Wrong

(festivalový název)
  • USA Wrong

Dolph Springer se jednoho rána probudí, aby zjistil, že ztratil svou životní lásku, psa Paula. Během svého pátrání po Paulovi Dolph radikálně mění životy ostatních, a sám u toho riskuje zdravý rozum. (JayZak)

miki68cz

V pravdě surreálné :-) podivně zbytečný film o ničem a stejně jsem ho dokázal bez problémů dokoukat do konce. Doporučuji ano i ne, koukněte uvidíte sami. ()

iz67

Tak tohle je neskutecne srandovni surrealisticka hricka. Smal jsem se z plna hrdla. Ty postavy a dialogy jsou proste neskutecny! ()

Vasyl

Ano je to špatně. Možná by se to mohlo jmenovat aji "Wrong and weird". Filmy kde na sebe jednotlivý události nenavazují a jsou absolutně WTF, by se točit neměly. To by to pak mohl dělat každej. Jedna hvězda za hudbu a Fichtnera, to je borec. ()

vinducha

Zatím nejnormálnější mnou viděný film z produkce pana Dupieuxe , i když , to kancelářské pracoviště ... Zdá se , že jeho studnice nápadů za všechny prachy je nevyčerpatelná. ()

Googooplexer

Dupieux si zaslúži zlynčovať. Čo je to preboha za meno?! A navyše Quentin! A Jack Plotnick má byť jeho Laura Dernová? Jediné, k čomu ma tento film dohnal¨je, že si musím pozrieť aj tú jeho vraždiacu pneumatiku Roberta, aby som sa utvrdil v presvedčení, že Monsieur Dupieux má v hlave kakový (pôvodne som chcel napísať "kakaový", ale takto mi to pripadá presnejšie) puding. A ešte jedna vec: vzácna ukážka toho, ako môže byť jeden film zároveň dobrý a pritom úplne zlý. Preto sa to aj ťažko hodnotí - no nechcem to vidieť znovu, to je isté, bohužiaľ si niektoré scény zapamätám navždy a možno 2-3 "skeče" by som si pozrel znovu. (Prízvuky ma bavili, ale so psom sa nedá telepaticky spojiť, skúšal som to na svojom. Či majú výkaly pamäť, to som neskúšal. Zatiaľ.) ()

bedsore

Na tomhle filmu je něco špatně. Zásadně špatně.....Ne, ne, vlastně ne. Je to jasný jako facka. Jako do pěti počítat: jedna, dva, čtyři, sedm, pět. Haf, haf....Já? Já? Proč já?......Nepamatuju se, že bych si dával před filmem čouda, čouda, čouda......Kdo si dá se mnou? Ten film je v pořádku. To se mnou je něco špatně.....Asi ()

Edwin44 odpad!

Mno pokud bych o nějakém filmu měl říct, že jsme ho nepochopil tak by to byl tenhle. Nějak mě asi pointa obešla velkým obloukem a já jen nevěřícně čuměl na obrazovku a vzduchu si říkal WTF is this? Hovno co má vzpomínky? Kancelář kde jen prší? Mrtvej a znovu oživlej zahradník? Mno tohle bylo i na mě moc "hlubokomyslný". Těch pár vtípků to vážně nezachránilo. Souhlas více méně s MartinezZ ()