poster

Bílá žába

 • USA

  White Frog

Drama / Rodinný

USA, 2012, 89 min

Režie:

Quentin Lee

Kamera:

Yasu Tanida

Producenti:

Joel Soisson

Střih:

Matthew Rundell
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Johnny.ARN
  ***

  Emočná dráma, s niekoľkými hluchými momentami, ale so skvelým hlavným hrdinom, ktorý zahral perfektne. Potešila Kelly HU, aj keď sa tam len tak mihla. Dalo by sa to rozoberať, ale na drámu celkom slušné. 3 z 5(22.12.2013)

 • Stanislaus
  ***

  White Frog je vcelku nenápadný film s chytlavým námětem, ve kterém se střetává hned několik společenských problémů dnešní doby, avšak i přesto se mi v závěru zdálo, že se z této živné půdy dalo vyždímat mnohem více. Herecké obsazení bylo vesměs sympatické, akorát jsem tak nějak nemohl přijít na chuť rodičům hlavního hrdiny. Nejvíce mě zaujal Booboo Stewart, který se s rolí autisty popral celkem solidně, a vedle něj rovněž Amy Hill v roli doktorky Kingové. Co když najednou zjistíme, že všechno, co jsme si dosud mysleli o velmi blízkém člověku, byla jenom pouhá iluze? Dokážeme pohlédnout pravdě do očí a čelit jí? Zkrátka průměrně natočený snímek, který je sice mile natočený, ale mohl být více důrazný.(24.8.2013)

 • lucijelucije
  ***

  Pěkný film. I když mám k němu sice neutrální pocity, protože i přes tu všechnu emotivní smršť, co v něm naskakovala každou minutu, mi to husí kůži nepřineslo, pořád bylo v tomhle filmu, co sledovat. 50/50.(20.3.2014)

 • B-Boy1
  ****

  Obsahovo krásne, len ten scenár a herci troška poslabší. Takých 3,5* keby sa dalo, pretože nech chcem akokoľvek veľmi, čisté 4 to byť nemôžu.(1.9.2013)

 • ..Lucas..
  ***

  Občas mi přišlo v některých scénách, že je to velmi laciný céčkový film, včetně nějakých hereckých výkonů (především představitelé rodičů měli občas hodně špatné chvilky). Ale jinak příjemný rodinný film, kde mě nejvíce překvapil Booboo Stewart, myslím, že Nicka celkem dobře ztvárnil.(17.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace