poster

Mama

 • Španělsko

  Mamá

 • Španělsko

  Mama

 • Slovensko

  Mama

Horor / Thriller

Španělsko / Kanada, 2013, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • juta
  ****

  Zprvu jsem se bál, jak si s tím Andres Muschietti poradí. Kraťas byl naprosto super a nakonec ani celovečerák nezklamal. Nechyběla ani scéna z kraťasu, která byla poněkud pozměněna, aby pasovala do filmu. Horor je to opravdu parádní. Miluju horory, kde příšery vydávají nepříjemné zvuky a navíc, když vypadají děsivě a rychle se pohybují, tak to je potom něco! Konec byl dobře pořešen, takže jsem spokojený.(23.6.2013)

 • MMR
  ****

  Celkem napínavý horor, ne až tak strašidelný, jak by se mohlo na první pohled zdát, ale přesto si myslím, žě to mělo dost do sebe z hlediska svého žánru.(21.8.2013)

 • xxmartinxx
  ***

  Všechna klišé na hromadě. Bubáci ve skříni, bubáci pod postelí. Blesky fotoaparátů, blikající žárovky, noční můry. Na rozdíl od Sinistera jim to ale nežeru a opět se potvrzuje, že Del Toro líp režíruje než produkuje.(11.3.2013)

 • Fr
  *****

  ,,JEJICH EMOCIÁLNÍ VYSPĚLOST KORESPONDOVALA S JEJICH DOBOU ODLOUČENÍ OD CIVILIZACE. V DOBĚ ODLOUČENÍ SI DÍVKY VYMYSLELY SVÉHO IMAGINÁRNÍHO STRÁŽCE. RODIČE, KTERÝ JE KRMIL, CHRÁNIL JE A TAK DÁLE. ŘÍKAJÍ JI MAMI.“...... /// Když se paní, co v lese bydlí, rozhodne, že se v jejím revíru děti střílet nebudou, mohlo by bejt zadělaný na pěknej rodinnej příběh. Kdyby se nejednalo o jinou realitu… Ježíš to je hezký! Takový krásný děti! A ty obrázky! Sny! Má husí kůže už dlouho neměla z ňáký strašící maškary takovou radost! Sinister, Máma, a teď snad ty Babovřesky! A pak že to nejde! (na to že to má rating PG-13…) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Našel jsem v lese parchanta. Furt mele něco vo matce. 2.) Thx za titule ,,Chatterer“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ***(1.5.2013)

 • zelvopyr
  **

  Nízké sebevědomí autorů: Dusnou a ponurou atmosféru vyšperkovali lekačkami -- pro jistotu, kdyby atmosféra na někoho nezabrala, tak "aby bodovali sichr aspoň v něčem" -- čímž u mě body naopak silně ztratili. A bohužel, když už se příběh čím dál kostrbatěji doklopýtal k finále, začal být strašlivě rozvláčný a co se mělo odbýt beze slov dvouminutovou vypjatou scénou bylo ukvílené, pětkrát popotažené, dvacetiminutové fuj se stupidní myšlenkou i animací. Ach jo. Přitom nápad o hned několika adoptivních maminkách v různém stupni životnosti, soupeřících místy dost nefér o přízeň dětí, byl výborný...(31.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace