Takoví jsme

• USA We Are What We Are (více)

Zdánlivě spokojená a laskavá rodina Parkerových byla vždy uzavřenější, než je zdrávo. A má k tomu dobrý důvod. Za zavřenými dveřmi totiž vládne svým potomkům patriarcha Frank pevnou rukou a je odhodlán udržovat starobylé rodinné tradice stůj co stůj. Když jejich oblast zasáhnou přívalové deště, tragédie na sebe nenechá dlouho čekat a Frankovy dcery Iris a Rose jsou nuceny převzít povinnosti, které nejsou pro jejich rodinu úplně běžné. Nejdůležitější úkol, s nímž se dívky musejí vypořádat, spočívá v servírování masa – ovšem nikoli takového, které je v místním obchodě běžně k dostání. A protože neúprosný liják nepřestává zaplavovat jejich městečko, místní úřady začínají odkrývat stopy, které vedou k tajemství, jež se Parkerovi snaží dlouhá léta držet v tajnosti. (Cinemax)

srncek odpad!

No nehorázna pičovina!Ja,čo milujem komorné drámy a kadejaké bizardné psycho záležitosti sa teraz chytám za čelo..a ten trápny 3 minútový záver...toto zrovnávať s výborným Chained?ANI NÁHODOU...0% ()

gicous

Atmosféricky dobře zvládnutý horor doplněný dobře zvolenou hudbou. Výjma závěru se příliš nevyžívá v otevřeně podaných krvavostech, což mi spíše vyhovovalo. Nicméně k větší spokojenosti bych potřeboval lidštěji podané postavy. Všichni herci hrají velice chladně a odtaživě. Následkem čehož jsem celý příběh sledoval s neangažovanou lhostejností a bez jakýchkoli emocí. 5/10 ()

petrik11

Nebolo to vôbec zlé. Mexický "originál" som nevidel a ani po ňom neúžim. Herecké výkony OK, dej odsýpal, krvavými efektmi sa tiež nešetrilo ()

XXXXXXXX

OBSAHUJE SPOILERY: PÁTEK:Tatík nepustí ženuš k doktorovi, ta se uhodí do kebule a neštastnou náhodou utone. Hlavě rodiny z toho jebne v kebuli a vyzbrojen heverem, vyráží do deště sehnat si jinou. SOBOTA: Zjišťujeme, že otecko má v pracovně pod kobercem schovaný zamknutý poklop ze kterého se ozývají podivné zvuky. Tady obdarovává dceru stoletým deníkem, s komentářem: SHE WAS THE FIRST!!! Následuje vatovité vyplnění stopáže nedůležité pro děj. Dále sledujeme kulinářský návod, kterak připravit člověčinu k jídlu pro 4 osoby. A podává se gulášek. Hlavně se nesmíme zapomenout pomodlit, to je totiž nesmírně důležité. Taky poděkovat za jídlo(guláš) a zmínit roli Beránka Božího. PONDĚLÍ: Místní šerif nachází v potoce, blízko domu Parkerových lidský zub. Místní doktor zjisťuje, kterak dostat Parinsona,ono k tomu stačí tak málo(papat lidské maso). Zástupce šerifa si zasouloží s dcerou kanibala, kterýžto ho následně usmrtí. Poté sledujeme komickou vsuvku chytání lisdkých pozůstatků v potoce. Musí je přeci mít všechny, nemůže mu ani jedna chybět. Na večer zase vaří tatít šlichtu. Bude to zase guláš a aby mu nic nechybělo, okořenil ho arsenikem. //Za posledních 20 min dávám 2 hvězdičky. ()

Mamlas odpad!

Táhlo se to jako chrchel po stěně. Pomalé a supernudné a o ničem. Celý film by se vešel do 2 minut před úvodníma titulkama skutečného filmu. Ani zajímavý závěr to na aspoň 1⭐ už nemohl vytáhnout. Velmi špatně zvládnuté. (9%) ()

elanista1

Od zaciatku to ma nulove tempo a ziaden spad, a v takom duchu sa to pomaly vlecie az do konca. We are what we are je vo filmovom zargone synonymom straty casu. Aj Zakonnik prace, ktory pri mne pocas sledovania lezal sa mi zdal v tej chvili zaujimavejsi a pri jeho citani by som urcite nemal pocit zmareneho casu. Ako by povedala jedna nemenovana osobnost z televiznej obrazovky: tento film je tak chladny, ze keby sme nan polozili maslo, tak by sa ani neroztopilo. ()

CrazymanM

Zajímavé téma,samotný film mi však přišel nepříliš zdařilý,takový jakýsi ušmudlaný,nemastný,neslaný,škoda!Třeba jsem jen moc náročný?! ()

B3n

Jedenie polievky ešte nikdy nebolo také nechutné. Film bol zbytočne natiahnutý, skrátiť to o 20 minút by mu pomohlo. ()

J.Mayen

Děj se opírá o ty samé události jako ve filmu Ravenous, ostatně i zde je tématika stejná. Jde o rodinné kanibalistické drama s vyšinutým, zbožným otcem v hlavní roli. Holky mi byly sympatické a všechny velmi pohledné. Jen jednou mi přeběhl mráz po zádech a to když patolog pročítal symptomy po požití lidského mozku,kterými rodina trpěla. Jinak se ve filmu moc neděje, spíš bych film už dál nedoporučil, pěkná deštivá atmosféra je asi další a poslední záchytný bod, který mě na film zaujal. ()

Rodriguess

Dobra temna atmosfera dazdiveho americkeho kontinentu a jedna sialena rodinka s zvlastnym jedalničkom. Dejovo to dobre odsipalo,maskeri sa fajne vyhrali a dobre to doplnala hudba. Celkovo velmi dobre. ()

Mark1983

I když bych jako filmař dal do filmu dal více děje a napětí, nebyl jsem zklamán, ale jedná se o hororový thriller s hororovou tématikou bez hororové atmosféry. Ovšem pro racionálně kalkulujícího člověka je film místy až zvráceně úchylný, ovšem svou hypotetickou specifikou chuť to má. ()

ferdinandv

We Are What We Are, do češtiny přeloženo jako “Jste to, co jíte” :-) je další díl oblíbeného televizního seriálu o hubnutí. Konkrétně o hubnutí rodinky Parkerových, kteří navíc trpí ještě nějakou obdobou Parkinsonovy nemoci a třeba i několik dní v kuse nejí… A když už si pak dají do nosu, tak to stojí zato. Živí se totiž výhradně lidským masem, na kterém jsou závislí a které léčí… ()

Tomrou

Je to pomalé, nudné, ale chcete za každou cenu vidět jak to skončí. Celý film se neskutečně vleče, všechny hlavní postavy připomínají spíše zombie, ale alespoň je malé překvapení na konec. Podruhé to vidět nemusím. [52%] ()

martasdas

Dobré. Od začátku až do konce kvalitně zvládnutá dějová linie, sice pomalejší, ale pro tento námět žádaná. Po výtvarné stránce taktéž parádně zpracované a herecké výkony určitě kvalitu ještě zvedají. Pro mě velké překvapení...milé překvapení. ()

sobol1

je to průměrný táhnoucí se film v ponuré deštivé atmosféře s výronem hladu na konci. nebyl jsem úplně zklamaný i když jsem čekal malinko víc!! ()

gfrusvk

"-Kiež by sme boli ako ostatní... -Ale nie sme." Že by to bolo nejaké kanibalistické veľdielo nemôžem povedať, ale za to si môžu v prvom rade sami. Nakrútené to bolo kvalitne, herecké výkony dobré, pochmúrna atmosféra presne ako som očakával. Prvá polka je skôr taký umelecký úvod, priblíženie sa k na prvý pohľad nevinnej bežnej rodine, ktorá možno až príliš lipne na náboženstve a tradíciách. V druhej polke sa to rozbehlo, začalo to práve tou večerou z posteru a krásne sa to stupňovalo, až do momentu tesne pred vyvrcholením.. No museli tam debili nadrbať toľko toho odpadového klišé ? Pokusy o napätie zlyhali na plnej čiare a boli absolútne zbytočné či už do atmosféry alebo do príbehu... Samotný záver by bol dobrý, ale nemal už žiadny efekt práve po tých pár minútach čo mu predchádzali.. Keby to dakto poriadne prestrihal, nikto by si NIČ nevšimol a bolo by to o triedu vyššie. Zo 4* zrážam na 3. Doporučujem. ()