Bílá žába

Quentin Lee

Yasu Tanida

Joel Soisson

Matthew Rundell

Občas mi přišlo v některých scénách, že je to velmi laciný céčkový film, včetně nějakých hereckých výkonů (především představitelé rodičů měli občas hodně špatné chvilky). Ale jinak příjemný rodinný film, kde mě nejvíce překvapil Booboo Stewart, myslím, že Nicka celkem dobře ztvárnil.(17.1.2014)

Pomalu plynoucí sympaticky zahrané drama, které je místy zbytečně sentimentální, ale není to až tak otravné, jak by se na první pohled mohl zdát. Poselství je jasné, ale mohlo by být podáno s větší vervou.(20.9.2013)

SPOILER: Snaha je, ale vše už tu jednou bylo a v lepším balení (autista, homosexualita, coming out). Jediné, co je trochu neotřelé je prostředí čínských imigrantů v USA. Jinak bohužel takové naředěné. 45%(30.4.2012)

Obsahovo krásne, len ten scenár a herci troška poslabší. Takých 3,5* keby sa dalo, pretože nech chcem akokoľvek veľmi, čisté 4 to byť nemôžu.(1.9.2013)

Pěkný příběh, slušní herci, hezké nenákladné prostředí, dojemný konec - 4 hvězdy. Přímo před tímhle filmem jsem koukal na toho nového Gatsbyho a hodnotím je teď oba najednou dost ve vztahu mezi sebou. Gatsby vyfasoval jen dvě, protože postavit film na blbé předloze, minimální pointě, zato řadě špičkových herců a desítkách milionů za statisty a prostopášnou scénu, to prostě u mě není film se vším všudy. Oproti tomu tenhle sympatický nízkorozpočťák který u nás skoro nikdo nikdy neuvidí (já se k tomu dostal jen náhodou proto, že tam hraje Posey), to je film jak má být a podle mého gusta, má to spád a zaslouží si to být viděno, více, než bombastické blockbustery, které si na sebe vydělají jen proto, že na ně běží v kinech reklamy půl roku předem.(11.8.2013)