Lola běží o život

Lola beží o život

Run Lola Run

Thriller / Krimi

Německo, 1998, 81 min

Doufám, že mě jednou taky napadne takový originální námět a natočím tak dobrý film. Tykwer si v jednotlivých verzích zajímavě hraje s detaily a hlavně s "efektem motýlích křídel" ( viz Osudový dotyk ).(22.11.2003)

Najkrajšia Nemka od Štefi Gráfovej uteká do diska, ktoré sa mi nesmierne páčilo. Ozaj a ešte dáky príbeh k tomu.(30.4.2008)

• TeeAge

Zatial ťažko popísať. Hľadám dôvod, prečo sa mi to nepáčilo na takej úrovni, ako drvivej vačšine. Prečo som to nevedel zhltnúť? Možno preto, lebo v skutočnosti okrem oldschool nápadov tam nie je -Čo- zožrať. Oprava: A k tomu všetkému, od prvej minúty sa pozná koniec.(29.9.2009)

Velice zábavná a "nadupaná" postmoderní formalistická hříčka, kterou si člověk užije i v televizi díky dabingu s T. Vilhelmovou v titulní roli.(4.9.2002)

Asi nejlepší německý film jaký jsem zatím viděl. Dobře zpracovaný adrenalinový snímek, u kterého se nestihnete ani na chvilku nudit. Rozhodně originální a v mnoha směrech velice nápaditý.(9.6.2008)