Ožralý Štědrý večer

(neoficiální název)
  • USA Drunk History Christmas
Krátkometrážní / Komedie
USA, 2011, 6 min

Opilý američan vypráví netradiční vánoční básničku o setkání se Santou. (Cheeker)

*Elfík*

''Přeběhl jsem pokoj jako blesk s bambulí.'' ''Řekněme, že už jsem je všechny vyjmenoval....''. Jelikož, vy tupá čsfd hovada, jsem tento úžasný, sebeironický a nadsázkovitý počin viděla nadvakráte, došla jsem k závěru. Podruhé jsem se bavila úplně stejně, jako poprvé!!! Ták, vy šovinističtí cucáci, běžte hledat pod stromek ty své prašivé dárečky, vy mamlasové, a až se vožerete, zkuste udělat něco tak dobrého, jako pan Gosling a spol. Uvidíme, kdo se bude smát potom! (Dál viz komentář Sonneryho). ()

C0r0ner

Pár lidem se to zdá jako geniální zábava, ale mně pobavilo leda tak krkání vypravěče. Ve zbytku téhle sračky jsme se pak vůbec nevyznal (ač to mělo pět minut) a vlastně netuším, co se tam dělo, proč se to tam dělo a jak to skončilo. Prostě totální píčovina, kterou nezachránilo ani pár hvězdných jmen. 10% ()

tom88

Hviezdička za herecké obsadenie a to hlavne za Jima Carreyho ako Santa Clausa. Celkovo filmík nemal žiadny zmysel, logiku ani pointu. ()

Radiq

No, pravda, moc vtipny to nebylo a nevim, proč tam hráli takoví známí herci, když ani oni to nezachránili. Fakt nuda a ještě že to trvá jenom 5 minut. Ten ožralej dement - nic neřikám. ()

StanislachKo

Trápne som sa chytal za hlavu, že to vyzeralo na čistý odpad, ale trochu toho uznania vkladám za recesiu celého nápadu a za obsadené hviezdy, ktoré ukázali, že sa neberú až tak vážne a šli vôbec do toho. Faktom je, že cieľom (aj tak dosť pošahanej skupinky) Funny or die bolo nahrať týpka - nejakú poslabšie vychádzajúcu komediálnu hviezdičku - naliať do nej čo sa dá, potom ho nechať predniesť klasickú christmas veršovanku a do toho ako to bude celé motať natočiť klip - s hviezdnym obsadením. Keďže ten rozprávač je, aj keď skutočne ožralý aj tak strašne iritujúci a celkovo sa to nejak minulo účinku. Hodnotím ako hovadinu s lepším nášlapom. (A čo o robí na tejto databáze... To je jedna z tých vecí medzni nebom a zemou, ktorú nevysvetlíš...) ()

Doudis19

Zvláštní, jak pečlivě si Ryan vybírá role a pak svolí k takové nepochopitelné trapárně, co na tom, že pouze 6-ti minutové. ()

karlik4801

Já se moc nezasmál, ale pokud to ten člověk vážně odříkával ožralej a já bych to věděl, představil bych si jaké to muselo být ho natáčet a tak, určitě by mě to pobavilo mnohem více. Tři hvězdy dávám za to že si herci umí z někoho udělat srandu a za tu myšlenku. ()

kinghome odpad!

Tady je problém v tom, že ani nejde tolik o to jestli někdo pochopil nebo nepochopil, jestli to byla nadsázka a další sračky co tady Sonnery plácá. Tady jde o to, že to je prostě udělaný trapně a celý je to pěkně na hovno. ()

terunka003

Maximálně za to obsazení, ale WTF?! Bez těch ožraleckýh keců by to možná ani nemuselo být tak špatné. Nepochopila jsem záměr.. ()

Madluska

Kdybych znala originál té "básně", nejspíš bych se bavila víc. Takhle jsem zírala aspoň na to, jak si s tak obtížným úkolem poradili herci. (Ono totiž blábolit stejně jako nějaký ochmelka může být pěkně těžké!) ()

Pelargius

,,15. prosince vypil Allan McLeod půl láhve whiskey..." Nemám ponětí, jak jsem se k tomuhle videu dostal, ale už se stalo. A mám na srdci jistou poznámku. Znovu jsem se přesvědčil o tom, jací jsou místní uživatelé suší a netolerantní hnidopichové. Nebylo to přeci zas tak zlé! Vůbec ne! Nechápete to? Vždyť je to úplně jasné! Allan se opije, vypráví, což se mu příliš nedaří. Díky tomu se zvrtne i další část, kde zase pro změnu boduje Gosling. Všechno je tudíž propojené. A tam je ta pointa! Víc toho psát stejně nemá smysl, protože Sonnery to vystihl úplně přesně a opakovat bych ho nechtěl. A navíc, Jim Carrey a Mendes! Nemáte srdce, vážení... ()