V konkurenčním prostředí moderního zemědělství touží ambiciózní Henry Whipple (Dennis Quaid), aby mu jeho vzpurný syn Dean (Zac Efron) pomáhal rozšiřovat rodinnou farmu. Dean má ale úplně jiné plány. Sní o kariéře profesionálního automobilového závodníka. Když se rodinný podnik stane objektem vyšetřování, otec i syn se ocitají v nečekané krizi, která ohrožuje živobytí celé rodiny. (oficiální text distributora)

Bobik9

Nebylo to tak hrozné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Nicméně je to jeden z nejdivnějších filmů, co jsem kdy viděl. Quaid a Efron jsou vidláci, co skupují pole na pohřbech, jezdí NASCAR a zabíjí konkurenci. Navíc oba souloží stejnou ženu Heather Graham. Nejdříve se to jeví jako trapný rodinný film o ničem, potom začne propukat temnější polovina, která "vygraduje" do poklidné konce. Nečekaně neamerické a bez zjevného kladného hrdiny. ()

sedm.1

Drama. Prostě drama, no. Prostinké, nezáživné rodinné drama. Nevýrazné v zápletce, nevýrazné hereckými výkony, nevýrazné atmosférou, nevýrazné pointou. At any Price je strašně moc poklidně odvyprávěný příběh, se sem tam nějakou tou dramatičtější scénou, či výstupem, ovšem jejich přesvědčivost je mizerná, po celo dobu nedojde k nějakému poutavějšímu, či snad až nečekanému zvratu, veškeré postavy tu vesměs, krom nezájmu, nevyvolávají žádný zvláštní dojem, prostředí zemědělství tu též zrovna není studnicí zábavnosti, emočně je to pak naprosto mrtvé, a to zde emoce měli podle mě sehrát jednu z nejpodstatnějších rolí, tempo snímku vlažné až běda, ať prostě přemýšlím, jak přemýšlím, nic pozitivnějšího jsem v této podívané za celou dobu snad ani nezaznamenal, já jsem tento snímek chtěl vidět tedy hlavně jen kvůli Zac Efronovi, to se mi splnilo a tak můžu jít zas o film dál, z této podívané jsem si ale neodnesl vážně nic. I když nepopírám, že by mě to tedy mohlo za jistých okolností oslovit, či dokonce posadit na zadek, být třeba pěstitelem kukuřice na rodinné farmě kdesi v prdelákově v júesej, užil bych si to určitě zcela jinak, to ovšem nejsem, takže sorry, pro mě prostě dost šedivá nuda o ničem. ()

Gogo333

Takový dlouhý, většinu času se nic neděje a docela to nudí. Herecké obsazení je pěkné, příběh je takový průměr. Osobně jsem čekal něco jiného, hlavně víc závodů místo farmaření. 45% ()

filipvrbik

on je to docela zvláštní film, nejdřív se odehrává v zájemně zdánlivě nesouvisejích dvou dějových liniích až nakonec splyne do jediné hodně drsné...70% ()

nonick1

Tohle filmové drama z prostředí nedozírných kukuřičných lánů v Iowě nemohlo mít výstižnější název a tu jednu hvězdu ubírám jen za scénáristicky nedotažený závěr - vzhledem k události, která mu předcházela. ()

Monisek

Nic moc. Spíš teda nic než moc. Nudné, nic neříkající.. Ale dobré herecké výkony a asi i nějakou tu pointu to má. Za mě 45%. ()

BOURQUE

Život moderného roľníka nie je ľahký a keď „za každú cenu“ chce zostať na „pôde“, tak možno musí zvoliť cestu, ktorá nie je „rovná a jednoduchá“. Mimo iných aj o tom je tento nenáročný večerný film, kde D. Quaid podáva dobrý výkon. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Ondr@932

Čekal jsem zajímavý, dobře zahraný thriller a dostal jsem přesný opak. Nudný drama bez jakékoli motivace, vzrušující hudby ... atd. 40% ()

TommyDiamond

Farmařina není pouze o tom kolik toho za den najezdíte traktorem. Dnešní farmaření je především o tom jaké používáte hnojivo!!! Líbilo se mi prostředí venkova, proloženého automobilovými závody. Hlavní pointa, jak přivést nevděčného a arogantního syna k rozumu, pokoře a farmaření byla nakonec splněna. Příběh sice lehce pokulhával, ale na film se dalo koukat..... ()

DonBraso

Jestli někdo čeká spíše sportovního ducha,tak přijde s nepořízenou.Ty závody tu nejsou hlavním hnacím motorem příběhu.Tím je rize farmaření a boj o kousek půdy kam až člověk může zajít.Herecky tě to baví a sledování vlastně taky.Jen škoda,že snímek nejde úplně do hloubky a jen tak z kraje dává čuchnout.Heather Graham měla hrát takovou ťapinu a nejspíš ukázat i prsa,což jsou přesně role pro ní,zde hrudník zůstal zachován chvála bohu:)Co je doopravdy výborný,že tohle se odhanout nedá,že ten konec skončil jak skončil.Americký patos o tom,že všechny činy se musí okamžitě projevit v neprospěch a to zde nedostanete ani za halíř.Tohle dostalo sílu,stejný to jak když musíte předstírat a do očí lhát.Síla rodiny se v každým rodiči projeví a v tátovi obzlášť.Je to celkově zajímavý jak promíchat farmaření s auty a do toho i románek,který končí.Za tohle fakt tleskám. ()

erpe

Bezesporu kvalitní drama, skvěle obsazené, skvěle zahrané... Ale tak nějak o ničem. Díky za náhled na problémy amerických farmářů, ale jinak...nevím no...průměr. ()

jopal

Velmi citlivo a bez zbytocneho patosu realisticky ponaty pribeh o farmarceni v cudzine. Slusne rozohrate jednotlive postavy a ich charaktery. Geneticky upravene potraviny su ale skodna, aj ked sa to tam priamo neriesi, treba pozerat "medzi riadkami". ()

warner

Zajímavý, pomalý a příjemný film, neokoukané prostředí amerického středozápadu, přesvědčivé výkony sympatických herců a pomalá hudba vytvářejí působivou atmosféru tohoto snímku. Tak trochu bych si přál žít tam s nimi! Dále naprostý souhlas s komentářem od Foma a doporučuji všem, kteří hledají film pro oddych od moderních blockbusterů. ()

stihac10

Bohužel, film který nijak nekončí, i přesto že má vcelku zajímavý děj.. Zac Efron hraje skvěle, Dennis Quaid ze začátku přehrává... Heather krásná jako vždy.. 5/10 ()

Yamatosan

Stalo se, že jsem původně chtěl koukat na "Za každou cenu" a ne "Za každou cenu!", a že mě teprve po cca 3/4 hodiny trklo, že kde jako je Bridges, Foster a Pine... normálně bych si jistě všiml podstatně dříve, navíc ve filmu o kukuřičných farmářích z Iowy a nepovedeném závodníkovi Nascaru, což jsou fakt témata, která by mě nepřilákala, ale stalo se a musím říct, že jsem rád za ten omyl, ten film je opravdu výborný! A co musím obzvláště vypíchnout je Dennis Quaid - on je takový ten herec, co ho každý zná, ale nikdy nebyl hvězda s hromadou ocenění, ale v tohle to byl Oscarový výkon! ()

Scott67

Vyvrcholení přijde někdy v budoucnu. Není obsaženo ve filmu. Ale i bez toho film sdělí to, co potřeboval sdělit. Za každou cenu udržet rodinnou firmu. Za cenu vlastního svědomí. Za cenu nejvyšší. A kromě toho může divák vstřebávat skutečnost, že zemědělství na celým světě je prostě "Nějaký divný" Po dlouhé době jsem něco dokoukal do konce. (byl tam vlastně nějaký konec?) ()