Girlhouse

Vysokoškolačce Kylie (Ali Cobrin) nedávno zemřel otec a její matka bohužel nemá na její studium dost peněz, proto se Kylie rozhodne přijmout nabídku pracovat na erotickém live chatu v luxusní vile Girlhouse.
Bohužel mezi uživateli se skrývá i psychopat Loverboy (Slaine) a je jen otázkou času, kdy mu jen monitor počítače nebude stačit. (korbitch22)

MIMI.kry

V rámci žánru slasher spíše zdařilejší kousek z nevšedního, svým způsobem atraktivního prostředí. Pokud máte chuť na nenáročný příběh s erotickými prvky, kde se minimálně půlku filmu v chatovacích místnostech předvádí ženské v podvazcích a spodním prádle a flirtují s muži, zatímco v druhé polovině hororu se už jen důsledně vyvražďuje, jste na správné adrese. Důležitou roli zde rovněž hraje jeden neatraktivní uživatel sexuálních virtuálních služeb, agresivní zoufalec marně hledající vztah, kterému k naštvání a vyšinutým reakcím stačí poměrně málo. Hlavní postava Kylie i její přítel jsou vcelku sympaťáci, první půlka filmu s nimi se mi líbila víc, než následná bezduchá vyvražďovačka. I v násilí byli tvůrci zpočátku umírnění, což osobně oceňuji. Agresor je zpočátku i uvěřitelný slizoun, kterému až v druhé polovině fakt těžce rupne v kouli. V rámci béčkové zábavy a hororového podžánru, který běžně nesleduji, uděluji silnější tři hvězdy. Už kvůli té pikantnější sexy náladě.:) ()

Flopik

Za mňa celkom drsná vyvražďovačka, ktorá je veľmi pekne natočená a má sympatickú hlavnú hrdinku. Kým sa nezabíja, rozhodne sa je načo pozerať. Herečky teda vybrali  úchvatné, a popri krásne Ali tu dych vyráža aj Alyson, ktorá sa dostala až na poster. Kým príde na rad besnenie, trvá to troška dlhšie ale potom stojí zato. Niektoré si to odnesú celkom tvrdo, iné umrú ľahšie. Chýbal mi tam nejaký väčší thriller, nakoľko keď už psychopat prišiel do domu, tak to bola len jedna vražda za druhou, bez nejakých okolkov, na jednu stranu fajn na druhú mi chýbala nejaká tá dráma. Koniec ma bavil, zbytočne nebol naťahovaný. Za tie baby dávam 4* ale nervy mi vreli keď ho omráčili a ZASE namiesto dorazenia ušli. Inak rozhodne doporučujem a ako slasher, jeden z tých vynikajúcich. ()

Rockerman

Tvůrcům je nutné přiznat, že dovedli vnést napětí a velkou dávku brutality do tématu mnohokrát natočeného a tak nuda rozhodně nehrozí. Navíc jsou tu vesměs poloobnažené kočky (moc hezká Kylie) a tak další úchylák, který se mstí holkám za trauma z dětsví se dá celkem bez obtíží přežít. ()

RobLord odpad!

Kvůli holkám v prádle či bez mohu jít na porn tuby a web cams. Pokud si pouštím horor, očekávám napětí - ve slasheru např. ala Pátky 13. ()

Kubeska

Takových slasherů je za korunu kornout, ale tento má celkem slušnou atmosféru, ale jinak průměr, fádní zabiják, málo napětí a pár hlášek, které se objeví až ke konci. ()

Vabr

S takovým hodnocením jsem čekal něco víc na úrovni, ale spíš se jedná o guilty pleasure. Je to jednodušší a postavy jsou kvůli tomu i plošší. Vrah je nesympatickej a na můj vkus až přehnaně divnej a neděsivej. Například Hra na vraha mi poskytla hororové uspokojení mnohem víc a byla profesionálnější. Alespoň ocením killy, které byly opravdu různorodé a šlo vidět, že se jim čas věnoval a nebyly odfláknuté jako v jiných filmech. Vyhodnocení: Pro mě však zapomenutelná vyvražďovačka ()

Veronica27

Když nemáte na školu, zkuste to před webkamerou v Girlhouse ! Ale pozor, co když vás sleduje někdo, jehož komplexy ho doprovází až do dospělosti. Někdy se hold posmívání se klukům nevyplatí. Jinak pěkné holky, pěkná vyvražďovačka. ()

1985lula

Za prvé - z Loverboya nešiel strach a za druhé - vraždy boli slabé a na môj vkus málo krvavé. Ale tak v rámci slasheru po dlhej dobe celkom spokojnosť. ()

Rawar

Příčinou vysokého hodnocení je skutečnost, že poznám jednoho chlapce, který jako by z oka vypadl hlavnímu hrdinovy piknické postavy. Samozřejmě jsem předem věděl, že film bude hodný oběti necelých dvou hodin mého času. Na slovo vzatý odborník livingdead, totiž opět hodnotil nízko a to bývá záruka kvality. Prímovní slasher, který si zbytečně na nic nehraje. ()

Zombiepod

Ďalšie prepálené hodnotenie podpriemerného, tuctového slasheru, ktorý ponúka všetky zásadné prvky žánru asi tak na pár percent. Žiadny zaujímavý hrdina / hrdinka, vtipný zloduch, nulové napätie, ba dokonca iritujúca romantická zložka. Girlhouse by bol celkom obstojným trilerom, no chcelo by to pritlačiť na gore, ktorého bolo zúfalo málo, a vsadiť niečo na moment prekvapenia, či tajomna. Takto tu máme ďalší treťotriedny film, ktorý je dobrý možno tak na bytovú akciu s partiou a alkoholom, kedy sa pri ňom dá aspoň čiastočne zabaviť. ()

chlebo

Komentár nie je vhodný pre panicov, citlivých na svoj stav, sprosté kurvy, citlivé na svoj stav a hlavne pre detičky v uzavretom intervale od predškolského veku až do osemnásteho roku života. Z denníka smutného amerického panica Milý denníček, dneska na dvore ma tie dve sprosté kurvy od susedov donútili ukázať im gašparka. Nakoľko som rozpoltený polobuzerant, s ťažkou poruchou osobnosti, kde moja citlivejšia časť sa snaží milovať ženy, nemohol som to nechať len tak. Tej čúze odvedla som musel ukázať ako moc, moc ju milujem, ale nevyšlo mi to a ona uhynula. A keby som nebol úplný kokot, mohol som mať aspoň jej bicykel, keď už ju nie. Takto nemám ani bicykel, ani ženu svojich snov a ešte som aj tučný smutný a panic (čo je vzhľadom na môj vek nedožitých katastrofálnych desať rokov) ešte celkom v poriadku. Otcov kár v riti a facky od spolužiakov stále bolia, tak na dnes asi len toľko.. tvoj lavrboj O niekoľko skurvených rokov neskôr Milý denníček, vzhľadom na môj vek dožitých štyridsať rokov je byť tučným smutným a zakomplexovaným panicom už trošku smutné a oco už zomrel, juj jak mi časom chýbajú tie jeho análne prieskumy (vidíš denníček, vlastne, predsa len nie som panic, len by to už chcelo aj sex so ženou). V kurvinci na internete som našiel v stáde kuriev jednu, ktorej som poslal môj ksicht a nezačala brať herák ani ju nejebol infarkt... snáď z tohto mračna konečne zaprší, vďaka nej som v sebe dokázal úspešne potlačiť chuť na dvanásťročné chlapčenské zadočky... tak ti píšem ako to dopadlo denníček, sí ju sún... Zo zápisu o pár dní... Denníček, zúrim, je to kurva ako všetky ostatné, kto by si to mohol pomyslieť, že do stáda kuriev prišla len ďalšia im podobná.. moje krehké psychické zdravie utrpelo ďalší pád. A navyše mi jedna slepica v robote vynadala, nech jej nečumím na piču. Asi sa pôjdem s tými kurvami porozprávať, potom napíšem ako to dopadlo.. tak zatiaľ Ako vie každý, kto tento film videl, tento zápis je v denníčku lavrboja posledný, potom si ho už našiel jeho smutný osud. Tak to vyzerá, keď sa malý tučný komplexák s malým pérom apgrejdne na veľkého tučného komplexáka s ešte scvrknutejším pérom. Potom sa stačí naučiť troška hekovať (v mesačníku Hrdý panic je niekde uvedené, že každý správny zástupca tohto druhu to musí vedieť) a cesta za prvým dobrodružstvom od toho mostíka na začiatku sa môže začať a divákovi neostáva iné než pokývať hlavou a uznať, že už len pre tie chutné riťky a kozičky (fuj jaký som sexistický) to až také hrozné nebolo. Navyše je film Girlhouse úsmevnou fikciou o tom, ako môže vyzerať prvá návšteva panica v bordeli, keď si nevie dovyberať, s ktorou kurvou strávi večnosť. Celkom dobrá a lacná zábava na jeden večer. ()

Kariya

Zde se dalo alespoň koukat na pořádne baby, jen škoda, že neukázaly ještě víc. jistě by to filmu pomohlo. Film se většinu času drží na úrovni dobrého slasheru, ale trapné věci okolo bezmoci nalést girl house nebo to, že dívky se přestanou na kamery dívat až potom, co tam vtrhne vrah, je fakt ubíjející. ()

Miagy

Film pôsobí zvláštnym dojmom, celé to bolo také divné, ale pritom celkom netradičné, maskovaný vrah bol dosť hrôzostrašný - pripomínal mi Leatherface-a z Texaského masakru... istá časť filmu, venujúca sa romantickej línii ma nebavila, ale celkový dojem je fajn, prekvapivo som sa bavil. Možno to až na 4* nie je, ale čo tam po tom ! PLUS: maska, prostredie, baby, zaujímavý nápad, idea, hudba, MINUS: romantická línia, pár nelogických scén... ()

Knor

V první polovině filmu slečny kroutí prdelema a ukazují kozy no a druhá polovina přejde na velmi slušný krveprolití v režii skvělýho psychopata, kterej se s tím vůbec nesere. Co víc si ke spokojenosti přát :-) ()

intro

Girlhouse je celkem dobrý slasher . Ze začátku se to trochu táhlo, ale jakmile vstoupil na scénu nasraný "milovník" film hned dostal obrátky. Já dávám 65%. ()

Mamlas

Marenky si privydelavaji pri skole v girlhousu, coz je velky dum na neznamem miste, kde ziji, kde jsou vsude kamery. Ukazuji se predplatitelum na webu delaji pro ne na webu sex a tak. Jeden z uzivatelu je vsak ujety magor, ktery je shodou okolnosti ajtak. Protoze ve filmech jsou ajtaci pany bohy - vsechno prolomi a vsude se dostanou, staci poklepat na klavesnici a chvili se tvarit dulezite (coz je prakticky naprosta kokotina, jsem ajtak a neni to tak :), verte mi). No a tenhle Jenicek ovladne vsechny systemy v dome vcetne celularni site, prijde a Marenky vcelku kreativne pozabiji. Takove primitivni to bylo, ale divatelne. Bo me to zaujalo a Marenky byly hezke, aspon nez je pobil, tak hodnotim kladne. Dobra hororovka typu vybijecky. ()

XXXXXXXX

Zase jeden z těch slasherů, kdy si křehká hlavní hrdinka neváhá poradit s stometrákovým vepřovým zátýlkem. V rámci žánru ovšem funguje takřka bez chyb. A aby se neřeklo tak to má i nahotu. ()