Hotel Paradise

(pořad)
Reality-TV / Romantický
Česko / Slovensko, 2012, 90x45 min

Nechte se unést do Dominikánské republiky na ostrov La Española, kde se nachází luxusní hotel s kompletním servisem. Na tři měsíce se díky Prima Love ocitnete v dokonalém ráji a budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.
Skupina vyvolených bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Ráj ale netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč).
Do exotického hotelu v Dominikánské republice přijíždí první den pět žen a pět mužů, kteří se nikdy neviděli. Jejich prvním úkolem je seznámit se a vytvořit páry, které spolu budou sdílet postel. Idylku později naruší jedenáctý hráč, který po příchodu do hotelu dostane imunitu a bude na pokoji sám. Když si ho po týdnu nikdo nevybere, bude si vybírat sám – rozbije tedy fungující pár. Kdo zůstane bez partnera, okamžitě opouští hotel. V hotelu nebude nouze o party, přebírání partnerů, randění ani dobrodružství.
O vítězi budou zásadním způsobem rozhodovat také diváci. Je tedy na soutěžících, jak se budou v této show před diváky prezentovat a jak se jim zalíbí.
Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1000 m2. Přípravné práce na show trvaly vice jak tři měsíce a štáb se bude skládat ze 60 lidí. Celkem bude hotel snímat více než 40 kamer. Zatím se muselo koupit více jak 100 letenek a toto číslo ještě není finální. (oficiální text distributora)

ecceHOMMO

Hotel Paradise pobavil, ale schémou až tak nezaujal. Našťastie tam boli zaujímavé individuá na to, aby sa tam niečo dialo. Nela, Niki, superman Gino, Rocky, Janka, Rómeo, vďaka nim to za niečo stálo. Avšak nedá mi nespomenúť moderátorku Gavriely.....poprosím už nikdy viac...horšie si vybrať už ani nemohli. ( to bol absolútny moderátorský odpad). ()

danco123 odpad!

Človek keď sa na to pozerá, tak jedine s otvorenou hubou, s kýblom pri nohách a vytočeným číslom 155. No hnus, skoro ma porazilo. Nie je hodné ani 0% ()

Phietros odpad!

Mnoho utracených peněz, Gavriely jako moderátorka a pár nekřesťanů co si budou užívat luxusu. Sečteno podtrženo, máme zkopírované VYVOLENÉ! Místo obyčejné vily honosná vila na přepichovém ostrově s tím rozdílem, že si musí lovit partner(k)y a udržovat vztahy aby nevypadli! A proč, že je to po desáté hodině?! Jelikož asi půjde hlavně i o sex, vzhledem k přichystaným kondomům u postele:-d Takže se pořádně činte, budte sprostí, pořádně se ožírejte a ukazujte se nám v televizi tak stupidně, jak už to od začátku působí! ()

Hnedoocko

Jedna jediná hvězda, a to za to, že mě zajímá, co se ze sestavy "IQ tykve" vyklube. Věty typu "Jsem na sebe pyšná, že jsem se dostala až sem." mě opravdu baví...chudinky, ani netuší, že tam byly vybrány, protože jsou úplně bez mozku :D ()

BoncheR

Nevidel som ani len desať sekúnd z tohoto a preto nebudem dávať hodnotenie. Inak mám o tomto programe jedinú mienku a tá nie je zrovna lichotivá. Robí sa mi zle pri takýchto splaškoch, ktoré púšťajú v hlavnom vysielacom čase. ()

creeper

Nemá cenu se ošklíbat nad hovadskostí tohoto pořadu. To snad bylo jasný i lobotomikovi, že půjde o přehlídku lidské ubohosti v nejprůzračnější podobě. Dal jsem si pár minut a byl jsem téměř uhranut radikální a nekompromisní presentací debility. ()

Danny F.

Kde na to pořád chodí? To nemají lepší nápady? Jejich starosti bych opravdu chtěl taky. Snad jen za ty holky. 30% ()

sskrblik odpad!

Co čekat je zřejmé z upoutávek. Nic jiného se kupodivu divákovi ani nedostane. Další přihlouplá soutěž, kde se místo domu u Prahy všichni valej u moře. Rozdíl v tom nevidím. Stejně hloupí lidé, stejný komerční nesmysl. ()

ghatos odpad!

Nejšerednější, nejhloupější, nejblbější, nej... . Tenhle výtažek z televizního pekla ukazuje, kam naše civilizace dospěla. Tihle krásní lidé jsou vážně extrakriplové, do toho stará kuplířka, šprcky nachystané v pelechu....POMOC!!!. -100%...totální septik! Výborné komentáře: Zeck, Djoker ()

Elleannie

Zajímalo mě, jestli to bude aspoň trošku o něčem jiném, ale bohužel jsem se totálně sekla.. Mám pocit, že se tam kromě pomlouvání nic neděje, a pomlouvání já vážně nemusím. Buď je to tak špatně sestříhané nebo je opravdu baví jenom tohle. Pro mě nejhorší reality show, co jsem zatím viděla.. (Ale po pár dalších dílech přiznávám, že mě tahle blbost párkrát přitáhla k televizi. Pořád se totiž nepřestávám divit hlouposti některých účastníků a neměním názor, že je to nejhorší reality, co jsem viděla..) ()

Zagi20 odpad!

Ano, je to prdel sledovat všechny ty namachrované blbečky a "vysoce inteligentní" pipky, ale i přesto mi to nedovolí dát víc než ODPAD!, protože tahle sračka si zaslouží být pohřbena hluboko v databázi CSFD. Tvůrci tomu všemu ještě nasadili korunu trapnosti díky neexistujícím pravidlům o příchodech do vily a když zjistili jakou sračku vytvořili radši to všechno rychle skoncovali. Odpad, odpad a ještě jednou ODPAD !!!!! ()

Ravi odpad!

Tahle soutěž je jako sud na vodě. Tak prázdný a nepotopitelný. Pojďme se podívat na to, jaký život vedou lidé, kteří neuspěli na castingu porna. Ponoříme se do jejich bohatého myšlenkového moře a dozvíme se spoustu věcí, které nám jsou úplně, ale opravdu úplně fuk. Prosím, přestaňte už natáčet tyhle hovadiny. Divák krvácí očima, ušima a hnije mu mozek. 0% = 0/5 Pořad nemá čím zaujmout. Možná budoucí historiky, kteří budou bádat nad bizarnostmi dnešní doby. Normálně nehodnotím po zběžném shlédnutí, ale proti takovýmhle vymývárnám budu bojovat. ()

Koryntos odpad!

Našla jsem odvahu podívat se, až teď. Chtěla bych zvolat: ,, Už se popraly, už se popraly?! Ubrečené afektované dilinky mě opravdu nechávají klidnou. Zamáčknu slzu v oku od smíchu, jaká je to trapárna a jak se tam někdo normální může přihlásit. Odškrtávám si v deníčku viděno- už nikdy více a můžu jít s klidným svědomím na kutě. Doufám, že mě vzpomínka na tento výkvět ,,dokonalých mužů a svůdných žen", nebude děsit ze spaní. ()

lofa odpad!

Nechápu, že se takováhle pitchovina vůbec natočí a navíc dostane i do televize,...kdyby radši byly tyto promr*ané prostředky vloženy do českého filmu. ()