Původně se měli zúčastnit hudebního festivalu v nedalekém lese. Ale na scéně se objevil krvelačný záhadný tvor... Dějištěm filmu je Deadwood, malé městečko v Jižní Dakotě nedaleko slavného Mount Rushmore. Místní DJ Harley Henderson se mu rozhodl vdechnout nový život, a proto se snaží o zorganizování retro festivalu, který by navštívili lidé ze širokého okolí. Aby měli kde pozvaní hosté účinkovat, musí postavit obrovské jeviště, kterému má za oběť padnout nedaleký les. Enter Simon, environmentální aktivista a bývalý hudební producent v jedné osobě, se však na to nehodlá dívat se založenýma rukama a postaví se do tvrdé opozice vůči Henderson. Brzy však musí nechat spory stranou, protože na scéně se objeví bytost sice bez zájmu o nejvýznamnější místní hudební událost posledního století, ale o to s větším zájmem o samotné aktéry akce. (oficiální text distributora)

MT_Y

Bigfoot, tak proč ne vizuálně mi přišel až roztomilí a pochopil jsem i jeho hněv, takže proč NE, ANI mi extra nevadila ta přehnaná CGI kterou Bigfoot byl vytvořen 🤗 Film vlastně na ně působil spíše jako komedie / klasický film, jako horror bych to nehodnotil a nenazval vůbec (heh jasně že sem tam Bigfoot někoho sní, nebo odhodí nebo zašlápne, ale není to extra násilný možná i vůbec takže 😄). Já osobně film prostě budu hodnotít jako právě komedii a částečně prostě klasika film, jasně občas to klišé Bigfoota že je fakt totálně počítačový ok asi jako nevypadá to úplně Best, ale myslím si že zde bylo hlavní to téma nežli přímo vizualita tohoto tvora, takže nebudu to dávat jako minus... Herecké výkony ano místy přehnané / nedůvěryhodné zde to minus dát musím, extra příběh jasně se v tom úplně hledat nemůže, je to spíš o tom dvě skupiny lidí, jedna chce respektovat Bigfoota druhou skupinu to nezajímá, kdo vyhraje kdo prohraje větší smysl příběh nemá, ale dle mě je příjemná podívaná, odlehčující (Včetně Alice Cooper 😄) a rozhodně neurazí 👍 Jen opravdu když se někdo rozhodne na to podívat - Opravdu o horror nejde takže ho zde ani nečekejte! Hodnotím to jako béčkový film a komedii takže dávám 4 hvězdy (vytknutí výše) a 87% mě to fakt nepřišlo. Jako nějak špatný film 🤗 ()

brasek odpad!

Strach a depresie mám z týchto filmov, za každú cenu niekto chce natočiť niečo a potom to takto dopadne... alebo aj podradní herci si potrebujú zarobiť, pretože ich herecké umenie nepustí hrať ani komparz v niečom inom. ()

Ilus odpad!

Pustila jsem si jen scény s bigfootem, zbytek jistě hlubokého příběhu jsem vynechala, aby mi nezkazil tu skvělou podívanou. Bez ironie říkám, že jsem se výborně bavila. Dávám zasloužený "odpad", cokoli jiného by tvůrce jen uráželo. Paráda! ()

Lucienne6

Nevím, jestli to bylo myšleno vážně, nebo ne, ale aspoň jednu hvězdu za A.C. :-D každopádně jako recese dobrý 😄 ()

JesterKruger odpad!

Bruce Davison je sice skvělým hercem, ale za to je asi špatným režisérem. Celkem natočil pouze dva filmy, což svědčí o tom, že asi s režií pouze experimentoval. A největší problém je ten, že natočil film ve společnosti Asylum, společně se SyFy. Krása. Co nás tedy čeká? Špatné efekty, pár dobrých a pár levných herců, k tomu všemu špatný děj. Co více si přát??? Tady nelze dát 1* za některé herecké výkony, jelikož tento film je tak otřesný, až mě z něj bolí hlava. Tady se podle mě nikdo nesnažil udělat alespoň trošilinku dobrý film. ()

JimMorrison

netušil jsem, že v roce 2012 je ještě někdo schopen spáchat tak příšerný triky... dialogy dementní, herecký výkony strašný (hlavně ta studentka biologie, ta byla na ránu od prvního okamžiku), prostě zábava zaručena... btw. fakt si tvůrci myslej, že v roce 2012 "celébrity" používají telefon jako Motorola Razr (nebo co to bylo za véčko)? Měl jsem pocit, že sleduju film cca z roku 2005 ()

Starejsi odpad!

Asi môj (teda myslím si) 4. Odpad...ale úplne zaslúžene. Zle efekty, ale aspoň sa na tom človek zasmeje, tak zlé to je. ()

jerzy1976 odpad!

právě sledováno na Universal Channel a nevěřím vlastním očím...jestli nějak vypadá filmový děs běs, tak takhle ()

PORTER44 odpad!

Další filmová stupidita,zlatý King Kong oproti tyhle kravině to mělo nějaký děj.Hrozná režie,hrozné herecké výkony a mizerné efekty. ()

Cecko

Tak toto jsem ještě neviděl. Film z roku 2012 a já jsem si u něho připadal jako kdybych hrál lacinou PC hru ze začátku tisíciletí. Ano, tak strašné vizuální efekty to mělo. Hloupý a zmatený scénář, zmatený děj, zmatený střih a završuje to zmatená obří opice, která ještě ke všemu běhá ve vzduchu, metr nad zemí. Téměř všechny akce jsou ve filmu dělány počítačem a to dokonce i jízda aut, o letu vrtulníků ani nemluvě. Pokud by místo opravdových herců tvůrci vytvořili animované postavy, tak by to bylo o něčem jiném. Takto...mě nenapadá vhodný výraz pro tento film. Každopádně bych tomu dal 5 hvězd za obrovskou odvahu toto pustit do světa. ()

martan1 odpad!

Pouštět to vězňům v Guantanamu, přiznal by se Američanům každý. Já to vydržel slabou půlhodinku a i tak se půjdu co nejdříve nechat prohlédnout od doktora, jestli to nenechalo nějaké trvalé následky na mém duševním zdraví. Kdybych to měl shrnout, holokaust mozkových buněk! ()

Aguirre odpad!

Chudera Fenn, jedina slapala na plny plyn v tomto neuveritelnom "veldiele" . Toto snad museli tocit s umyslom spravit si p.del z celeho sveta. Tragicka kamera, tragicki herci, pocitacove animacie na urovni skolky... Ach jaj. Helikoptery utocia - zaber na zasnezene stromy a z ineho uhla zaber s pozadim zeleneho pralesa. To vsetko v jednej scene. ()

Petra.Komark

Takhle jsme se nezasmáli ani na Silvestra :-D :-D :-D + všem příznivcům podobně zvrhlého humoru doporučuji neméně sofistikovaný skvost: Mrazivé peklo :-D :-D ()