Kamera:
Tae-sung KimHrají:
Jeong-hoon Yeon, Won-jong Lee, Yeong-ah Lee, Joo-yeong Kim, Jong-hyuk Lee, Young-nam Jang, Hyeon-seong Jang, Eung-soo Kim, Gwang Jang, Eui-chul Jung (více)Série(2) / Epizody(23)
Obsahy(1)
Min Tae Yeona kdosi pokouše a on se stane upírem. Cestu upíra však odmítá, a aby přežil, saje jen krev mrtvých. Své nové schopnosti používá ve své práci hájení práva jako prokurátor. Když se objeví záhadný případ, zjišťuje, že není jediným upírem. (Zíza)
Hrají
Jeong-hoon Yeon
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Baempaieo geomsa (2011) (seriál)
Duch zabijáka (2019) (seriál)
Gamyeon (2015) (seriál)
Won-jong Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Host (2018) (seriál)
Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (seriál)
Yeong-ah Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (seriál)
Iljimae (2008) (seriál)
Baempaieo geomsa (2011) (seriál)
Joo-yeong Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Baempaieo geomsa (2011) (seriál)
Ildan ddeugeobge cheongsohara (2018) (seriál)
Dalryeora godeungeo (2007) (seriál)
Jong-hyuk Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Děti Slunce (2016) (seriál)
Joogoonui taeyang (2013) (seriál)
Domangja peullaen B (2010) (seriál)
Young-nam Jang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Wangyi doen namja (2019) (seriál)
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Pinokio (2014) (seriál)
Hyeon-seong Jang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Signál (2016) (seriál)
Sedmidenní královna (2017) (seriál)
Yooryung (2012) (seriál)
Eung-soo Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Nunui yeowang (2006) (seriál)
Kimgwajang (2017) (seriál)
Gwang Jang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Wangyi doen namja (2019) (seriál)
Pinokio (2014) (seriál)
Siljongneuwaleu M (2015) (seriál)
Eui-chul Jung
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Radši kluci než kytky (2009) (seriál)
Dakchigo kkotminnam baendeu (2012) (seriál)
Baempaieo geomsa (2011) (seriál)
Jeong-eun Jo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Daejanggeum (2003) (seriál)
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (seriál)
Toowikseu (2013) (seriál)
Min-jeong Song
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Joogoonui taeyang (2013) (seriál)
Baempaieo geomsa (2011) (seriál)
Jae-hoon Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Baempaieo geomsa (2011) (seriál)
Raieo geim (2014) (seriál)
Jeong-hwan Kong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Nově psané dějiny (2019) (seriál)
Atena : jeonjaengui yeosin (2010) (seriál)
Dětský doktor (2013) (seriál)
Da-hye Jeong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Toowikseu (2013) (seriál)
49il (2011) (seriál)
Inhyeonwanghooui namja (2012) (seriál)
Yoon-hong Oh
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Tunel (2017) (seriál)
Misaeng (2014) (seriál)
Samchongsa (2014) (seriál)
Woo-jin Seo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Tunel (2017) (seriál)
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)
Inhyeonwanghooui namja (2012) (seriál)
Seong-yong Han
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Madeo (2018) (seriál)
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Bo-ra Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Květiny v písku (2023) (seriál)
Joogoonui taeyang (2013) (seriál)
SKY kaeseul (2018) (seriál)
Na-mi Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Prezident v pořadí: 60 dní (2019) (seriál)
Yeonae shidae (2006) (seriál)
Baempaieo geomsa (2011) (seriál)