Hotel Paradise

(pořad)
Reality-TV / Romantický
Česko / Slovensko, 2012, 90x45 min

Nechte se unést do Dominikánské republiky na ostrov La Española, kde se nachází luxusní hotel s kompletním servisem. Na tři měsíce se díky Prima Love ocitnete v dokonalém ráji a budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.
Skupina vyvolených bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Ráj ale netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč).
O vítězi budou zásadním způsobem rozhodovat také diváci. Je tedy na soutěžících, jak se budou v této show před diváky prezentovat a jak se jim zalíbí.
Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1000 m2. Přípravné práce na show trvaly vice jak tři měsíce a štáb se bude skládat ze 60 lidí. Celkem bude hotel snímat více než 40 kamer. Zatím se muselo koupit více jak 100 letenek a toto číslo ještě není finální. (oficiální text distributora)

kukkik odpad!

Další zfetovaný výšplech česko slovenské shitografie. Odpornost sama, od začátku až do konce. Viděl jsem asi 2 díly protože to strašně zajímalo jednu kamarádku a úplně mi to stačilo. Takovou pubertální slátaninu jsem si neuměl ani představit, ale noční můra je skutečností. Je to jako kopanec botou od ho*en do obličeje kinematografie. Rozhodný, trvalý a nezlomný ODPAD! ()

spacylemon

Zase jedna přehlídka smetánky... kurvy, gigolové, rádobyrappeři a nad tím vším žena s neuchopitelnou dickcí Gavriely (kdo to, proboha, je?!). Milovník bizarností si tady své WTF-momenty najde, ale dlouhodobě pozornost udržet nejde. P.S. hm, takže po měsíci, kdy už mě k podivu nepřitahuje ani vrozený smysl pro bizzare, jde druhá hvězda dolů. ()

ChickenPate odpad!

Odporná záležitost k vymytí mozků. Její účel je pouze nakrmit další dávkou hnoje konzumenty pro které je mozek v hlavě pouze nadbytečným orgánem. ()

Louie odpad!

Pro mě za mě, ať si tam ti lidé dělají, co chtějí, ale bohužel celý pořad není zvládnutý dramaturgicky. V době, kdy MTV valí jednu nadupanou reality show za druhou, je tohle šílená nuda... ()

FireTight odpad!

Teda, původně jsem chtěl dát jednu hvězdičku za ten neutuchající zdroj komedie, kdy se ti jakože "soutěžící" snaží o ty teatrální pokusy o zaručená moudra jejich života ("Všechno jsme šikovný holky, všechno osobnosti." a další podobný hlody), to mě fakt baví. Jenže když si uvědomím, že je to vlastně všechno myšlený zcela vážně a někdo se na tenhle pořad třeba dívá i dobrovolně (a vážně), je mi smutno. Takže odpad, tohle snad ani není možný... ()

Bublinka6 odpad!

Neznám účastníky show osobně, ale co nám prezentují skrze televizní obrazovky mi dodává pocitu, že v této show soutěží pouze "fitkoblbci", šlapky, striptérky a podobná lůza mající slovníku horšího než dlaždiči. Maminka musí být pyšná, že má dítě v televizi ! :) ()

Armin82

Další z mnoha reality show ze který je mi šoufl! Je opravdu až neskutečný,co jsou lidi schopni pro peníze udělat a já se musim opravdu jen smát,jaké krávoviny hejbou světem! Jedna hvězda za pěkný ženský! ()

playboy_05 odpad!

Do exotického hotelu v Dominikánské republice přijíždí první den pět žen a pět mužů, kteří se nikdy neviděli. Jejich prvním úkolem je seznámit se a vytvořit páry, které spolu budou sdílet postel. Idylku později naruší jedenáctý hráč, který po příchodu do hotelu dostane imunitu a bude na pokoji sám. Když si ho po týdnu nikdo nevybere, bude si vybírat sám – rozbije tedy fungující pár. Kdo zůstane bez partnera, okamžitě opouští hotel. V hotelu nebude nouze o party, přebírání partnerů, randění ani dobrodružství. /// Už z oficiálního textu distributora je patrné co je to za výplach... ()

3mates33 odpad!

Jediný kto má IQ v tejto šou je ten čašník čo tam chodil s nápojmi. Tá playmate , čo vypadá ako lepší exemplár Nory Mojsejovej, nech sa nesmeje že jej je tam teplo aspoň sa nechodíme strapňovať do TV... ()

Freshoun odpad!

Další z přetrapných reality show která slouží k absolutnímu vymývání mozku všech kdo se na to dívají.Na toto se snad nemůže dívat ani ta nejblbější "puberťačka". ()

prochy10

je to sice jedna z největších píčovin, ale je prdel to sledovat, jak tam lidi s IQ 10 řeší různý "veledůležitý" věci a typický československý naivní kravky si hrajou na důležitý a chytrý ženy!! :DDD ()

Knor odpad!

Televizní zábava spadla na úplné dno, vrchol hlouposti a demence. Pět potetovaných, metrosexuálních, navoněných, steroidama vytvarovaných panáků s IQ děravé konzervy od fazolí se snaží sbalit pět nafintěných, tunami makeupu se patlajících namyšlených fiflen s IQ čůrající panenky. Tohle má být zábavná reality show????? Koukl jsem první díl a něco takového jsem ještě neviděl, střídavě jsem padal smíchy při poslouchání podprůměrně inteligentní bandy opic a nebo dával oči v sloup a chytal se za hlavu, jak vlastně smutné to je. Takových lidí je dnes hodně a člověk jen žasne, že se ještě cpou do televize na oči ostatním lidem ukázat jak jsou vylízaný. Určitě každý z nás potkává takové lidi často a myslím, že to poslední co normální člověk chce, je to, že se na ně ještě bude koukat v televizi a poslouchat jejich imbecilní prupovídky. Člověk se musí zasmát nad jejich myšlením, rozumem a inteligencí, jestli se dá tedy o nějaké mluvit, tito lidé si myslí, že jsou něčím vyjímeční a že toho dokázali hrozně moc, tím, že se do takové soutěže dostali. Měl bych osobně jiné zkoušky a soutěže ve kterých by se ukázali co jsou zač. Tady bohužel jen veřejně ukážou jak hloupý vlastně jsou, ale jim to stejně nedochází. Televizní zábava už níž snad neklesne, protože to už podle mého ani nejde. Hlavně, že se najde spousta pitomců, který na to budou koukat a idiotská televizní stanice se bude plácat po ramenou jakou mají sledovanost... ach jo kam ten svět spěje ()

baltik odpad!

No je to asi lepší jak čumět do zdi :D u tohohle se občas zasmějete stupiditě :D ... no jinak to vystihuje Zeck! :) ()