Hotel Paradise

(pořad)
Reality-TV / Romantický
Česko / Slovensko, 2012, 90x45 min

Nechte se unést do Dominikánské republiky na ostrov La Española, kde se nachází luxusní hotel s kompletním servisem. Na tři měsíce se díky Prima Love ocitnete v dokonalém ráji a budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.
Skupina vyvolených bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Ráj ale netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč).
Do exotického hotelu v Dominikánské republice přijíždí první den pět žen a pět mužů, kteří se nikdy neviděli. Jejich prvním úkolem je seznámit se a vytvořit páry, které spolu budou sdílet postel. Idylku později naruší jedenáctý hráč, který po příchodu do hotelu dostane imunitu a bude na pokoji sám. Když si ho po týdnu nikdo nevybere, bude si vybírat sám – rozbije tedy fungující pár. Kdo zůstane bez partnera, okamžitě opouští hotel. V hotelu nebude nouze o party, přebírání partnerů, randění ani dobrodružství.
O vítězi budou zásadním způsobem rozhodovat také diváci. Je tedy na soutěžících, jak se budou v této show před diváky prezentovat a jak se jim zalíbí.
Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1000 m2. Přípravné práce na show trvaly vice jak tři měsíce a štáb se bude skládat ze 60 lidí. Celkem bude hotel snímat více než 40 kamer. Zatím se muselo koupit více jak 100 letenek a toto číslo ještě není finální. (oficiální text distributora)

rakovnik odpad!

Superstar, Talentmania, nebo Hlas... Vyvolení, Big Brother, nebo Hotel Paradise... jůůů, zas něco nového - jiná, novější, skvělejší, napínavější, chytřejší, rajštější, tropičtější, krásnější, voňavější, bombastičtější, rajcovnější, dobrodružnější, láskyplnější, idyličtější, inteligentnější, sledovanější a tak dále, všemi očekávaná a milovaná reality show. Stojím za uživatelem Regg23 či constrictor.boa, spíše než za kohout08. Ale ať se mu to líbí, je to přece nové (tedy "nový"), už aby mu to "začlo" :-) Jinak jak věří tomuto pořadu sama televize lze spatřit na zařazení do programu na pozdní večerní hodiny. Doufám, že tu partu metrošamponů a hloupoučkých fiflenek hledali castingem dlouho, protože takoví snad nejsme. O jejich IQ vypovídají už jejich jména. Fakt sofistikovaná. No, je vidět, proč jsou takto pečlivě vybraní. Je potřeba, aby co nejméně používali mozek a co nejvíce pudy, aby si divák aspoň něco užil. Jenže u porna nemusí poslouchat ty debility, které vypouštějí účastníci z úst... Ale jen ať ze sebe jdou udělat ještě větší pitomce a to za cenu luxusního auta nebo garsonky na malém městě pro jednoho z nich. ()

Hennes odpad!

Silikonové výplně včetně obsahu hlavy se párují se svalnatými inteligenty. Celé je to takové hezky příjemně zkonstruované show, kde se inteligence snoubí s krásou a krása jazyka českého zní lahodně našim uším jako v časech F. L. Věka. Nebo je to do prdele zase nějaká vymaštěná, primitivní kravina, kde se šuká a kurva všichni tam jsou z toho na sračky ? Ano A je správně, je to ukázka zajímavého života velmi zajímavých lidí. ()

Gee.Rocks

Když se oprostíte od toho, že si účastníci této soutěže dělají šílenou ostudu, protože jsou do jednoho dokonale vypatlaní ("Ale tak jo... vohřál jsem si krocana!"), tak se budete i bavit. Sice není hezké smát se cizímu neštěstí, ale já osobně se u toho občas ráda zasměju. ()

Caminzind odpad!

Mám to v píči. Vypusťte jim tam alespoň hovnocuc, ať to má úroveň. Já si jdu pustit gayporno, abych přebil tento smrad. ()

Chen

Podobný styl pořadu mě baví, baví mě sledovat ony zvrácené postavičky, které mají dojem, že tohle je jejich cesta ke slávě, baví mě, jejich reakce, to, jak se pomalu odhaluje jejich pravé já, přestože se snaží skrývat. Ale to vše v tomto případě zastínila neuvěřitelně okatá a snad ani neskrývaná manipulace ze strany štábu, který si upravoval vše tak, aby dění pokračovalo směrem, kterým si přál. Jediné pravidlo bylo to, že si štáb může dělat, co chce a ze reality show udělal jen show bez špetky reality. ()

Attta

U téhle reality show mě zajimá jen jedna věc - kolik museli dát všem soutěžícím aby se jí vůbec zůčastnili, protože není možné aby do tohodle šel někdo dobrovolně a jen s pouhou nadějí, že to vyhraje! VELKÝM problémem u tohoto typu reality show jsou kritéria, podle kterých producenti(nebo kdo to dělá) vybírají soutěžící -> vždy vládne majorita pěkných(obojí význam) idiotů. Ano, možná někdy v roce 1, kdy takovéto soutěže začínaly, se na to dívák ze zvědavosti podíval, ale po několika dekádách trapných ohraných TV reality show z vytřískaného už nic nevykouzlí ani kouzelník, natož PRIMA love. Jak většinou u kometářů doporučuju zhlédnutí, zde platí opak. Neztrácejte čas a rovnou si pusťtě něco na DVD a uděláte daleko líp. Nehodnotitelná kravina. ()

bukowski83 odpad!

Bordel Paradajs aneb debilita první třídy, nechápu proč by se někomu mělo líbit to, kterak si totálně vymletí svalnatí opičáci namlouvají "pohledné" dívky s vizáží druhořadých prostitutek. ()

TommyLeeJape

Na tomhle mi ani tak nevadí ten koncept. Je to sice smutné, ale podobné paskvily dnes diváci vyhledávají a televizní stanice jsou si toho moc dobře vědomy. Co mě na Hotelu Paradajz vážně štve jsou účinkující. Ti lidi mají v hlavě nasráno takovým způsobem, že byste je bez problémů přesvědčili o tom, že má čtverec pět stran. EDIT: S hanbou se přiznám, že tuhle lacinou volovinu sleduju (baví mě to asi proto, že si připadám jako student psychologie, který pozoruje krysy jak se honí za sýrem). Dále taky uznávám, že někteří ti lidé tam jsou sice hloupí, ale kdyby tam běhala banda doktorů, asi by to tak vtipná podívaná nebyla. ()

Amroth666

Každej se pomlouvá a každej má pravdu. Klasika, tlachy o hovnech, ale pro prdel docela fajn. Vše myšleno v ironii, dokonce i ta jedna hvězdička :) ()

detektiv odpad!

při sledování toho, co se děje v hotelu Paradise, si připadám hned mnohem chytřejší....opravdu velmi reprezentativní vzorek české a slovenské společnosti...ale je pravda, že kdyby tam byli normální lidi, nekoukal by se na to nikdo.. ()

gabin(a) odpad!

Při nějakém pominutí smyslů jsem se vydržela dívat (čti "nevěřícně zírat") než mi došlo, že se jedná o tu tolik reklamovanou reality show. Neměla jsem to totiž poznat podle čeho, protože se tam ta "slavná" krásná a chytrá Gavriely (nejspíš nová milenka nového krásného a chytrého ředitele Primy) po celou dobu neobjevila. Nějaká kikina s kravským ksichtem tam po slovensky ryla do nějakého svalnatého Maťa, co do ní čosi hučal, nebylo jim ani rozumět, asi naštěstí. Chvíli jsem čekala, jestli jim začnou téct z koutků sliny, protože debilní výrazy jejich tváří toto fakt slibovaly, ale nic. Bohužel jsem se nedočkala ani zřízenců, kteří by se zjevili a odvedli ty krasoduchy zpět na pokoje bez klik nebo jim aspoň dali přes držku. Slovo odpad získalo nový rozměr, skoro mám chuť dát Playgirls nebo Tisíci a jedné noci pět hvězdiček.... Na druhou stranu se tady nejedná o žádná zvěrstva, která se ve skutečnosti děla v pohnuté lidské historii a která zůstanou odporná i když je filmaři zpracují přímo Oscarově. A to že to má nízkou sledovanost a nízké hodnocení je snad taky pozitivní. Mnozí se ptají, proč se tohle točí - žeby praní peněz? ()

pakobylka odpad!

Naivně jsem si myslela, že dna televizní zabavy už bylo dosaženo v éře pochybných reality show "Vyvolení" a "Big Brother", kterými nás svého času obšťastňovaly dvě naše největší a našim srdcím zajisté nejdražší komerční televizní stanice. Teprve když se mi poštěstilo vidět několik drobných úryvků zbrusu nové televizní "soutěže", dospěla jsem k poznání, že televizní zábava VŮBEC ŽÁDNÉ DNO NEMÁ ... a pokud by se snad někde nějaké vyskytlo a stálo jí v cestě, hbitě se skrz něj probourá a bez sebemenšího zaváhání bude sestupovat hlouběji a hlouběji. Netuším, čeho chce v těch neprobádaných končinách dosáhnout, ale Kámen mudrců to asi nebude. P.S.: Myslím, že v tomhle případě si můžu výjimečně dovolit ohodnotit vpravdě luxusní show v dokonalém ráji s dokonalými protagonisty, aniž bych sledováním dalších epizod obtěžovala sebe a své okolí. ()

KajusaK odpad!

Proboha ne, opravdu jsem nějak nepochopila smysl téhle "hry" .. No řekněte, jak si může nějaký člověk stěžovat na nudu v hotelu Paradise? .. OMG víc ne. ()