Ig Perrish (Daniel Radcliffe) měl skvělý život, bohatou rodinu, i ženu svých snů, krásnou rusovlásku Merrin Williamsovou. Merrin byla však za neobjasněných okolností zavražděna. Z Iga je najednou hlavní podezřelý a nikdo, ani vlastní rodina, v jeho nevinu nevěří. Zlomený a neprávem obviněn žije ze dne na den a své neštěstí zahání alkoholem. Jednoho dne se probudí a zjistí, že na čele mu vyrůstají podivné rohy. Že by to bylo znamení a podaří se mu vraha vypátrat? Spolu s rohy totiž získal zvláštní schopnost a rozhodne se udělat vše pro to, aby vraha své lásky našel. (JOJ Cinema)

doriana.g

A já dávám 5 stárů. Nenápadný, přesto výborný cast. Skvělé tempo, ani minutu jsem se nenudila. Několikrát jsem se nahlas zasmála. A jednou jsem zařvala "NOTYVOLE" tak, že jsem vyhnala dceru od kompu v pokojíku. A Daniel fajn, já mu ty rozervance věřím. Vlastně se ještě teď culím, když si vzpomenu na některé momenty... Prostě super ujetina. Jupí. ()

Willynka

Tak strašně jsem se těšila a ono to vyšumělo do prázdna. Podivně nastříhané. I přes hysterické výlevy neuvěřitelně citově chladné. A ten špatný digitální konec. Zázrak se nestal. Z průměrné knihy se stal průměrný film. ()

Eru_Iluvatar

Skvělý výkon Daniela Radcliffa i ostatních herců. Jakožto nečtenář Hillovy knihy nemohu posoudit, zda je film zpracován dobře, či nikoliv, nicméně mohu klidně říct, že i když je zápletka vcelku zajímavá, kazí ji předvídatelné události a občasné nehodící se scény. Někdy jsem nevěděl, jestli se mám smát a nebo to bylo záměrně tak absurdní aby to v divákovi vyvolalo pocit strachu z ďábla a posedlosti lidí. Moc mě mrzí, že tyto scény trochu kazí onen původní skvělý nápad pana Hilla. Nicméně se těším na knihu a po přečtení zjistím zda je nutno posoudit film znovu či ne. ()

Penguin10

Možná bych si to uměl představit s jiným hlavním hrdinou,Daniel bez rohů mi bez rohů přišel nemastný neslaný. Ale po pomalejším začátku to docela šlo,zápletka super,ale konečné vyústění se mi nelíbilo. ()

Saxos

Film střídá kvalitu od jedné až po pět hvězd, stejně jako žánr a hudbu. Rohatej Potter je super. Hlavně, když před ním všichni řáděj. Já se přiklonil na stranu vyššího hodnocení. Update 7/2023: nějak jsem se o5 dostal k parohatýmu Harrymu a hodnocením zůstanu na dobrých 4☆. Bavil jsem se ještě víc. Závěr: doporučuji. ()

StanaB

Holt Daniel Radcliffe už není ten malej kluk s kulatejma brejličkama a je to jenom dobře. Byl výborný! Místy mi přišlo, že se dívám na komedii než horor, ale nic to nemění na faktu, že se mi film líbil a pro mě byl vážně koukatelný. ()

Ace.A.T.L.

Zajímavá myšlenka a zajímavý zpracování. Volba DR do hlavní role, byla myslím dobrá volba. Zahrál to zajímavě a myslím, že se mu povedlo všechno, jak mělo :) Film sám o sobě, je zase něco jinýho, než je všude kolem a určitě neurazí. Za mě zasloužený 3* a až se podívám znova, tak možná změním na 4*. DOPORUČUJU :) ()

mr.twizta

Predlohu jsem samozrejme necetl, ale prijde mi, ze takhle naredene to Hill napsat nemohl. A to brakove finale? Nicmene - k certu s vyhradama, Radcliffe je prijemny a ten film ve finale taky. ()

wick

Celkem povedená fantasy komedie...s některými zbytečně přidanými komediálními scénkami, ale jinak celkem osvěžující dílko. ()

Scaevola

Křesťansky fantastická báchorka o lásce a vraždě se po celou dobu stopáže nenápadně rozpadá na mnohé střípky velmi různého charakteru - nad některými se zachvěje srdce romantiků s vášní pro věčnou osudovost, nad jinými se pozastaví cynik radující se z černého humoru a ještě nad jinými se zaradují příznivci nadějné a neustále svlékané J. Temple. Jenže právě v oné rozpadlosti tkví největší problém, jako by se tvůrcům nepodařilo značně komplexní příběh sehrát do jediného filmu. Většina motivů se ruší navzájem s jinými a žádná linka snímku na mne neměla očekávaný dopad, přičemž se nad celým tímhle spletencem vznáší podivná aura etické neukotvenosti. Ne - nevěřil jsem jim. ()

Fuksinka

Knihu jsem nedočetla, protože od půlky mě vůbec nebavila. Hill (zatím) nedosahuje kvalit svého táty. Film se ale celkem povedl. Suprově namíchanej mix více či méně ulítlejch situací. Radcliffe naprosto přesvědčivý. Výborně jsem se bavila a nebýt přepálenýho závěru a dost trikově chabýho Lucifera, přihodila bych hvězdu. ()

987Castiel

Hororu minimum, na mňa osobne tak žiadna scéna nepôsobila. Fantasy omnoho väčšia dávka, akú som očakával. Zahrnul by som možno medzi žánre aj komédiu, pretože v scénach, kde sa Igovi zdôverujú ľudia so svojimi myšlienkami sú proste nečakané a nemohol som si pomôcť nesmiať sa na tej absurdite. Príbeh nám zobrazuje presladenú detskú love story, ktorá pretrváva v plnej sile až do dospelosti, ktorá je romantická, dojímavá aj smutná vzhľadom k okolnostiam, ale pomedzi to sa dejú vtipné a fantastické priam mytologické zjavy a z toho som bol zo začiatku rozvrátený. Na záver sa však dočkáme rozuzlenia deju a teda sa nemusíme obávať, že film nevie čím chce byť. Celé dianie je sprevádzané tematickou jemne hororovou hudbou a v daných momentoch radosti zaznie aj "where is my mind" a taktiež "personal jesus" v jednej z najviac humorných scén. Verím, že mladšie ročníky tento film ocenia viac a nemám im čo vyčítať. ()

Olbi

Taková pekelná taškařice.Dobře jsem se bavil,než přišla poslední čtvrthodina.Ta ovlivnila mé hodnocení.Radcliffe mě překvapil svým výkonem,přece jen v něm vidím stále Heryho Hrnčíře. ()

FantoMaSk

Po čertech dobrej filmek! Kam se hrabe Interstellar... Všem, kteří jako já odkládají se na tenhle kousek podívat radím - není proč! Je to pecka. Atmosféra městečka a okolních lesů je vpravdě dokonalá, něco takového jsem naposled vnímal u Ospalé díry, jen s tím rozdílem, že tady krásně hraje barvami a vykresluje tak kulisy příběhu hypnoticky perfektně. Daniel jako pořádné čertisko (navíc konečně s pořádnýma vidlema) je navíc po Ženě v černém už podruhé senzační i bez hůlky a ukazuje, že umí obstát i bez brejliček a jizvy na čele. Korunu tomu všemu pak nasazuje R-kový rating. Vzniká nám tu tak velice prazvláštní mix barevné pohádky a brutálního krváku, kde o headshoty brokovnicí, kozy a péra není jednu chvíli nouze, aby v další scéně 10 minut pobíhaly po lese dětské verze hrdinů a řešily, jak sjet po klouzačce do vody. Opravdu prazvláštní scénické a hudební pojetí, které však dělá film ještě o to více originálním a ... vlastně sám pořád nevím, jak si ho mám vyložit. A to se v dnešní době chladnokrevně vykalkulovaných filmů cení o to více... P.S. Illidan na konci rulezz! :) P.P.S. Než jsem uviděl v titulkách Ajovo jméno, měl jsem za to, že to vážně natočil Guilermo del Toro, jak bylo původně plánováno - tak strašně pěkný to má vizuál. ()

punco

Jedna z najlepších blbostí čo som v poslednej dobe videl. Radcliffe je výborný a už sa nadobro zbavil nálepky Potter. Guilty pleasure ako remeň. ()

Sakikura

Daniel Radcliffe má velmi osobitý způsob hraní, který ale ve všem stále dokola připomíná jeho osudovou roli "chlapce, který přežil". I v Horns je jeho postava charakterově strašně podobná, takže mi to vlastně celé připadalo jako srandovní verze Harryho Pottera s rohama a hadem kolem krku, který rád chlastá. První polovina, kde ještě nedošlo k té "strašně mysteriozní" zápletce jsem se docela bavila, ten typický britský perverzní humor mě vždycky dostane. Druhá půlka filmu mi ale přišla úplně zbytečná, uječená, strašně zdlouhavá a nakonec i celkem směšná. Každopádně tři hvězdičky si zaslouží ty vtípky a srandovní Daniel Radcliffe. ()

Uccueta

Ani ryba ani rak, ale niektoré momenty a scény mali veľkú sílu a citovo roztratené - melancholicky sa s kamerou milujúce flashbackové zábery, doplnili snový rozmer, ktorý mohol istú skupinu divákov potešiť, inú odradiť. Hlavné pozitívum: je to tak uletené (aj keď v istých momentoch menej verné predlohe - možno aj k lepšiemu), že vidieť Radcliffa s rohmi, hadom okolo krku a s klasickými vidlami v ruke (najmä keď sú ľudia v jeho prítomnosti, až extrémne úprimní) stojí naozaj za zhliadnutie. ()

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013

Alexandre Aja a ďábelský LaBeouf?

Alexandre Aja a ďábelský LaBeouf?

12.12.2011

Filmová adaptace bestsellerového románu Horns, jehož autorem je syn Stephena Kinga Joe Hill, našla režiséra. Nečekejte decentní filmařinu, projekt dostal na starost francouzský masakrátor Alexandre… (více)