November Man

Novembrový muž

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2014, 108 min

• liskam

Naivní a průhledné. Proč hodnotit vysoko film, u kterého mi přišlo, že si na něm nikdo z výrobců nedal záležet...? Za mě 49% a pouhé dvě slunce.(7.10.2014)

Výživnej špio zážitek! Je úplně jedno, že ty kucí agentský maj zase terminátoří těla a po políčku ocelovou trubkou jim nevypadne ani stolička, důležitý je, že to frčí od začátku do konce, a to ve velmi atraktivním rytmu! Jenom škoda, že se nikdo takhle ve skutečnosti neangažoval proti Putinovi.(6.10.2014)

Béčkové filmy stojí na zábavných a kultovních scénách a ta s lopatou je jasným vrcholem filmu! A také lahůdková finální scéna, která definitivně rozhodla, že pod šedesát jít nelze. Scénář a herecké výkony jsem přestal řešit po pěti minutách...nepřítomny...a čekal jsem , kdy přijde na řadu zábava a ta přišla, ač deset minut koncem, ale přišla. A sovětská diva Olina mě poprvé nerozčilovala, naopak, místy mě slušně rozpálila :) Nejzábavnější pyčovina roku.(19.11.2014)

Jako akčňák celkem dobré, jen byl ten děj na můj vkus trošku moc zamotaný. To mně párkrát dostalo do fáze nudy a nesoustředění. Byl to ale dobrý průměr...(21.4.2015)

• - Peter Devereaux (Pierce Brosnan) nosí hodinky značky Lorus RF847CX9. (dyfur)

• - Podľa pôvodného scenára sa mal dej filmu odohrávať a natáčať v nemeckom Berlíne, ale kvôli vysokým nákladom sa presunul do srbskej metropoly Belehrad. (MikaelSVK)

• - Pôvodne si mal v úlohe agenta Masona zahrať Bradley Cooper, no nahradil ho Luke Bracey. (MikaelSVK)