Hotel Paradise

(pořad)
Reality-TV / Romantický
Česko / Slovensko, 2012, 90x45 min

Nechte se unést do Dominikánské republiky na ostrov La Española, kde se nachází luxusní hotel s kompletním servisem. Na tři měsíce se díky Prima Love ocitnete v dokonalém ráji a budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.
Skupina vyvolených bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Ráj ale netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč).
Do exotického hotelu v Dominikánské republice přijíždí první den pět žen a pět mužů, kteří se nikdy neviděli. Jejich prvním úkolem je seznámit se a vytvořit páry, které spolu budou sdílet postel. Idylku později naruší jedenáctý hráč, který po příchodu do hotelu dostane imunitu a bude na pokoji sám. Když si ho po týdnu nikdo nevybere, bude si vybírat sám – rozbije tedy fungující pár. Kdo zůstane bez partnera, okamžitě opouští hotel. V hotelu nebude nouze o party, přebírání partnerů, randění ani dobrodružství.
O vítězi budou zásadním způsobem rozhodovat také diváci. Je tedy na soutěžících, jak se budou v této show před diváky prezentovat a jak se jim zalíbí.
Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1000 m2. Přípravné práce na show trvaly vice jak tři měsíce a štáb se bude skládat ze 60 lidí. Celkem bude hotel snímat více než 40 kamer. Zatím se muselo koupit více jak 100 letenek a toto číslo ještě není finální. (oficiální text distributora)

bufanda8 odpad!

Na to jak mám reality show dost v oblibě tak opravdu dávám 0%... Beru když lidi cestují po světě, snaží se přežít, vymění si manželky, hledají farmáře a kdesi cosi, ale aby se banda nějakých hloupcýh lidí bavila o úplném ho... :-) Ten se snaží sbalit toho, ten zas jiného, musí se u toho předvádět, nic tam vlastně nedělají, jen si žijou v "luxusu, "ale hlavně je to trapné... tohle opravdu nepodporuji... ()

Echelon1 odpad!

Videné len z reklám a max. tri sekundy pri prepínaní programov. Už z reklamy je zrejmé, že sa jedná o morálne dno. Ako je možné, že televízia také chovanie ako už len v reklame je propagované, môže vôbec solídna televízia vysielať. Ale zabudol som...JOJ nie je solídna televízia (Panelák, Tisíc a jedna noc...a teraz toto...). Čo príde nabudúce? ()

lili6

Jeden z několika reality show - omylů. Koncept soutěže postavený na neustálém dohadování jednotlivých členů, které nemělo ani hlavu ani patu, sexuálním harašení a postupném magoření jednotlivých členů. Tato reality show, jak tiše přišla, tak i tiše odešla. Na vyhlášení vítězů bylo vidět, že autorům již došli peníze a sami byli rádi, že už je konec. Závěrem lze dodat, že hloupou soutěž vyhrála jedna z nejhloupějších soutěžících, co tam byla, takže asi soutěž splnila svůj účel. ()

artas odpad!

Keby natočili iba scenériu ostrova, hotel a jedlá tak by to malo pre mňa rovnakú pridanú hodnotu. Bože, ono to otvorí ústa a už jedna perla ducha strieda druhú, slova sa rinú ešte prv než prešli centrami mozgu zodpovednými za vyššie funkcie mozgové. Playmate akože naozaj? To už musel byť INÝ špecialista na Photoshop, či to už teraz sú playmate aj škaredé? A moja obľúbená skladba od Coldplay, toto si nezaslúžila. ()

wollo odpad!

Tak na tohle je i odpad! málo. Mohl bych napsat, že je to sračka, břečka, píčovina, hovno, blitka, apod., ale pořád by to dostatečně nevystihovalo jak strašně je to špatný. To se prostě nedá slovy popsat. Já jsem snad doteď nic horšího neviděl! ()

Aluminium odpad!

Ak by sa dalo naparila by som tomu milión odpadov. Neverím, že toto myslia vážne, že to nie je nahrané. Takí sprostí ľudia nemôžu existovať. Je mi zle len z upútaviek, nie to ešte pozerať. Videla som posledných 15 minút z prvej časti a chcem ich spať! Čo je však zaujímavé na podobných reláciách sa dá pozorovať úroveň národa. To, že nám toto pustili a prezentujú to ako najväčší dar je toho dôkazom. Odmietam pozerať degešov. ()

nessbeal

Myslim, ze ten hotel si to zasluzi, je tam fakt krasne, ale to divaci nevidia, lebo samozrejme cele cesko aj slovensko tam uz bolo a je to tam asi odpad pre nich. Prajem vam prijemny ostravsky vzduch na luniku 9... ()

JohnnyB. odpad!

Při sledování prvního dílu jsem myslel, že jsem našel nový nejhorší pořad všech dob. A to, že HP překonal německý skvost 'Lensen a spol'. No u druhého dílu musím svá očekávání krotit a říct ne. Nejhorší je stále Lensenova grupa. Tohle je těsně za ní. Hotel Paradise by se měl přejmenovat na Horror paradise. Taková koncentrace lidské hlouposti, dutosti, bezdůvodné namyšlenosti a slizkosti je nevídaná a jejich kecy jsou neslýchané. Nicméně i to je odraz určitého spektra ČS populace. PS: Laťka pro playmate je na Slovensku fakt tak zoufale nízko? ()

Snake.Charmer odpad!

Kdo po éře Vyvolených a Big Brotherů myslel, že jsme se dostali na samé dno žumpy, ten se zatraceně pletl. Přichází Hotel Paradise a je odpornější, než cokoliv co jste mohli vidět předtím. Když jsem při jednom menším domácím filmovém dýchánku po skončení projekce přepnul náhodně na Primu, zjevil se na obrazovce výjev jak z gay porna. Šampóni, metroušové a steroidi svorně pózující v upnutých plavečkách kdesi u bazénu. Věřím že se v nich někdo určitě zhlédne, ale pro mě je to ten nejodpudivější vzorek mužské populace. Dámy na tom nejsou o moc líp, většina z nich je totálně vymaštěná, a až na jednu nebo dvě výjimky jsou to takovýty tuctovky, který vám ho přeblafnou na diskotéce za drink. Průměrné IQ soutěžících je 60 a podle toho také vypadá veškerá interakce mezi nimi. A to jsem se ke konci dozvěděl, že to, co sleduji, je jakési shrnutí nebo chcete-li "best of" celého týdne. Jak vypadá klasický díl tedy ani nechci domýšlet. ()

Saur.us

Přehlídka trapnosti a vrchol demence čs produkce. Ta hvězdička je za umístění na Primě Love pozdě večer bez jakékoliv větší reklamní masáže. ()

fNdEsIECLE odpad!

V horečkách vychutnávám si dekadenci televizního prostoru, při přepínání mi ten mladý ušlechtilý muž sdělil, že si ohřál krocana. To se mi ulevilo na duchu, že ani v hotelovém ráji netrpí hlady. ()

Jeremiah

Tak jako většina "reality show" je i tato absolutně o ničem. Je pouze o tom, že se pár lidí zviditelní, zúčastnění jedinci si dle své úspěšnosti budou delší dobu užívat v "ráji" , a nejšťastnější dvojice si rozdělí konečnou výhru. Ta jedna hvězdička ode mě je za několik pravdivých postřehů od soutěžících, jako např. : - "Třeba se prosadíš v modelingu a potom ti stačí pracovat do 30 a budeš zajištěná" . Nebo: - "Chcem iba obyčajný život a aby moja mama bola spokojná. Preto urobím všetko aby som vyhral." A to je upřimné. ()

RedHot odpad!

Sračky typu Hotel Paradise mi (pro někoho paradoxně) vadí méně, než třeba filmy typu Malcolm X nebo Rytíři nebes. Zatímco u prvního případu je všem myslícím a chodícím bytostem alespoň v únosné míře jasné, že se jedná o žánr notně pokleslý a stává se útočištěm žehlících stařen a notorických pivařů, v tom druhém případě jde o sračku úplně stejnou, jen se sáhodlouze vysvětluje, jak se vlastně jedná o špičku žánru a že se kritici mýlí. --- Už dlouho se ví, že společnost prochází velkou morální krizí a pořad typu Hotel Paradise je pouze jedním z následků všeobecného mravního úpadku. Nejspíš není třeba se děsit, pokleslá rádobyzábava fungovala na světě vždy a pokud ovládala jen minoritní skupinu lidí, nebyl to až zas takový problém. Horší by bylo, kdyby byl Paradise takový první drápek a začalo se takové žumpě dařit opravdu masově. Přiznejme si, že podobné situaci jednadvacáté století skýtá ohromnou živnou půdu a tehdy bychom se měli začít bát. ()

cyphercz odpad!

Neviděl jsem ani jeden díl celej a přesto hodnotím jako sračku všech sraček... myslel jsem si, že nic horšího než Big Brother v našich končinách vzniknout nemůže... šeredně jsem se mýlil!!! ()

Everyone

Pěkná sonda do zoologické jménem Hotel Paradise. Zvířátka zde jedí, spí, občas se i páří a u všeho vydávají takové jednoduché a často se opakující, ne moc pestré melodické zvuky, některými chovateli označované jako řeč. Pokud se chcete na zvířátka, která patrně všechna vyhrála nejednu chovatelskou soutěž s názvem "Homo primitiv", podívat, tak můžete zapnout televizní kanál Prima FTV a s nedočkavostí se dívat na klání z roku 2012. Tak šup, šup, protože nemáte moc času...předpokládám, že všechna zvířátka si, než jak se rok s rokem sejde, rozeberou jejich původní majitelé, i když kdo ví, pokud uvidí jejich přirozené chování v novém výběhu pod palmou. A když budete mít v budoucnu štěstí, potkáte je v jejich původním teritoriu. Jedna malá rada pro jejich aktivní vyhledání...jsou to lovci, zejména noční, které přitahují blikající předměty a pravidelný rytmus subwooferu. Nic víc Vám o nich nepovím...z krátkého televizního pozorování jsem se víc nedozvěděl. ()