Modlitba lovce

• USA The Hunter's Prayer (více)

Nájemný vrah Lucas (Sam Worthington) se vzepře příkazu zabít mladou dívku Ellu (Odeya Rush), čímž se z nich stanou nečekaní spojenci. Zatímco zabiják se musí vypořádat s tíhou vlastních hříchů a dívka ve vleku událostí rychle dospět, stávají se lovnou zvěří. Jejich jedinou šancí na přežití je najít a potrestat ty, kteří brutálně vyvraždili dívčinu rodinu a nyní nemilosrdně usilují i o jejich životy. (Magic Box)

JohnCZ

Naivní, přímočaré, ale po stránce akce parádní a celkově chytlavé béčko se sympatickými postavami. Filmů o nájemných zabijácích je kotel a často mezi sebou dost splývají a nejinak tomu bude i u The Hunter's Prayer, ale postavy mě natolik zaujaly, že nemůžu hodnotit níže. Je to supr nenáročná oddychovka, která rychle odsýpá a zabaví. ()

kaylin

Takový celkem obyčejný film o tom, jak se jeden zabiják rozhodne, že pro jednou bude za klaďase a pomůže jedné dívce se trochu pomstít na zemřelých rodičích, a hlavně přežít, protože i jí někdo jde po krku. Worthington není vyloženě špatný, ale film má jen jednu dvě scény, které z hlediska akce dovedou nadchnout. ()

Figu

Pokud chce člověk akčního srdce úplně vypnout a dát si něco co ještě neviděl, myslím si, že Modlitba lovce je ideální. Ser na to, že tam je spousta nesmyslů, zbytečností a že se vlastně ta pohádka opakuje pořád a stále dokola! Je to svižný akční béčko, který zabaví a nenasere. Ovšem ještě jednou podotýkám - je to pro fanoušky akčního žánru. V pohodě 60% ()

Martin741

Reziser Jonathan Mostow /Terminator 3/ natocil snad najslabsi film svojej kariery -fakt bieda, Worthington hrat nevie a najomneho vraha som mu neveril, ta holka - to bol ciry des co predviedla, naprosta hroza. Esteze to ma len 91 minut, nehrozi ujma na zdravi. Jedneho spunta dam za to ze tu izbu pekne rozstrielali na sracky : 5 % ()

bourec

Rejža hodně dobrejch filmů,ale tady už s tim klišé naložil vážně děsně.Nechce jí zabít,je to fetka,má dceru,ale nechce ji šokovat,spoustu takovejch ošuntělejch scén,dohromady to nějak funguje,ale !!!!!Navíc ani obsazení neni nijak velkolepý,akce taky jen rutina.Jony,škoda.zlepši to.60%. ()

Lenka.Vilka

Průměrný akční film, který bohužel ničím nevystoupí z řady a dokoukáte jenom kvůli Worthingtonovi. Když už jste si to kvůli němu pustili.... ()

kocik1

Film, který každý z nás už cirka 50 x viděl. Akorát se jmenoval vždycky jinak. Když nemůžete v noci spát, dá se v pohodě dokoukat, No a pokud u něj konečně usnete, konec si vždycky (správně) domyslíte. ()

rasttea

Slabší 4 hvězdy, ale na 3 hvězdy se mi to líbilo až moc. Odeya byla vyrovnaným sparingpartnerem zkušenějším hercům. Sam zahraje cokoliv. Zápletka dobrá, knihu jsem nečetla, takže nemůžu porovnat. Ale vydržela jsem se dívat, nic nerozptylovalo a nevadilo natolik, abych to zmínila, takže za mě dobrý oddychový akčňáček. ()

Sell

To je tak velmi zlé až mi je trapne počúvať tie dialógy aj za tých hercov. Sam v Avatarovi exceloval ale to čo stvara v tomto filme je k nepochopeniu. ()

Johnny.ARN

Príjemný film, ktorý nenudí, nesnaží sa hrať na niečo čo nie je, priehľadný, ľahko čitateľný, neotravný a rýchlo zbehnúci. Akcie je primerane, súboje uveriteľné, medzi hercami to funguje. 3 z 5 ()

venison

"Modlitba lovce" je celkem prvoplánové céčko.. Scénář je naprosto mimo.. Profesionální nájemný zabiják se má postarat o dcerunku zrádce kartelu, ale nemůže to přenést přes své rozervané srdíčko.. Ona se zase pokouší napravit jeho feťáckou oblibu.. Navíc je to pořád sem tam, sem tam.. Navzájem se chtějí zabít, nevěří si a sem tam nějaká ta tuctová akce.. Ale ten Sam Worthington je furt docela pěknej :-D ()

Sany33

Príbeh: Jediná šanca na záchranu jej života, je narkoman s pohnutým svedomím. Obsadenie: Ja proste nemám Sama Worthingtona rád a bodka. Lebo kurva, betónový múr má väčšie portfólio emočných výrazov ako tento típek. Keby vedel rozprávať a strielať, tak si to ten múr nie len zahrá ale aj odrežíruje, podľa toho ako sa tento film odflákol. Prevedenie: Bieda, kamera je ako z roku 98 a scenár vôbec nezaostáva za réžiou. Teda je rovnako na prd. Pocity: Žiadne napätie. Žiadne zvraty. Nič inovatívne. Občas zaujímavá akčná sekvencia, ktorá je ale zabitá absolútne nelogickými únikmi či hlavnými postavami ktoré sa zrejme vedia teleportovať v čase. Pridaná hodnota: Thriller bez napätia. 18% ()

sedm.1

Fajn jízda, sice samozřejmě s krapet tuctovější zápletkou, bez nějakých velkých zvratů a nečekané pointy, vše se tedy vyvíjí a dopadne dle očekávání a předem daných pravidel, ovšem já si tu nebudu jako ostatní hrát na velkého kritika a upřímně film pochválím jako skvělé a zábavně odvedené filmové řemeslo, které v rámci žánru přineslo vše, co od takového typu podívané očekávám. Výrazný „anti“hrdina v podání zatraceně charismatického, nasraného a nekompromisního Sama Worthingtona, sympatickou dívenku po jeho boku a správně slizkého záporáka, který si nezaslouží od prvních minut nic jiného, než pořádně nakopat prdel. Zápletka pak sice skutečně co do originality toho příliš nepobrala, což ovšem vůbec nevadí, film se totiž odehrává v sakra vysokém tempu, pořád se něco děje, akce je dostatek a s mrtvolami se nešetří. Zaujala mě i atmosféra a styl zpracované v poměrně syrovějším rázu a překvapivě fungovali i emoce, což jsem příliš neočekával. Proč má tento snímek tedy tak mizerné hodnocení fakt nevím, já ho každopádně považuji za opravdu povedený. ()

666Carnage

Takový normální jednoduchý příběh o zabijákovi/feťákovi co chce ušetřit život mladé holky. A taky díky ní najde odvahu jít za svojí rodinou a zabít svého šéfa. Plus nějaká ta akční scéna a je konec filmu. Sam Worthington dobrý, akce dobrý a film průměrný. 50% ()

Hanys_

Asi nejvíc mi to připomínalo Leona. Jenže Worthington není Reno, a i když Mostow dobrou akční scénu ještě pořád natočit umí, tak s tím materiálem, co měl k ruce (herci, scénář) se víc asi zvládnout nedalo. Navíc tady fakt chyběl pořádný záporák. ()

Další nezletilá zabijácká holka?

Další nezletilá zabijácká holka?

29.08.2013