Původně se měli zúčastnit hudebního festivalu v nedalekém lese. Ale na scéně se objevil krvelačný záhadný tvor... Dějištěm filmu je Deadwood, malé městečko v Jižní Dakotě nedaleko slavného Mount Rushmore. Místní DJ Harley Henderson se mu rozhodl vdechnout nový život, a proto se snaží o zorganizování retro festivalu, který by navštívili lidé ze širokého okolí. Aby měli kde pozvaní hosté účinkovat, musí postavit obrovské jeviště, kterému má za oběť padnout nedaleký les. Enter Simon, environmentální aktivista a bývalý hudební producent v jedné osobě, se však na to nehodlá dívat se založenýma rukama a postaví se do tvrdé opozice vůči Henderson. Brzy však musí nechat spory stranou, protože na scéně se objeví bytost sice bez zájmu o nejvýznamnější místní hudební událost posledního století, ale o to s větším zájmem o samotné aktéry akce. (oficiální text distributora)

joora1 odpad!

Když jsem film viděl, myslel jsem, že koukám na něco ve stylu Souboje titánů z 80.let. Když jsem si přečetl info a zjistil, že to je film z roku 2012, tak jsem se musel smát. Triky zplácané na koleni snad v movie makeru, nesmyslné dialogy, které neměly hlavu ani patu...ještě teď tomu všemu nějak nemůžu uvěřit. ()

Matli

Bohužel jsem neviděl celé, ale i tak musím ohodnotit, jelikož si myslím, že jsem nepřišel o žádné významné kulturní dědictví. Z toho co jsem ale viděl chápu proč je tu hodnocení 5* nebo odpad, je to parádní nabušenej a stupidní nářez, kterýmu se musí člověk s nešťastnýma slzama v očích smát. Proto musím nezaujatě s lehce bolavým srdcem dát hodnocení jaké jsem dal :-) ---bez procent--- ()

Ydrosten

Na kanále UNIVERSAL, se to vysílalo dne 1.4.2013 Možná to byl apríl, možná ne. Bohužel to sledovala moje drahá polovička která se u toho bavila asi po svém. Vzdal sem to a i přes nepříznivé počasí jsem vyrazil na procházku se psem. triky nestály za nic a příběh ( po třičtvrtě hodině ) sem nepochopil vůbec. Odpad dávám velice nerad, už jen proto že své příznivce si film asi nejde ( minimálně 4 si už našel ) Dám proto 1 hvězdu ( za Alice Coopera ) ()

drankeryth

Bratranec Kinga Konga, tak vyzeral Bigfoot vyzorovo, len bol o nieco mensi:) Od filmu som vobec nic necakal prevratneho a aj tak bolo. Bigfootove hromove utekanie mi po case liezlo na nervy, ale aspon sa cinil naokolo a docela casto ukazovali krvilacne akcie na nevinnych ludi, ale bez krvi. V Bigfootovej zalube patrilo odhryzavanie ludskych hlav, ktore zjedol a zvysok tela vzdy odhodil. Nepochopil som preco. Pochybujem, ze sa z toho najedol:) O hereckych vykonoch by som pomlcal, pretoze ich herecke podanie sa rovnalo k mentalne postihnutym ludom a aj ty su inteligentnejsi, ako zmienovani herci. Hlavne ta blondava, hystericka zenska, ktora sa pridala k zachrane Bigfoota. Nakoniec na to doplatila a milucky Bigfootik ju zaslapil, ako zvysok cigarety. Pocitacove triky boli slabe, ale uz som videl aj horsie. Film by ma vobec nebavil, ale vsetko to zachranilo pocetne mnozstvo akcii, aj ked tie tiez nevyzerali profesionalne. Film ma prijemne pobavil ako komedia s Bigfootom na cele, ktory z toho bol najlepsi. Co ma najviac z filmu potesilo bolo skoncovanie s hlavnymi hrdinami, ktorym este na pocest urobili sochy, ze ich vraj zachranili pred Bigfootom. Ja som film dobre sledoval, ale oni nemali nic spolocne zo zabitim Bigfoota. Vsetku spinavu pracu urobili bojove stihacky, ktore ho zabili. Takze by som odporucal sochy znicit a pouzit ich na nieco uzitocnejsie:) ()

MickeyStuma odpad!

Tak nevím. Má tohle být nějaká variace na King Konga nebo na Yetttiho? Nebo snad obojí? Příběh bez logiky nám ukazuje útok podivného humanoida neustále řvoucího a podivně potrhlého na skupinku několika málo lidí pořádající slavnost. Chtěl bych vidět výši honoráře Alice Coopera za vystoupení na takovéto akci. Celé je to televizní, tedy efektově podivné, levné, pro filmaře opravdových filmů příkladně odstrašující. Nic víc, nic míň. ()

Rathalos

Je to sice strasna kravina s hroznymi hercami i trikmi,ale zabavna a akcna uz od zaciatku,preto si tento Bigfoot zasluzi aspon dve hviezdicky...:-) ()

gazogazo odpad!

Jasná palba! Otázka pro zvídavé: kolik procent má tak asi nejlepší film s bigfoot tematikou, za, řekněme, třicet let ? Myslím že bigfoot je větší fail než videohry. ()

beso74

Obrovské prekvapenie, moje očakávania boli úplne nulové, v dlhom rade filmov o všemožných odrastených humanoidoch sa ich takých, čo by sa dali označiť za pozerateľné, nájde len hŕstka. Ak sa zberáte pozrieť tento film kvôli hororovej atmosfére, trikom alebo úžasným hereckým výkonom, ste vedľa jak ta jedľa. Ale ak máte chuť na americký film ktorý je skôr paródiou na horor a súčasnú americkú spoločnosť, paródiou o zaslepenosti nielen ľudí naháňajúcich sa za ziskom ale aj niektorých "zelených" aktivistov, ktorí sú ochotní isť za svojim cieľom aj cez mŕtvoly v rámci hesla Zo zbraňou v ruke bojujme za mier, film ktorý sa nebojí znesvätiť Rushmore a neobíde ani objektivitu televízneho spravodajstva a navyše si robí celý čas srandu sám zo seba, potom odporúčam pozrieť tento úlet. Ja som sa bavil väčšinu času takmer kráľovsky, škoda že finálna minutáž nebola okyptená ešte o takých 10 minút, bolo by to fakt eňo-ňuňo. ()

HERGImanCZ odpad!

Přízrak z lesa strachu je nádherná ukázka filmu, ve kterém je vše špatně. Bylo mi jasné, že film nebude bůhví jak dobrý, když se koukneme na studio, které ho vypustilo do televizí. Film ale předčil má očekávání. Jsem ochotný pochopit, že u nízkorozpočtového filmu nebudou efekty nijak špičkové. Ale příběh by mohl být alespoň průměrný, což se zde nestalo. Chování postav je naprosto nelogické. Zároveň zde nenajdete žádnou sympatickou postavu, se kterou byste se jako divák dokázali sžít. A závěr? Ten celé té neplánované komedii nasazuje korunu. ()

topi80

Mám takový dojem, že tvůrcům Přízraku z lesa strachu bylo líto, že se tvůrci série Rambo rozhodli už v druhém dílu zásadně odklonit od původního poselství a atmosféry, a tak se rozhodli natočit dvojku po svém. A protože obyčejný smrtelník už by byl pro partu vidláků z jakéhosi zapadákova poněkud nedostačujícím soupeřem, nahání se tak na čtyřkolkách a offroadech skutečně hodně vypečený King Kong. Do toho si ještě stihli tvůrci vystřelit z nejrůznějších ekologických aktivistů a sluníčkářů, které od ochrany znevýhodněného druhu neodradí ani to, že onen druh zašlápl či ukousl hlavu některým z nich. V první půlce jsem se bavil opravdu dobře (k čemuž přispěl i Alice Cooper), v druhé (té akčnější) to paradoxně začalo ztrácet dech. Pokud od tohoto filmu nečekáte horrorovou atmosféru a gradované napětí, ale jen dobrou zábavu, mohu bez problémů doporučit. ()

Stejšn

Tak tady už jde do tuhýho. Potvora (ne nepodobná Eddiemu od Iron Maiden) je v plné kráse odhalená už v první minutě a pak to jde ráz na ráz. Neexistující scénář podpírají nulové herecké výkony, které spolu s katastrofálním dabingem vytvářejí z tohoto filmu skutečný skvost sračkismu. Hvězdička za Coopera a záběr, kde fanouška na fesťáku rozmajzne padající toi-toika. Sledování možno pouze po požití psychotropních látek. ()

offlineman

To byla taková debilita, kterou by nenatočil ani Hřebejk, ale na rozdíl od jeho sraček, tady sem se alespoň trochu pobavil. ()

Futulama odpad!

Keď ani žaba na začiatku filmu nieje reálna, viete do čoho idete. Filmové efekty sa ospravedlniť dajú ale to, čo sa deje vo filme sa ospravedlniť nedá! Film bol blbý...vážne, vážne, veľmi, veľmi blbý.... Toľko odkusnutí hlavy som ešte nevidel, bigfoot bol na jednom zábere 10 metrový, na dalšom zábere mal 30 metrov, pohyboval sa ako hrdinovia v Diablu 1, dokonca vyzeral na každom zábere inak. Logika "hercov" bola....bola.... to bolo niečo neuveritelné.... Naviac Bigfoot asi ovládal teleportovanie pretože nikde ho nevidia, počujú že sa blíži a zrazu sa objaví pred nimi alebo za nimi, 10 metrová obluda im stojí za chrbtom a oni o nej nevedia, na jednom zábere je sneh a na druhom zábere zase sneh nieje.... Takže záver: Bola to neskutočná hovadina, ale dalo sa to pozerať... kde inde môžete vidieť odkusovanie hláv ? ()

Virusman666

Dal jsem o hvězdičku, možná o dvě více kvůli tomu, že je toto béčko trochu podhodnocené a taky je to můj žánr filmů... Dát ale "odpad"? To ti experti, kteří takto hodnotí horory asi nikdy neviděli ruské - sovětské filmy.... ()