poster

Dva nula

 • Slovensko

  Dva nula

  (festivalový název)

Dokumentární / Sportovní

Česko, 2012, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Agoran
  *

  Mé hodnocení je velice zabarveno tím, že jsem čekal dokumentární film, jak bylo inzerováno. Místo toho jsem se dočkal několika lidí s porty na fotbalovém stadionu, který slouží jako kulisa pro jejich přehrávání. Rozhodně to není film pro někoho, kdo někdy na fotbale byl; cíl je spíše nesportovní obecenstvo, které si pak zanadává jací jsou fotbaloví fanoušci burani a bude se samo cítit lépe. Tím neříkám, že to tak je, či není. Ale kdybyste podobným způsobem přesvědčili lidi, aby vám do kamery říkali blbosti, tak burany uděláte z jakékoli skupiny. Jediný film, který jsem na letošním festivalu nevydržel a v půli utekl z kina. Zajímavý nápad s příšerným provedením. KVIFF 47 nehodnoceno(6.7.2012)

 • FFilipCZ
  **

  TAK URČITĚĚ! Jsem od toho čekal teda více. Zajímavý nápad a koncept. Avšak provedení trošku pokulhávalo. Náhled do derby Sparta vs Slavie z několika různých úhlů. Od sparťanského/slávistického fanouška, přes komentátory a sekuriťáky až po businessmany a 16ti leté pipky. Já bych teda raději ocenil, kdyby se to drželo jen u zapálených fanoušků z obou sektorů. Mělo by to lepší atmosféru. U ostatních bylo až moc vidět, jak je to strojené a připravené dopředu. A ta délka ? Ach, skoro 2 hodiny, málem jsem to nevydržel. PS: ti dva žáčci z přípravky jsou skvělí :D(27.2.2013)

 • Dadel
  ***

  Film krásně ukazuje, že fotbal je sport s největší koncentrací buranů mezi fanoušky. S výjimkou dvou intelektuálů ve VIP lóži, kteří na zápas přišli zřejmě omylem, jsou totiž v tomto filmu burani úplně všichni (včetně šestiletých dětí nebo Čapouna a dalších hostů v TV studiu). I když je zde spousta krásného absurdního humoru a kouzel nechtěného, délka filmu je asi 2x delší, než by bylo vhodné (dokonce delší než fotbalový zápas!) a obsahuje i takové chuťovky jako tříminutový záběr na letenské stromy nebo tříminutový záběr na rohový praporek.(4.7.2012)

 • Houdini

  Čský Lev 1 nominace: Dokument(10.3.2013)

 • bassator

  47th KVIFF 2012 - DOCUMENTARY FILMS IN COMPETITION - Soutěž dokumentárních filmů (Dva nula / TWO NIL / Dva nula)(12.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace