Ig Perrish (Daniel Radcliffe) měl skvělý život, bohatou rodinu, i ženu svých snů, krásnou rusovlásku Merrin Williamsovou. Merrin byla však za neobjasněných okolností zavražděna. Z Iga je najednou hlavní podezřelý a nikdo, ani vlastní rodina, v jeho nevinu nevěří. Zlomený a neprávem obviněn žije ze dne na den a své neštěstí zahání alkoholem. Jednoho dne se probudí a zjistí, že na čele mu vyrůstají podivné rohy. Že by to bylo znamení a podaří se mu vraha vypátrat? Spolu s rohy totiž získal zvláštní schopnost a rozhodne se udělat vše pro to, aby vraha své lásky našel. (JOJ Cinema)

Pompeius

Námět dobrý, herecké výkony také, ale jinak je to fakt srágora, scénáristicky, i režisérsky. Nejlepší je tam Heather Graham. (Ale ne, Daniel je dobrý taky, jako vždy.) Ale jinak je to fakt děsná sračka. Fakt děsná, absolutně nefungující. ()

JJaannee

Tak tohle byl úlet. Stále nevím co si o tom myslet, jakože komedie? Fantasy? Rozhodně ne horor, i když pár nechutných kousků tam bylo. ()

touseli

Harry Potter se od doby Harryho Pottera hodně herecky vysekal a ukazuje, že i když máte 145 cenťáků, tak můžete bejt dobrej herec. Už Dámou s černym mě dostal a tímhle kouskem se v mym žebříčku zařadil někam mezi Toma Cruise a Petera Dinklage. No ale aby nebyl tenhle komentář jenom o tom jak je kdo velkej... borec, musím tomuhle filmu vychválit scenérie, hudbu, dialogy a nápad. Výbornej zážitek kazil maličko jen ten všudypřítomnej katechismus a s ním spojená přehnaná koncovka. Nezkazilo mi to ale film natolik, abych neuvažoval i o pěti hvězdách. Za mě 85%. ()

zemon

Ja proste neviem. Knihu som čítal a bola TOTÁLNE EPICKÁ, ale Aja z nej vynechal tie najlepšie časti. PREČO? Prečo tam nebol TAJOMNÝ DOMČEK Z MYŠLIENOK? Teda bol, ale bol to úplne obyčajný stromový domček. V knihe to bola alfa a omega všetkého. Prečo tam nebola opustená ZLIEVAREŇ, ktorá sa stala na čas Igovým domovom a v ktorej sme pri čítaní knihy prežili takmer polovicu času? Sakra tak som sa tešil na tento film. Prečo boli postavy tak nezaujímavo spracované a neveril som im? Proste sme len zistili že "veď viete kto" je ten zlý. Slabá psychologizácia a to mal film dve hodiny. Toľko priestoru. Prečo sa to skončilo tak ako sa to skončilo? PREČO? V knihe to bolo tak (prepáčte že sa opakujem) EPICKÉ. Benzín, čertove zápalky, oheň, spomienky na domček z myšlienok a potom znova oheň. PREČO to takto spravil? ()

Rob318

Krásně vykradený Shakespeare, vážně jsem se na tenhle film těšil. Jenže sliboval něco jiného než nakonec ukázal. Příběh byl normální průměrná plochá detektivka a "rohy" zůstaly nevyužity. Kdyby se film ubíral cestou, jako rvačka novinářů a následný bar, bylo by to na plné hodnocení, takhle za originální nápad nacpat do detektivky trochu smradu s pekla dávám tři hady . ()

Weexrylo

Každý zlý byl na začátku vlastně dobrý? I sám ďábel byl dříve andělem. Tady padlo hodně andělů, ale naštěstí jeden znovu vstal, ikdyž to byla nejtrapnější část celého filmu. Radcliffe tady hraje dost dobře, soundtrack (něco i z Fight club, Vikings) tomu dával šťávu v pravých momentech a celkově jsem Iggymu docela fandil. A Merrin jsem zpočátku dost podcenil. Až na ten závěr bych tomu dal plný kotel, dobře se to sledovalo. ()

Vlad

škoda že pán režisér nevedel čo chce natočiť. Chvíľami to bol celkom slušný horor, miestami fantasy, komédia, ale väčšinu času to bola romantická cukrovačka, čo som ja osobne nečakal. Verím že romantičkám sa to môže páčiť, ja osobne som mierne sklamaný. 65% ()

dannypajinky

knihu jsem nečetl asi jako valná většina tady , ze začátku to gradovalo a jako každý jsem přemýšlel jaký sviňák mu jí sundal bratr,otec.matka a pak ta scéna záchrany života z pod klád a opravení řetízku a bylo mi to jasný a jaksi zbytek filmu pro mě skoro zbytečný ovšem ty rohy chci taky , v druhé půlce už tam jen chodí a mstí se co začne rychle nudit bohužel opět očekávání bylo moc velký no ale průser to nebyl 72% ()

Akatsuki

Film má své přednosti, díky kterým je zvláštní, zajímavý, dokonce se nebojí opustit vody knižní předlohy, ve třetí čtvrtině však ztrácí na přitažlivosti kvůli snaze za každou cenu identifikovat Iga s postavou Satana, ačkoli by stačilo již vypůjčené atributy pouze chytře uplatnit. Snímek tak doplácí na svou snahu o epické finále, přesto je nutno ocenit prvky originality a zájem o uchopení této předlohy. ()

chrisw

Harry Potter nám pěkně vystrčil růžky. Možná to není zázrak kinematografie, o kterém se na FAMU budou za dvacet let učit, ale určitě to je víc, než jednohubka na nedělní odpoledne. Aja má režii v paži (scéna s hady, rvačka u jezera, senzacechtiví novináři) a Radcliffe se konečně naučil hrát. "Co kdybyste si dali do huby? Vítěz získá exkluzivní interview!" ()

Pollini

Do té doby, než kamrádovi ustřelili hlavu to bylo na 5 hvězd. Pak to bylo tak přitažený za vlasy, že mě to nas..alo. Ale těch 5 hvězd dám, i když jsem to uprostřed uhodla, protože jinak to bylo na 100%. ()

maxi_tom

Zaujímavý filmový počin s dobrým výberom hudby v rámci soundtracku a skvelým Radcliffom, Mix rôznych filmových žánrov mi určite nevadil, film nenudil a dokázal ma zopár krát rozosmiať. Škoda len toho záveru, ktorý je "trošku" viac prepálený a vyznieva smiešne. Inač film si podľa mňa to červené číslo zaslúži. Za mňa teda 4* (7/10). ()

Bednobuch

Bohužel jsem moc nadšeny nebyl. Od začátku se da vytušit, kdo je vrah a ten konec byl moc přitaženy za vlasy. Takže celkový dojem chabý. ()

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013

Alexandre Aja a ďábelský LaBeouf?

Alexandre Aja a ďábelský LaBeouf?

12.12.2011

Filmová adaptace bestsellerového románu Horns, jehož autorem je syn Stephena Kinga Joe Hill, našla režiséra. Nečekejte decentní filmařinu, projekt dostal na starost francouzský masakrátor Alexandre… (více)