poster

Tenkrát na Phuketu

 • Švédsko

  En gång i Phuket

 • slovenský

  Vtedy na Phukete

  (festivalový název)
 • anglický

  Once Upon a Time in Phuket

Komedie

Švédsko, 2011, 94 min

 • italka63
  ****

  Já moc na romantické komedie nejsem, obvykle jsou přeslazený, uječený a přepitvořený. Tahle měla milý, laskavý humor, kdy jste si sice netrhali bránici a nestírali smíchy ubrečené oči, ale úsměv vám stabilně nezmizel z tváře. Takový mírný truhlík, dobrák Sven, se v práci naštve a zmizí do Thajska, kde je rozhodnut dopsat knihu.Zná už ze Švédska Gittu, a tak dorazí do bungalovu, na pláži je krámek, v kterém mírně trhlý chlap organizuje sporty všeho druhu, ať se vám to líbí, či ne, a potkává sympaťačku Anyu s očima jako studánky, která se doma rozešla s přítelem a s kamarádkami odjela do Thajska taky. Nádherná příroda, čisté moře, skvělá hudba, slušné hlášky....co si přát na relax víc. Ale že Švédů v Thajsku je:-) :-) Na konci filmu, při scéně s balónkem, jsem se už smála nahlas:-) :-)(15.5.2014)

 • sochoking
  *****

  Švédsky Jirka Mádl v hlavnej úlohe (mám na mysli špeciálne tie idiotské, udivené ksichty, ktoré majú obaja spoločné)! Toto nemalo chybu, drahí priatelia! Po Hanekeho depke Amour, ktorá ma psychicky rozsekala, je toto istá cesta späť do normálu! Parádne prostredie, krásne baby ( hlavná hrdinka by mohla očami roztápať balvany! ), síce shitový soundtrack, ale na to sa vysrať, a George... Uff, zábava nad mieru vyšitá!(9.12.2012)

 • Nifgai
  ****

  Mám velmi rada romantické komedie a tahle se vyloženě povedla! Začátek byl sice chvíli nudnější, ale když se pak děj přesunul do Thajska, tak se to pořádně rozjelo. Vtipné a trapné momenty Svena prostě nebrali konce! Film opravdu pobavil a byl dobrým zakončením pracovního dne. Jsem zvědavá na další filmy festivalu! (Severský filmový podzim)(16.11.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Toužím po tom, abych nebyl závislý na systému, abych dokázal ledabyle odhodit svou práci a užívat si života na nějaké vyhřáté pláži. Bohužel na to nemám koule a také tak nějak cítím vyživovací povinnost ke svým potomkům, takže mi zbývá jen to, abych se občas zasnil u podobně smýšlejícího snímku. Tenkrát na Phuketu takovým snímkem je, ale určitě bych byl spokojenější, kdyby zasmečoval více povedených nahrávek na skvělou zábavu a kdyby se nekonečně neoddalovala ta chvíle, kdy si Sven s Anjou vymění i něco jiného než tělesné tekutiny.(6.1.2015)

 • Hannibal92
  ****

  Můj první film na Severskym filmovym podzimu 2012 a zároveň první návštěva kina Atlas. Co se samotného festivalu týká, tak se zdá že bude moc fajn a doufám že mi ten pocit vydrží až do posledního filmu. Co mě trochu zarazilo byl neustálý smích cca 1/2 diváků na jakoukoli (nikoliv nutně vtipnou) hlášku filmu. Už jsem začínal přemýšlet jestli to nejsem já kdo ten film nechápe a moc se nesměje, ale naštěstí asi po 30 minutách je to přešlo. Barevné titulky (pro neslyšící) mi ze začátku trošku dělali problém, ale dá se na ně bez problému zvyknout (spíš by mě asi zajímalo, jestli v kině byl skutečně nějaký neslyšící). Vlastně jsem si uvědomil že je to nejspíš první film na kterém jsem byl v kině a nebyl česky, anglicky, nebo japonsky (a ani normálně jsem moc takových filmů neviděl) a myslím že je to škoda a v tomhle směru bych se měl trochu kulturně obohatit, ať už přes nějaké podobné festivaly, nebo jen návštěvou jiných kin než jsou velký multikina. Abych neměl jen spoustu keců okolo........začátek filmu, teda asi prvních 40 minut (pro ostatní diváky nejvtipnější část filmu) jsem se dost nudil, vypadalo to že se jedná o špatnou romantickou komedii s 1000x ohraným příběhem. Všechno se ale zvrtává když Sven odletí do Thajska. V tu chvílí začíná spousta vtipných a neotřelých hlášek, kterým konečně se i ze mně povedlo vynutit hlasitý smích. Čeho jsem se ale do konce filmu už nezbavil je pocit že se pořád jednalo o ten 1000x ohraný příběh romantické komedie, jehož se opravdu striktně drží. I přesto ale musím říct, že je to z těch 1000 filmů se stejným námětem, jeden z nejlepších. Co mně ale na konci filmu moc potěšilo, byla zdrženlivost diváků v sále až do konce titulků, což se mi nestalo už hodně dlouho......asi chodím do špatných kin. [Severský filmový podzim 2012 - Kino Atlas - 15.11.2012](16.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace