poster

Lola běží o život

 • Německo

  Lola rennt

 • slovenský

  Lola beží o život

 • anglický

  Run Lola Run

Thriller / Krimi

Německo, 1998, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheMaker
  *****

  Dlouho jsem zpracovával myšlenku, že je tohle německý film. Bravo !(17.12.2007)

 • Dragoni
  ****

  Lola rozhodně nepatří mezi nudné snímky, díky třem alternativním dějovým liniím a hudbě, která padne na míru k tématu. Díky tomu, že film není nijak obzvlášť dlouhý se do něj vtěsnalo celkem dost. 75%(10.9.2009)

 • Flipper
  ****

  Najkrajšia Nemka od Štefi Gráfovej uteká do diska, ktoré sa mi nesmierne páčilo. Ozaj a ešte dáky príbeh k tomu.(30.4.2008)

 • B!shop
  *****

  Tohle je neuveritelna jizda, ktera vas, kdyz na ni neni clovek pripravenej, totalne rozseka. Prakticky cela zapletka je dana behem prvnich deseti minut a i ty jsou pekelne svizny a od ty doby se odvijej tri zhruba 20 minutovy pribehy, ktery jsou stejny situacema, ale ne resenima a tim se z jednoduche zapletky stava zajimavej film. Navic ty ukazky osudu lidi, do kterejch Lola vrazi, jsou fakt husty, ty sceny mam asi nejradsi. Navic do vseho hraje perfektne svizna hudba a Lola skoro furt bezi, takze se ani nevzpamatujete a uz je konec filmu. Moritz Bleibtreu je docela sympatak a Franka Potente vypada s tou cervenou hlavou fakt cool. Nemecko ma holt par talentovanejch reziseru a Tykwer patri mezi ne.(22.8.2006)

 • Fr
  ***

  Po konci přijde začátek..... Příběh 1.: Bonnie a Clyde, aneb každej má někdy špatnej den. Příběh 2.: Už je to kapku nuda, která vyvrcholí ve finále. Jestli to stihne nebo ne, mě netrápí. Příběh 3.: Mám to vypnout nebo ne? Stále se opakující – byť pozměněný děj, aneb teď na téma ,,zázraky se dějí“. Nesedlo mi to. Čekal jsem nervydrásající souboj o čas a život. Nebo jsem to nepochopil? A Lola? Od pasu nahoru dobrý. Ale směrem dolů....nevěřím (že to uběhla). PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *(11.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace