Léto v únoru

• Velká Británie Summer in February (více)

Film Léto v únoru, jenž vznikl na motivy knižního bestselleru, vypráví příběh umělců z bohémské komunity, které se dobře daří na divokém pobřeží Cornwallu v letech předcházejících první světové válce. Zatímco budoucnost země visí na vlásku, tady se rozehrává bouřlivý milostný trojúhelník, který je založen na skutečných událostech. (Bontonfilm)

andy60

Film na mě účinkoval jako silný prášek na spaní. Nudné, nezajímavé, stokrát omleté. Pokud nemůžete večer usnout, rozhodně doporučuji. ()

Octavia

Reálie krásný, stejně tak kamera, ale příběh na nic. Hlavní hrdinka mi byla vysloveně protivná (i když byla krásná), tím jak zničila život dvou mužů jen tak, protože se nemohla rozhodnout. A ve finále jsme si s kamarádkou říkali, " to už se zase jde otrávit?" ()

poppy75

neviem preco vznikol tento film..stereotypne klise o umeleckej rozorvanosti a milostnom trojuholniku,..ako neskutocne ma stvala hlavna zenska postava-melodramaticka zena,ktora znicila priatelstvo a zivoty 2 muzov..ak opomeniem obsah-tak vizualne krasne obrazy ale nudne,ziadny zasadny moment,scena,ktora by sa vryla do pamati,len dlha uspavanka...chybal tomu zivot a burka emocii,ktoru by som od takehoto pribehu ocakavala...a.j. by si odplul ... ()