poster

Tenkrát na Phuketu

 • Švédsko

  En gång i Phuket

 • anglický

  Once Upon a Time in Phuket

Komedie

Švédsko, 2011, 94 min

 • Malarkey
  *****

  Tenkrát na Phuketu je neuvěřitelně fajnová komedie. Sice je její podstata naprosto klasická a v ničím se neliší od celé řady dalších romantických komedií, ale to zpracování si podle mě pět hvězdiček zaručeně zaslouží. Díky postavám ve filmu, díky hercům, díky atmosféře a díky prostředí. Skvělý film a splnil účel. Zvednul náladu.(20.11.2012)

 • kareen
  ***

  Jasně, uznávám, že je to celé taková letní romantická pohodovka, jenže těch okamžiků, kdy jsem měla velmi neodbytný pocit stokrát viděného, bylo na můj vkus až příliš. A na to, že je to snímek ze severu, bych čekala přeci jen trochu propracovanější charaktery. Vím, že je to jen komedie, ale Švédové jsou jinak na psychologii postav machři.(26.5.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Toužím po tom, abych nebyl závislý na systému, abych dokázal ledabyle odhodit svou práci a užívat si života na nějaké vyhřáté pláži. Bohužel na to nemám koule a také tak nějak cítím vyživovací povinnost ke svým potomkům, takže mi zbývá jen to, abych se občas zasnil u podobně smýšlejícího snímku. Tenkrát na Phuketu takovým snímkem je, ale určitě bych byl spokojenější, kdyby zasmečoval více povedených nahrávek na skvělou zábavu a kdyby se nekonečně neoddalovala ta chvíle, kdy si Sven s Anjou vymění i něco jiného než tělesné tekutiny.(6.1.2015)

 • emma53
  ****

  "Bylo by klišovité, kdybych tě políbil? Žalostně." Moc fajn komedie s neodmyslitelně romantickou složkou, na kterou se kdykoliv podívám ještě jednou, když budu mít náladu pod psa. Obzvlášť jsem ocenila, že nebyla prošpikovaná vulgárnostmi a jinými nechutnými explicitními scénami. Jo, přesně takové lidičky jako je milá, sympatická Anya s kouzelnýma kukadlama a roztomile nerozhodného Svena s jeho později phuketským, trochu trhlým bráchou, beru do party. Z fleku bych sbalila kufry a letěla do těch nádherných míst a brouzdala se s nimi po písčitém pobřeží. Ty ostatní akce bych pochopitelně neabsolvovala, ani kdyby mně platili zlatýma cihlama :-) Sice jsem měla pocit, že je tam víc Švédů než domorodců, ale to by byla jen malá vada na kráse. Jen houšť takových prima oddechovek s maximálně příjemnou atmosférou, kde jsem se od začátku tlemila a měla jsem ten stabilní úsměv na rtech až do konce, který jsem pochopitelně předvídala, ale bylo mně to úplně fuk:-) Švédové zaperlili a že tam byl shitový soundtrack, který někoho iritoval mě nechává v naprostém klidu, protože mě do té bezva atmošky naopak sednul jak správně nasazený gaťky:-) Možná to ještě zvednu.....:-) P.S. Moc velký dík za titulky playboxguest:-)(14.5.2014)

 • Enšpígl
  *****

  Já se smál jak čerstvě oprcaná kráva. Ona je to sice klasická romančína velká jak dluhy Řecka, ale vtipná od první do psolední chvíle. Navíc herci jsou sympaťáci a není problém jim jejich postavy věřit. Jo, jo, už je to tak, mluví ze mě pětihvězdičková euforie.(16.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace