Lola běží o život

Lola beží o život

Run Lola Run

Thriller / Krimi

Německo, 1998, 81 min

Run bitch run ! ! :D Tohle je hodně příjemnéj film, který pobaví, překvapí, zaujme a vtáhne do děje. Technicky slušné, dynamický soundtrack, netradiční, ale perfektní zápletka, rychlé tempo, roztomilá love story. Nářez! 80%(2.5.2014)

Originální a nápaditá Lola, která svou běžeckou rychlostí překonává všechny rekordy a strhává nejen moje sympatie a obdiv, bohužel pokulhává svým děje, který je tak jednoduchý (čti nesmyslný). Nedokáže to zachránit ani její osobitý účes. Škoda, moje nadšení rostlo, ale zůstalo někde za startovní čárou.(13.9.2010)

rozpočet : ? tržby americke : $7,267,585(10.12.2006)

Tak to byla jízda. A jsem strašně šťastnej, že jsem před zhlédnutím neměl ponětí, čím je tenhle snímek zvláštní. Šel jsem do něj jako nepopsanej list a nestačil jsem se divit. Originální paráda.(7.6.2011)

Nádhera .. a ta hudba!(21.5.2008)

• - Hlas, ktorý sa ozýva v titulnej skladbe filmu "Wish (Komm zu mir)" od producenta Thomasa D, patrí Franke Potente. (ZetDaElO)

• - Natáčení probíhalo především v Berlíně. (Terva)

• - Asi 5 týdnů trvalo přemlouvání vedení berlínského obchoďáku, aby zde mohli sehrát a natočit loupež. (don corleone)