poster

Tenkrát na Phuketu

 • Švédsko

  En gång i Phuket

 • anglický

  Once Upon a Time in Phuket

Komedie

Švédsko, 2011, 94 min

 • ABLABLABLA
  ***

  "Jak říkával tvůj otec: Vzdej své sny a vzdal jsi svůj život. - Proto se radši zastřelil? - To není pravda. Trefil se omylem." No byla to fajn komedie, ale nepřišla mi zase tak něším vybočující od jiných. Maximálně tak zemí původu a toho, že se přesto odehrává z větší části v teple Thajska. A hlavní hrdina se každopádně vůbec nesnažil permanentně vypadat jako hrozný macho, že? A přitom z toho samozřejmě vycházel jako největší trapák. "Sonja má něco na práci. - (Řítí se na skůtru po hladině a nemůže ho zastavit.) Aaaaaaaaaaaa. - Ne jen poznala nového kamaráda. - Aaaaaa. (3.6.2014)

 • Duotone28
  ****

  Škandinávci vedia prekvapiť...milo, heh. Miestami klišé, ale páčilo sa mi, že to klišé bolo poňaté často freestajlovo, a že možno ani produkcia nevedela, ako to vo finále vypáli:). Nazdar(15.11.2014)

 • Fr
  ***

  ,,HLAVNĚ BUĎ SÁM SEBOU, SVENE!...“ /// Sven si uvědomí, že vlastně nežije, sbalí si svejch pět švestek a zdrhá do Thajska, páč dostal pusu od holky… no to je jedno. Nějakej úvod to mít musí, 30 minut je blbejch, naštěstí chladnej sever střídá teplej jih (východ). Jenže příběh je sterilní dál. Chlápek zjišťuje, že opustit starej život je fajn (když si najdeš babu), ale jistota je kulomet (nebo že uhlí je uhlí). Ale co vám mladejm budu já stará osoba povídat. Prostě rom-kom se sympatickou S.Thorson, která potěší už jen tím, že není Made in USA. I když by v ní klidně mohl hrát A.Sandler (a nemusel by se pak stydět). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Když u nás vyhrávala ABBA, měl jsem očka jen pro tu brunetku. (tak já ti nevím chlapče…) 2.) Cejtím se nějakej vosamělej. A zranitelnej… 3.) Thx za titule ,,playboxguest“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne(29.5.2014)

 • kareen
  ***

  Jasně, uznávám, že je to celé taková letní romantická pohodovka, jenže těch okamžiků, kdy jsem měla velmi neodbytný pocit stokrát viděného, bylo na můj vkus až příliš. A na to, že je to snímek ze severu, bych čekala přeci jen trochu propracovanější charaktery. Vím, že je to jen komedie, ale Švédové jsou jinak na psychologii postav machři.(26.5.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Toužím po tom, abych nebyl závislý na systému, abych dokázal ledabyle odhodit svou práci a užívat si života na nějaké vyhřáté pláži. Bohužel na to nemám koule a také tak nějak cítím vyživovací povinnost ke svým potomkům, takže mi zbývá jen to, abych se občas zasnil u podobně smýšlejícího snímku. Tenkrát na Phuketu takovým snímkem je, ale určitě bych byl spokojenější, kdyby zasmečoval více povedených nahrávek na skvělou zábavu a kdyby se nekonečně neoddalovala ta chvíle, kdy si Sven s Anjou vymění i něco jiného než tělesné tekutiny.(6.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace