Tenkrát na Phuketu

En gång i Phuket

Once Upon a Time in Phuket

Komedie

Švédsko, 2011, 94 min

,,HLAVNĚ BUĎ SÁM SEBOU, SVENE!...“ /// Sven si uvědomí, že vlastně nežije, sbalí si svejch pět švestek a zdrhá do Thajska, páč dostal pusu od holky… no to je jedno. Nějakej úvod to mít musí, 30 minut je blbejch, naštěstí chladnej sever střídá teplej jih (východ). Jenže příběh je sterilní dál. Chlápek zjišťuje, že opustit starej život je fajn (když si najdeš babu), ale jistota je kulomet (nebo že uhlí je uhlí). Ale co vám mladejm budu já stará osoba povídat. Prostě rom-kom se sympatickou S.Thorson, která potěší už jen tím, že není Made in USA. I když by v ní klidně mohl hrát A.Sandler (a nemusel by se pak stydět). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Když u nás vyhrávala ABBA, měl jsem očka jen pro tu brunetku. (tak já ti nevím chlapče…) 2.) Cejtím se nějakej vosamělej. A zranitelnej… 3.) Thx za titule ,,playboxguest“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne(29.5.2014)

Škandinávci vedia prekvapiť...milo, heh. Miestami klišé, ale páčilo sa mi, že to klišé bolo poňaté často freestajlovo, a že možno ani produkcia nevedela, ako to vo finále vypáli:). Nazdar(15.11.2014)

Tenkrát na Phuketu je neuvěřitelně fajnová komedie. Sice je její podstata naprosto klasická a v ničím se neliší od celé řady dalších romantických komedií, ale to zpracování si podle mě pět hvězdiček zaručeně zaslouží. Díky postavám ve filmu, díky hercům, díky atmosféře a díky prostředí. Skvělý film a splnil účel. Zvednul náladu.(20.11.2012)

"Bylo by klišovité, kdybych tě políbil? Žalostně." Moc fajn komedie s neodmyslitelně romantickou složkou, na kterou se kdykoliv podívám ještě jednou, když budu mít náladu pod psa. Obzvlášť jsem ocenila, že nebyla prošpikovaná vulgárnostmi a jinými nechutnými explicitními scénami. Jo, přesně takové lidičky jako je milá, sympatická Anya s kouzelnýma kukadlama a roztomile nerozhodného Svena s jeho později phuketským, trochu trhlým bráchou, beru do party. Z fleku bych sbalila kufry a letěla do těch nádherných míst a brouzdala se s nimi po písčitém pobřeží. Ty ostatní akce bych pochopitelně neabsolvovala, ani kdyby mně platili zlatýma cihlama :-) Sice jsem měla pocit, že je tam víc Švédů než domorodců, ale to by byla jen malá vada na kráse. Jen houšť takových prima oddechovek s maximálně příjemnou atmosférou, kde jsem se od začátku tlemila a měla jsem ten stabilní úsměv na rtech až do konce, který jsem pochopitelně předvídala, ale bylo mně to úplně fuk:-) Švédové zaperlili a že tam byl shitový soundtrack, který někoho iritoval mě nechává v naprostém klidu, protože mě do té bezva atmošky naopak sednul jak správně nasazený gaťky:-) Možná to ještě zvednu.....:-) P.S. Moc velký dík za titulky playboxguest:-)(14.5.2014)

Jasně, uznávám, že je to celé taková letní romantická pohodovka, jenže těch okamžiků, kdy jsem měla velmi neodbytný pocit stokrát viděného, bylo na můj vkus až příliš. A na to, že je to snímek ze severu, bych čekala přeci jen trochu propracovanější charaktery. Vím, že je to jen komedie, ale Švédové jsou jinak na psychologii postav machři.(26.5.2014)