. A taktiež aj pani Phylicia Rashad nech sa na mňa nehnevá, že som muž čo sa rád pozrie na pekné modelky a ktoré nenazývam hneď štetky ako ona.

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

Na dnešnú skriplenú kinematografiu je toto špičkové fantasy a priznám sa že som sa slušne bavil. Kiež by sa niečo podobné do piatich rokov ešte podarilo natočiť. Asi jediný kto mi tam nesadol bol Hugh Grant v úlohe hlavného záporáka.