ivanlaris

Taká milá oddychovka. Celkom sa to dalo pozrieť. Nuda to určite nebola, skôr príliš dynamické ;-) Film sa mi páčil. ()

Mukade

Aj scenár aj réžia nedobré. Asi aj zlý casting. (Shiloh mne je teda nesympatický, najmä s tým jeho úškrnom.) Permanentný pocit vady pri tom filme (až to bolo nakoniec zaujímavé ako to dokázali? každú minútu vytvoriť niečo čo neseí :)). Zaujímavou vecou tu bol akurát prenos bisexuality Amber do filmu (je to aj v predlohe? Keď hej tak sranda :) (+ ešte 2-3 svetlé chvílky) A záver filmu? MORONIC! WIKIPEDIA - "RECEPTION: The movie was badly received by critics, gaining a score of 14% rotten on Rotten Tomatoes. The movie attracted too few critics to claim a consensus." radšej ani nikde neudávajú koľko to zarobilo :) MEGAPREPADÁK (BTW si dali námahu zatajiť koľko ten film zarobil. Akurát sa dá dopátrať k údaju 663 dolárov za otvárací víkend usa, žiadne zahraničné či iné zárobky. čiže - prepadák ako vravím :) ()

kvete.i.vadn

Moc pěkný film, zpříjemnil večer, zaujalo mě to...a co kromě výkonu Amber Heard, která hrála očima, ústy, prostě výrazem tváře, nejen slovy a gesty, ocenuju nejvíc, je konec bez happy endu...v americké romantické komedii je to naprosto ojedinělý jev....Doporučuju :-) ()

miroslav750

Zajujímavo poňatý film s prostredia marketingu a reklamy. Vzostupy a pády hlavnej postavy zvládnute na výbornú, Amber Heard je neskutočne sexi a zahrala to celkom slušne (taký lepší priemer). Myslím si, že tento film dokáže zaujať, u mňa mal motivačcý charakter ktorý ma nabudil aby som začal niečo robiť. ()