Extrémní rodiny (2012) (pořad) odpad!

Toto dať do vysielania bolo zúfalejšie ako Boška, keď si zapatroší Gucci kabelku. Neviem o čo išlo Jojke keď toto vymysleli, to je úbohosť sveta natočiť takú nemožnú reality o nejakých chudáckych cigánskych rodinách. Akože to nás má pobaviť, lenže čo je vtipné na tom, že sme vymletý štát -_-

Simpsonovi (1989) (seriál)

"Proboha, mimozemšťani! Nežerte mě! Mám ženu a děti. Sežerte je!" Najlepší animovaný seriál, aký som kedy pozerala. Sprevádza ma vlastne celý život, predstava, že by skončil je hrozná, i keď posledné série teda nie sú nič moc. Dabing je úžasný, každá postava má svoj špecifický charakter, každá časť má iný, svojim spôsobom originálny príbeh. /99% za posledné diely

Zlověstné ticho (2007)

Možno to nie je ultramultimaxiturbo strašidelný horor, podľa mňa patrí k hororom, čo majú veľmi dobrý príbeh a atmosféru. Určite patrí k filmom, ktoré si rada pozriem aj viackrát. Už pri úvodnej hudbe pociťujem záblesk strachu, dokonale "sedí" k filmu. Možno je hlavná postava stupidná, keď just musí hľadať Mary Shaw, jak keby mu nie je jasné, že pri tom skape. To je v niektorých filmoch nepochopiteľné. Ľahko povedané, horor s jednoduchými prvkami, výbornou atmosférou a záhadným dejom.

Avatar (2009)

No, pred tým ako som Avatara videla, som počula veľa rečí typu: Je to úplne úžasné; jeden z najlepších filmov aké som videl; fantastický film... Išla som to pozerať s veľkým očakávaním. No akosi som sa počas filmu začala...nudiť. Fantázia Camerona je určite ohromujúca, vlastne som ani nechcela chápať, že by niekto mohol čosi také vymyslieť. Sem-tam som tým prostredím bola normálne ohromená. 3* dávam pretože dej je strašne predvídavý a miestami strašne nudný. Rozhodne je to prepracovaný film, ale neviem pri ňom nenudiť. Čakala som viac.

Stmívání (2008) odpad!

Nemôžem si pomôcť, no twilight na mňa nezapôsobil ani ako kniha, ani ako film. Kniha ma vôbec nebavila, neviem, dočítala som prvú a ostatné sa mi ani nechcelo čítať. "Bella sa presťahuje, spozná Edwarda a zistí, že je upír, keď sa leskne na slnku, potom sa do neho zamiluje...." Ohromný popis upíra, Nosferatu a Dracula sa musia v hrobe obracať. Pri filme som sa trochu nudila, priemerný film, dialógy trápne ako reklamy na poštovú banku, niektoré časti filmu ma možno trochu bavili. Ale aj tak, od kedy sú upíri dobrí -_- Celý twilight je podľa mňa somarina.

Mučedníci (2008)

Bože, tento film je taká psychotina. Nepredvídaný dej, celkom dobrá atmosféra, nechutné bolestivé scény. Ako ma to baví. No, niektoré scény sú trochu nudné a podpriemerné, že ich mám chuť zakaždým preskočiť. Ale na druhej strane som sa pri tom filme dobre "pobavila", určite je to jeden z najhnusnejších filozofických hororov, aký som kedy videla. Úžasne pôsobivý, super natočený film.

Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

Videla som asi 2 diely, potom som si povedala, že radšej budem prášiť koberce, ako vidieť ešte jednu časť. V podstate bez deja, bez humoru o jednej Hane Smotane. Toto teda nie.

Hoď svišťom (2011) (seriál) odpad!

Ďalšia slovenská somarina plná trápneho humoru. Nuda, nuda, nuda, ale možno by sa na to dalo pozerať keby není každých 5 minút reklama, aj keď by to malo zmysel ako chytať wi-fi v lese. A dať seriálu taký názov je skoro ako vytvoriť si e-mailovú adresu s názvom lizemkaktusy45.

Hunger Games (2012)

Prekvapivo ma ten film bavil, kedže väčšina filmov podľa knihy stoja za veľký prd z mexického tuniaka. Jennifer Lawrence a Josh Hutcherson zahrali Katniss a Peetu vynikajúco. Vlastne ten film není nejak poučný, ale pôsobivý. Collinsová sa ale pri písaní knihy musela inšpirovať filmom Battle Royale alebo aj knihou Muž na úteku od Kinga, ktorá ma trocha podobný dej.

Panelák (2008) (seriál)

Keď to zapnem buď tam žerú, trtkajú, vreštia po sebe alebo riešia somariny. 5minút ide seriál, 10 reklama, 15 seriál a zas 10-minútová reklama. Za 10 sérii sa tam dokopy nič nestalo a ani sa nestane. Na niektorých Duškových hláškach sa dá aj zasmiať, ale to je tak všetko. To už pestovanie baklažánu je záživnejšie ako sledovanie paneláku -.-