Bílá žába

Quentin Lee

Yasu Tanida

Joel Soisson

Matthew Rundell

Obsahovo krásne, len ten scenár a herci troška poslabší. Takých 3,5* keby sa dalo, pretože nech chcem akokoľvek veľmi, čisté 4 to byť nemôžu.(1.9.2013)

Občas mi přišlo v některých scénách, že je to velmi laciný céčkový film, včetně nějakých hereckých výkonů (především představitelé rodičů měli občas hodně špatné chvilky). Ale jinak příjemný rodinný film, kde mě nejvíce překvapil Booboo Stewart, myslím, že Nicka celkem dobře ztvárnil.(17.1.2014)

• Siegmund

Myslím, že pěkný námět mohl zaručit mnohem lepší film, než jaký nakonec vznikl. Nelíbilo se mi, že 18letý kluk hraje 14letého chlapce. Celý děj je zpracován tak nějak lacině, nenápaditě a pro drtivou většinu diváků z našich krajin nenapodobitelně. Luxusní bydlení, luxusní auto, hra o velké peníze, štědrý sponzoring, nic netušící rodiče ... Film se snaží být něčím, čím rozhodně není.(21.9.2014)

Pomalu plynoucí sympaticky zahrané drama, které je místy zbytečně sentimentální, ale není to až tak otravné, jak by se na první pohled mohl zdát. Poselství je jasné, ale mohlo by být podáno s větší vervou.(20.9.2013)

SPOILER: Snaha je, ale vše už tu jednou bylo a v lepším balení (autista, homosexualita, coming out). Jediné, co je trochu neotřelé je prostředí čínských imigrantů v USA. Jinak bohužel takové naředěné. 45%(30.4.2012)